İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Angelo nereye gidiyor ?

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo'nun imzasinda 06/2007 de gidecegine dair bir isaret gordum . acaba nereye gidiyor . merak ettim :)

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sanırım yurtdısına gidiyor,öyle tahmin ediyorum sadece :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Herhangi bir forum kullanıcısıyım arkadaşlar, böyle başlık açılınca utandım :). Yolculuk Amerika'ya, Allah'tan bir mani çıkmazsa.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bayan mı erkek mi halen çözebilmiş olmadığım seviyeli ve değerli bir forum üyesi.

inşallah forumdan kopmaz. üst kısımdaki yazımada kızmaz :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hosting şirketi açmaya gidiyorum :p Hem öyle deme forumda benim kopmama sevinecek çok kişi vardır.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
LA / California. Madem böyle bir başlık da açıldı, kıtalararası bağlantı/iş yapmak isteyenlerle de konuşabiliriz önümüzdeki zamanda.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LA mi, yoksa beckham mısın sen :şüpheli salak smiley:
ben kıtalarası iş yapmak istiyorum abi, ne iş olsa yaparım, Hakkari Search engine optimization meslek lisesi, Pagerank yüksekokulu mezunuyam. Kurban olam tut elimden.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
LA / California. Madem böyle bir başlık da açıldı, kıtalararası bağlantı/iş yapmak isteyenlerle de konuşabiliriz önümüzdeki zamanda.

Angelo belki bilirsin ?

Amerika daki dil kursları hakkında bilgin var mı 1 aylık dil kursuna gitmek istiyorum =)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fısıltı gazetesinin son haberlerine göre yukarıda uzun zamandır öğrenmeye çalıştığım sorumun cevabını aldım :)

işlerinde başarılar dilerim arkadaşım...

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vize aldın mı Angelo?Aldıysan nasıl aldın?Yani zor muydu?Ben de bir kere düşündüm gerekli evralar listesini görünce vazgeçtim o yüzden soruyorum..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Üniversitede dönem arkadaşlarımdan bir tanesi mezuniyetimizden sonra master yapmak yerine Amerika'da yaşamaya gitmek istemişti bir süre. Turist vizesi zor iş, onun yerine bir dil okuluna gidip öğrenci vizesi almıştı. İşe bile girdi sonra. Sen tabi kısa diyorsun da, yaz tatilini geçirip aynı anda ufak tefek işlerde de çalışabilirsin. Global Vizyon - www.globalvizyon.com - adlı danışmanlık şirketiyle gitmişti. Onlar ayarlıyor herşeyi, ücret konusunda bilgisizim ama.

Mehmet valla ben search engine filan hiç bilmiyorum yardım edersin:)

Vizeyi danışmanlık şirketi alıyor, evet ev tapusu, araba ruhsatı, muhtardan il muhaber bir sürü şey var :)

keyfinebak neymiş cevap kimden aldın ? :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5