İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Angelo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
tamam madem kanıtların var madem haklısın koy burayada ak koyun kara koyun cıksın ortaya. bi laf atıyorsun ortaya sırf forumu karıştırmak icin. koy kanıtlarınıda görelim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
ya iyinet bırak bu boş lafları, angelonun üyelere yazdıklarını size yazdım, normalde mod luktan alınması gerekir, ne oldu, niye alınmadı...

ikile iyinet ikile, kusura bakma ama iki yüzlü değil sekizyüzlü bir forum olmuş burası,

dolandırıcılar, modlar eleele , birbirini kolluyor...eheheheee

beğenmediğin konuyu vip e taşı...yada sill, oh ne güzel...

yürüüü bizim orda naşşş derler...

Aranızdaki çekişmeye yine beni dahil ediyorsunuz.

Sizin forumdaki tutumunuz çok mu etik, bakın yazdığınız mesajlara...

Konuyu en başından silmemekle hata yaptım, bu konuda haklısınız.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bunları yazan komplexli kişi hala forumda mod diye geziyor..

*süper ileri zekalı bireylersiniz,

*zeka fışkıran,

*hiper fikirler savundunuz,

*Türk büyükleri birer maymundur,

*fizik mühendisi olmanıza gerek yok,

*her iki lafınızdan biri özgürlük, hak hukuk olmuş, Bunları neyle enjekte ettiler,

*özgürlük öyle sabah kahvaltısında yenmiyor,

*kendi kanunları aşağılamaya hazır bir gençlik yetişmişken,

*İran olduk korkuyoruz diye yaklaşmanızı da anlamak mümkün değil,

*Normal, kanunlar çerçevesinde yaşayan hiçbir vatandaşın hayatını etkileyecek bir yasak yok Türkiye'de,

*Bu kadar goygoyculuğa lüzum yok,

*Ne oldu paracıklarınıza kavuştunuz işte üzülmeyin,

*goygoyları,

*tek dertleri senin gibi goygoy yapmak,Youtube'unuz açıldı hem, artık biraz susmayı deneyin.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konu fırsatçıların mekanı olmuş,gelen vuruyor giden vuruyor.diğer forumda savunayım dedim,dolandırıcıyı savunuyorsun diye üstüme geldiler halbuki bir bedel karşılığında iş yapılmış.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ya iyinet bırak bu boş lafları, angelonun üyelere yazdıklarını size yazdım, normalde mod luktan alınması gerekir, ne oldu, niye alınmadı...

ikile iyinet ikile, kusura bakma ama iki yüzlü değil sekizyüzlü bir forum olmuş burası,

daha fazla küçülemezsin sanırım tebrik ediyorum :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
kafan güzel mi?
ne içtinde bu kadar etki yaptı söylede bizde deniyelim
bunları yazan komplexli kişi hala forumda mod diye geziyor..

*süper ileri zekalı bireylersiniz,

*zeka fışkıran,

*hiper fikirler savundunuz,

*Türk büyükleri birer maymundur,

*fizik mühendisi olmanıza gerek yok,

*her iki lafınızdan biri özgürlük, hak hukuk olmuş, Bunları neyle enjekte ettiler,

*özgürlük öyle sabah kahvaltısında yenmiyor,

*kendi kanunları aşağılamaya hazır bir gençlik yetişmişken,

*İran olduk korkuyoruz diye yaklaşmanızı da anlamak mümkün değil,

*Normal, kanunlar çerçevesinde yaşayan hiçbir vatandaşın hayatını etkileyecek bir yasak yok Türkiye'de,

*Bu kadar goygoyculuğa lüzum yok,

*Ne oldu paracıklarınıza kavuştunuz işte üzülmeyin,

*goygoyları,

*tek dertleri senin gibi goygoy yapmak,Youtube'unuz açıldı hem, artık biraz susmayı deneyin.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Dolandırıcıkla ne alakası var bu yazdıklarının? Orada tek kötü cümle Türk büyükleri bir maymundur, onda da bütün paragrafı al pastele buraya, öyle yazı kırpıp önü arkası basılmadan fikir elde edilmez. Senin saçma mesajlar yazdığını görebilmek için kompleksli olmaya ihtiyaç yok. Tek cümle yazı yazıp ortalığı karıştırmaktan, boşa post sayısı arttırmak için kasmaktan başka bir maharetin yok.

Sen kimsin beni ne kadar tanıyorsun da benim kişiliğim hakkında yorum yazabiliyorsun ya? Seninle ben bir iş mi yaptım, biz arkadaş mıyız, ortak bir noktamız mı var, aynı oksijenli ortamı bir gün soluma şansın mı var benimle, ya da başka bizi bağlayıcı bir unsur mu var? Sen bana dolandırıcı deme hakkını kendinde nasıl bulabiliyorsun şuursuz bir şekilde, yoksa senin sırf post kastığını yazdık diye mi gaza geldin bütün cümlelerimi kolleksiyon yapıp iyinete gönderiyorsun. Moderator olduğunun ilk haftası taşıyamadığın için alındın görevden, ben kaç senedir burada moderatorüm, herkesin sandığı gibi kimseyi de banlamıyorum. Kompleksli olsaydım ilk hafta beni de alırlardı görevden merak etme.

Burası internet, burada yazanlar insan. Git biraz hava al pencereden içine çek. Sonrada durup dururken hayatta hiçbir kesişim şansın olmayacak insanlar hakkında dolandırıcı gibi laflar etme bir daha.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Diğer konu hakkında da; öneriler için sağolun. Ama ben mevzuyu yazdım. Dolandırıcı para alıp karşılığını vermeyen adamdır. Ben bu arkadaşa ilk anlaştığımız şekilde teslimatımı yaptım. Ben ona ondan sonrası için de para önemli değil zaman bulursam yaparım dedim ve yapamadım. Zamanım olmadı. Şimdi bu beni ek bir yükümlülük altına mı sokuyor? Beni dolandırıcı mı yapıyor? Böyle saçmalık ne duydum ne gördüm, herkese bedavaya yardım ediyorum, kimseye 2 kuruş paranın lafını yapmam/yapmadım. Zira paraya da ihtiyacım yok. Artık 100 milyara da yapmam bir iş zaten. Kaç senedir bu forumda sadece insanlar öğrensin diye uğraşıyorum. 2 ya da en fazla 3 kişiye script yazmışımdır paralı bu son 1,5 senede. Ticari bir alışverişim yok bu forumla.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
belli ki iki tarafın da hataları var ve iki taraf için de iletişimsizlikten kaynaklanan bir sorun olmuş.

iki tarafın da dolandırmak hırsızlık yapmak kaçmak veya hile hurdayla işi olmadığı ve iyi niyetli güzel insanlar olduğu açık.

mesela angelo bana kaç kez yardım etmiştir bir kuruş da almamıştır. hatta yardım etmekten daha ileri bile gittiği olmuştur.
diğer arkadaş da belli ki emeğe saygı duyan düzgün birisi.

kopukluk olmuş arada ve bir taraf kızmış. birbirinizin kalbini kırmayın.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
yok yok öyle değil
kocası aldatmış kadın evladını göstermiyomuş...

bu ne ya sabah programı gibi :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hakikaten öyle. İyi kötü en azından bizim ne olduğumuz belli 4 senedir aynıyız. Eskiden rep çekip, yardım alıp moderator olup 1 haftada taşıyamayıp sonradan gidip başka forumlarda insanlara hakaret edenler hakikaten bana İstanbul'dayken izlediğim sabah programlarını hatırlatıyor.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazmadan edemedim ( okuyana kadar vakit harcagıdıgım icin yazıyorum)

alwaysfc sözüm sana bizim buralarda "UCUZ ETİN YAHNİSİ YENMEZ" diye bir söz var. 400 Ytl ye anlaşmıssın birisi ile ve onun sözüne göre ek özellikler istemissin ek özellikler 400 ytl içinde başta belitilmediyse daha ne bekliyordun ki ? ben bir cok kez script aldım forumda birilerinden video olsun baska sey olsun kurdum sunucuma 2 hafta çalıştı 3 hafta çalıştı sonra çalışmayanlar oldu hatta o scriptler yüzünden googleden banlanan domainim bile oldu ancak ben scripti aldıgım kişiye tek bir söz etmedim çünkü 50 liraya aldıgım scriptten ne bekleye bilirdim ? sanada diyorum ki konu reklam networkü scripti ile ilgili sanırım dısarıya git freelance yada şirket olarak çalışanlara bir sor istedigin özelliklerdeki scriptlere ne kadar istiyorlar ondan sonra birisi ile anlaş hiç bi coder scripti test etmeden müşteriye vermez(ş.. degilse) ve angelo da böyle bisey yapmamıstır yoksa nette bukadar barınamaz ki derler ya "cekirge 1 zıplar 2 zıplar .." diye o misal yani ve sanalda iş yapıyorsun neden kendini garantiye almıyorsun en azından msn logları bile mahkeye delil olarak sunulabiliyor şuan bir insana güven ayrı ticaret yapmak çok ayrı bişey yada arkadasa bir kargo gönderseydin bir anlaşma mektubu parayı yatırdıgın hesap sahibinin adına kendi önlemini alsaydın

şimdi ben cıkıp angelo ya böyle bir script yaptırdım ama o yapacam dedi yapmadı kaçtı vs desem inan senin konunla aynı olur belki madur olabilirsin ama Tedbir Takdir den önce gelir ..

bu konuyu hiç uzatmayın bence ve burda tartısıp birilerini suclamak yerine o kişi ile mail msn pm ile görüs ama önce kendi vicdanına başvur ( bir coder gibi düşünerek) sonra adama de sen bana böyle böyle yaptın diye hakkımı hella etmiyorum diyorsun vs bişeyler diyorsun ozaman yap ancak burda yazarak o kişiye karsı tepki toplama amacın o kişi ile başkalarının alış veriş yapıp zarar görmesini engellemek ise ozaman her mesajında kendi cıkarlarını öne sürme ama amacın verdiğin 400 ytl yi almak ise sanmıyorum angelo 400 ytl için böyle bişey yapacak degil amerikada bu para bana 10 gün yetmez sanırım ve 400 ytl için kimse üstünde hak kalsın istemez( azıcık inancı varsa) ..

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yazmadan edemedim ( okuyana kadar vakit harcagıdıgım icin yazıyorum)

alwaysfc sözüm sana bizim buralarda "UCUZ ETİN YAHNİSİ YENMEZ" diye bir söz var. 400 Ytl ye anlaşmıssın birisi ile ve onun sözüne göre ek özellikler istemissin ek özellikler 400 ytl içinde başta belitilmediyse daha ne bekliyordun ki ? ben bir cok kez script aldım forumda birilerinden video olsun baska sey olsun kurdum sunucuma 2 hafta çalıştı 3 hafta çalıştı sonra çalışmayanlar oldu hatta o scriptler yüzünden googleden banlanan domainim bile oldu ancak ben scripti aldıgım kişiye tek bir söz etmedim çünkü 50 liraya aldıgım scriptten ne bekleye bilirdim ? sanada diyorum ki konu reklam networkü scripti ile ilgili sanırım dısarıya git freelance yada şirket olarak çalışanlara bir sor istedigin özelliklerdeki scriptlere ne kadar istiyorlar ondan sonra birisi ile anlaş hiç bi coder scripti test etmeden müşteriye vermez(ş.. degilse) ve angelo da böyle bisey yapmamıstır yoksa nette bukadar barınamaz ki derler ya "cekirge 1 zıplar 2 zıplar .." diye o misal yani ve sanalda iş yapıyorsun neden kendini garantiye almıyorsun en azından msn logları bile mahkeye delil olarak sunulabiliyor şuan bir insana güven ayrı ticaret yapmak çok ayrı bişey yada arkadasa bir kargo gönderseydin bir anlaşma mektubu parayı yatırdıgın hesap sahibinin adına kendi önlemini alsaydın

şimdi ben cıkıp angelo ya böyle bir script yaptırdım ama o yapacam dedi yapmadı kaçtı vs desem inan senin konunla aynı olur belki madur olabilirsin ama Tedbir Takdir den önce gelir ..

bu konuyu hiç uzatmayın bence ve burda tartısıp birilerini suclamak yerine o kişi ile mail msn pm ile görüs ama önce kendi vicdanına başvur ( bir coder gibi düşünerek) sonra adama de sen bana böyle böyle yaptın diye hakkımı hella etmiyorum diyorsun vs bişeyler diyorsun ozaman yap ancak burda yazarak o kişiye karsı tepki toplama amacın o kişi ile başkalarının alış veriş yapıp zarar görmesini engellemek ise ozaman her mesajında kendi cıkarlarını öne sürme ama amacın verdiğin 400 ytl yi almak ise sanmıyorum angelo 400 ytl için böyle bişey yapacak degil amerikada bu para bana 10 gün yetmez sanırım ve 400 ytl için kimse üstünde hak kalsın istemez( azıcık inancı varsa) ..

Ya ne bılıyorsunde ahkam kesıyorsun sen , o parayı ben vereyım demedım aras dedı , konu burda paranın mıktarı degıl.Olay arz talep meselesi kımse ona zorla o fıyata yazdırmadı teklıfı bır arkadasım aracılıgıyla kendı yazdı.Zaten bunun hakkında arasta konusamaz elındekı yarım scrıpt vardı bana o fıyata tamamlayacagını soyledı bende aldım.Yuz kere yazdırmayın post kasmak yerıne bastan okuyun su konuyu

Sevgılı arkadasım konunun basını okurmusun

Sana dıyorum kı scrıptın ana fonksıyonları calısmıyordu.

Yazılan scrıpt reklam networkuydu.Eksık sekılde acılmayı bırak en ufak acıkta bıle ne hale gelırdım dusunebılıyormusun

Ya pekı tıklamaları yada gosterımı eksık saysa ne olacaktı.Kı zaten bunlara gerek kalmadı cunku scrıpt calısmıyordu.

728*90 bannerda kac reklam cıkar ortalama 3 tane text reklam cıkar
ama bana yazdıgında sadece 1 tane cıkıyor ve en sol kosede duruyor gerıye kalan bolum bombos.

Baslıkta ve ya acıklamada harf dısında bır karakter kullandıklarında ıse saçna sekıller cıkıyor bannerlarda.

Ayırca tıklamaları bellı bır lımıte kadar sayıyor sonrasını saymıyor.Reklamlar random cıkmıyor.Bu kadar ayrıntı yeter sanırım daha onlarca sey var.Sen bu scrıptı kullanarak reklam networku acabılır mısın.yayıncı alabılır mısın

ben bunları aras'a ılettıgımde tamam halledecem dedı dedı dedı dedı dedı 11 ay gectı.En sonunda ıyınette konu actım onu sıldı ve bana pm attı senıde madur ettım gonder ftp yı yapayım dedı.Gonderdım aradan 4 ay gectı ama yıne yapmadı maıllerıme cvp yazmadı pmlerıme cvp vermedı sen hala neden bahsedıyorsun.

Aynı Şeylerı Yazmaktan Bıktım.Siz gözü kapalı konusmaya devam edın
O sahıs sana yardım ettı dıye ıyı olabılır ,bu ıyılık senın gozundekı ıyılıktır.
Sana yardım eden baskasına kazık atamaz mı

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
728x90'da illa 3 reklam çıkacak diye birşey yok. Reklam kategoriye, IP'nin ülkesine göre çıkmakta. Eğer senin IP'nin bulunduğu ülkeye veya kategoriye hedeflenen reklam yoksa 1 tane çıkar, gerisi çıkmaz. Başka ülkelere veya kategorilere hedeflenen reklamları göstermesi saçma olurdu.

Reklamlar random çıkmaz. En yüksek bid neyse onu gösterir. Sanırım olması gereken mantık da bu. Random olarak reklam yayınlamanın bir mantığı yok.

Harf hatası MySQL kurulumundaki Türkçe karakter sorunudur, abuk subuk harfler çıkıyorsa sebebi budur.

Ben de sana diyorum ki en ufak bir şeyde bu kadar riskli bir iş modelin varsa, forumdan arkadaşına 400 YTL'ye reklam networku yazdırmasaydın. Zira ben de senin boğazına yapışmadım ben yazacağım diye. Ya da sözleşme yapsaydın, ben bana MSN'de söylediğin özellikleri fazlasıyla koydum oraya. Paranın hiçbir zaman önemli olmadığını 100 kere söyledim sana. Sadece bu kadar detaycısın, cok onemli riskli bir iş modeli peşindesin, freelance olarak yaptırıyorsun. Sürekli MSN'den küçük detayları çözdürmek istiyorsan full time bir adam tut, ister sohbet et, ister çözdür. 400 YTL'ye yapabilme nedeni de budur, aksi takdirde bu fiyata yazdıramazsın, gerçek ederini yazdım sana. Bunu bilmediğin için de madur olmuş olabilrsin, onu da kabul ettim ama nedeni ben değilim. Hep bunu söyledim sana.

Ayrıca sen sürekli bir şekilde objektif bakmaya çalışanları (axzel'le geçen gün PM'den başka bir konu için tartıştık biz, beni seven, benimle iş yapmış biri değildir) susun be filan diyip susturmaya çalışırken, r10'da konuyla alakası olmayan insanlar ismimi kullanarak bana hakaretler yağdırırken kimseyi susturmuyorsun. Senin problemin burada bir şeyi çözmek mi, yoksa diğer tüm düşünceleri susturup bağcıyı dövmek mi? Hangisiyse bilelim. Oradaki insanların konuyla ilgilieri yok, hiçbiri de benimle ticari bir ilişkiye girmedi hiçbir zaman, sadece uslubumu beğenmediler diye, ya da küfür ettikleri için onları banladım diye arkamdan yüzlerce hakaret yağdırmışlar. Bağcıyı dövmek istiyorsan orada başarmışsın, daha problemin isteğin nedir? Oradaki hakaretler ve ismimi kullandığınız için gerekli şeyleri zaten yapacağım. Sadece insanları anlayamıyorum, sen bana kızmışsın, birşey gelmiş başına, ben artık kimseye güvenmiyorum, kimseyle birşey yapmak istemiyorum. 3 kuruş işin yediğim onca hakedilmeyen laf da cabası. Artık lütfen ne istediğini söyle ya da sus. Scriptte hatalar mı var, buraya listesini yaz. Link satın alma/ekleme - popup gibi ilk ücrete dahil olmayan şeyler dışında neyse problem yaz buraya.

Bilmeden konuşan tüm arkadaşların için, insan bir kere anlar ama 10. kez tekrar yazıyım. Mesajı ben taşımadım, taşınması için istekte bulunmadım, kimseyi banlamadım, r10'a padişah soyundan olduğum için değil BANLI OLDUĞUM için girip cevap yazmıyorum. Neden banlı olduğum konusunda bir fikrim yok. Kaldı ki burada cevaplaşıyoruz, kimse ne seni banlıyor, ne ceza veriyor, her istediğini yazıyorsun karşında da muhattabın var, heryerde cevap vermek zorunda değilim, hele hele tanımadığı insanlara küfür eden insanların içinde hiç değilim.

Bilmem anlatabildim mi? Artık yeter. Seninle benim aramda olmuş birşeyi başkasının bilmesine imkan yok. Senin arkadaşın seni korur, benim arkadaşım beni. Ama senin arkadaşın bana küfrederse, hakaret ederse bu olmaz. Bu insanlığa da sığmaz. Bilip bilmeden konuşmak, bir insana hakaret etmek günahtır.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

kendi dilinizle bir cevap yazmak isterdim...

yazdım sildim 10larca kez.. başaramayacağımı farkettim.. ancak belirtmeliyimki sizi zorla tutan yok bir daha böyle bi üslup kullanıcaksanız 10 sn mi almaz.. siz arkadaşlarınıza canım hakkında şikayet var kimse görmeden mesajını editle yoksa sana ceza vermek durumunda kalıcam diyordunuz yaa bende o sebeple diyorum..

kimin kimi neden kayırdıgını ve kayırdıgında neler oldugunu herkes biliyor tartışmak gereklimi ? yoksa herkes eteğindeki taşları bıraksınmı ortaya....

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kendi dilinizle bir cevap yazmak isterdim...

yazdım sildim 10larca kez.. başaramayacağımı farkettim.. ancak belirtmeliyimki sizi zorla tutan yok bir daha böyle bi üslup kullanıcaksanız 10 sn mi almaz.. siz arkadaşlarınıza canım hakkında şikayet var kimse görmeden mesajını editle yoksa sana ceza vermek durumunda kalıcam diyordunuz yaa bende o sebeple diyorum..

kimin kimi neden kayırdıgını ve kayırdıgında neler oldugunu herkes biliyor tartışmak gereklimi ? yoksa herkes eteğindeki taşları bıraksınmı ortaya....

Boşver firar Mywedding'i kafaya taktığına değmez.Daha düne kadar yönetici olduğu forumdan ayrılmak zorunda kalınca,başka forumlarda,iyinet forumlarını yerden yere vuran kişiliğin neden şimdi aramızda olmadığını daha iyi anladım.Yada kimin kaç yüzlü olduğunu...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Beceriksiz acemi moderatorlük uygulamalarım hakkında bir problem ya da kusur gördüysen bunu her zaman belirtebilirdin. Müdahil olmadığın bir ticari ilişkide kimin haklı veya haksız, hatta haklı veya haksız birileri var mı bunu bilmeden hala moderator olmama şaşırmanı anlayamadım. Neye dayaranak yazdın?

Ayrıca bilgin için söyleyeyim 2 hafta kadar önce moderatorlük yapmayacağımı, sadece ismimin bir süre daha listede kalıp sonradan silinmesi için bir mesaj açtım ben iyinet moderatorler bölümüne, fiziksel olarak bir etkim yok yani, rahat olabilirsin. Ticari anlaşmazlıklar her zaman olur, sözleşmesiz bir işte gerçekleri asla bilemezsin, herkes kendi penceresinden bakar, kendine göre haklıdır. Sen AlwaysFC'nin hiçbir zaman kötü birşey yapmayacağına adın gibi emin olabilirsin, bu benim haksız olduğum anlamına gelmez. O mükemmel bir insan olabilir, ama bir anlaşmazlık oluşmuş işte. Hep ticari olmayan konuyla alakasız "angelo zamanından beni banladı", "angelo benim hile yöntemlerimi afişe etti" mesajlarının en altında da seninkini görmek bana çok garip geldi.

Kendimi savunmak için moderatorlüğe ihtiyacım yok, bilgin olsun. Cevap veremediği ortamlarda da insanlar hakkında konuşmak etik bir davranış değildir. Sadece arkadaşları toplayıp o insana sövmek olur onun ismi. Dolandırıcı ve haysiyetsiz olsaydım tüm mesajları siler, alwaysfc'yi banlar, herkesi susturur konuyu hasır altı ederdim. Bu konu ile ilgili tek yaptığım girişim adımı silmektir, çünkü kimsenin adımı kullanmasına hakkı yok. Bunu o arkadaşlar da anlarsa sevinirim, anlamazlarsa evlerine gelecek celpte anlayacaklar.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
angelo başlığı dikkatimi çekti tıkladım önce acaba angelo ya övgülermi yağdırıyor biri derken bir anda tartışmanın içinde buldum kendimi..

ilginç bir tartışma.. iki arkadaşıda sadece forumdan nick olarak tanıdığım için yorum yapmıycam.
vip bölümüne konulmasında bi sakınca yok gayet mantıklı olmuş.. herkes karışmaz en azından.. Ama bu şekilde bir tartışmayla sonuca gelinmez bu sayfa uzar gider oda ayrı bi konu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5