İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Angelo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gecen sene Mart ayında gunu tam bılmıyrum Reklam scrıpti yazdıracaktım.Konu acmıstım FORUMDA moderator olan Angelo Elınde yarım bır scrıpt oldugunu eğer istersem benım soyledıgım rakama bıtırebılecegını söyledı.Bende Tamam dedım.

İşe başlamasının ardından yaklasık 1 ay sonra kadar ABD ye gıtmesı gerektı ve scrıpt yarım kaldı ben de ne yapacagız dedım bana ordan devam edıp teslım edecegını soyledı.Ilk zamanlar işlerı oldugunu soyledı bende anlasyıs gosterdım zaman tanıdım.

1,5 Ay msn onlıne olan Angelo bırden msn den offllıne oldu , lıstesınde olan arkadaslara sordugumda ıse onlıne oldugunu soyledıler.Bu arada maıller ve forumdan pmler attım belkıde onlarda hıc bırıne cvp gelmedı taaaki foruma konu acana kadar, konu açmamın ardından 1 dk gecmedıkı hemen pm geldı.Maıllerımı ve Pmlerı yenı gormus msnde temızlık yaparkende yanlıslıkla sılmıs.FTP sıfrelerını gonder bıtıreyım zaten az kaldı dedı,gönderdım.Msn adresımı yenıden ekledı.2 gun onlıne olduktan sonra tekrar offlıne oldu.Yaklasık 3 ay oldu sanırım.Bu olaydan sonra hemen hemen her hafta pm attım ama yıne bır tanesıne bıle cvp yazmadı forumada sureklı onlıne dıger arkadslarınn msn onlıne bende yıne yok.

Anladım kı scrıptı yapacagı yok,aradan 11 ay gectı yazmak ısteyen sımdıye kadar zaten yazardı kı zaten az bısey kalmıs dedıgıne gore.
Abd gıderken masrafları vs olur dıye 400 YTL yollamıstım.

en son 5gun once pm ıle ulastım ve sonkez yazdıgımı soyledım.Kendısıde en son dun foruma gırmıs okumamasına ımkan yok.

Fazla dıyecek bısey kalmıyor.Sımdı bunları okuduktan sonra arkadasları ve cıkıp savunmaya kalkarsa kalplerını kırarım.

Angelo'ya da tek sözüm o parayla ayaklar altına aldıgın serefını ,haysıyetını kurtar.Demek kı 400YTL lik adammıssın.Bende senı adam sanıp bu zamanda kadar bekledım

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tanımam kendisini ama kime güvenileceğini bilemiyorsun artık.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Angelo isimlerı sılmen yaptıgın ayıbı temızlıcek mı

Konu Angelo tarafından (Bugün Saat 00:36 ) değiştirilmiştir..

s4l1h

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence insanda biraz utanma Olur Silip Engellemek Yeni Okudum maillerini vs..
bunlar çocukça hareketler Yazmıyorsan yazmıyorum dersin Kimse Kimseye Zorla Script Yazdıramaz 11 ay'da Çocuk Yapılır

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AlwaysFc öncelikle Geçmiş olsun.
yaklaşık 11 ay olmu Çookkkk sabırlıymışşın gercekten tebrik ederim.
Bunu yapan bi mod sa gercekten yazıklar olsun başka sölenecek bişey yok sanırım.

imam yellerse cemeat napar. ???????????

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ilginç konu ama şimdiden söyleyeyim AlwaysFC ile iş yaptım/yapıyorum'ki herkes'ede iş yapmayan biri olarak. gerçekten anlayışlı olduğunu söyleyebilirim, hem ücret hem'de zaman konusunda.
Geçmiş olsun ferdi inşallah halledersiniz

not: tamamen içimden geldiği için yazıyorum.

M

Merthan

Misafir
Aras'ı sevmem açıkçası. Hatta tavırları nedeniyle nefret ederim. Fakat para için bu duruma düşeceğine de pek ihtimal vermiyorum.

Seni de tanıyorum Ferdi. Senin iftira atacağına hiç ihtimal vermiyorum.

Bakalım hayırlısı.

derken, Aras açıklama yapmadan isimleri siliyorsa yorumlar çok değişebilir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Özel isimleri ve yanlış bilgiyi sildim. Bahsettiğin siteyi ben açmadım, yine benim yazdığım bir yazılım evet. Aynı yazılım değil çünkü farklı şeylerdi ama tasarım ve kutular benziyor diye (çünkü ben yaptım) aynı sandın. Hem aynı olsaydı o çalışıyor, seninki nasıl çalışmıyor.

Masraf olur diye para vermedin sen bana, sana bir hizmet verdiğim için para verdin. Bir hediye değildi. Ben sana birşey verdim, sen bana birşey verdin. Farkı biliyor musun? 400 YTL'ye sana "Reklam Network"'u yazdım. İlk başta konuştuğum herşeyi koydum içine. Sen sonra link satın alma, popup'da olsan o da olsun dedin. Ben de yine de yapmaya çalışırım dedin. Sonra PM attıktan sonra yeniden ekledim seni, msn'i çaldırmışsın bir araba küfür yedim birinden, msn şifreni çaldırırsın küfür yeriz, forum şifreni çaldırırsın başka türlü. Bunlarla uğraşacak vaktim olduğunu sanıyorsunu sanırım ama yok. Geri sildim, sonra ara ara yine ortaya çıkıyorsun dolandırıcıdır bilmemnedir diyorsun.

Aldığım fiyatın karşılığı olan hizmeti sana kat kat sağladım ben. Böyle hayır işi yapmışsın da ortadan kaybolmuşuz gibi mesajlar ile saçmalık yaratıyorsun. Şimdi o 400 YTL'nin içinde sana neler yazdığımı anlatsam zaten programcılık sıfatıma yazık olur, karın tokluğuna çalışmış gibi olurum ondan seslenmiyorum.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar konuyu bilmiyorum nedir ne değildir ama " isim soyad " yazılmasına karşıyım.
internet ortamında hele bu tür konularda isim - soyad - adres - telefon vs gibi açık iletişim bilgileri yayınlanmasına karşıyım.
umarım sorun çözülür en kısa zamanda.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olayın iç yüzünü bilmiyorum fakat,
bir kişiye dolandırıcı damgasını vurmak kadar kolay birşey yoktur,

ben angelo'ya güveniyorum o hata yapmaz.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Özel isimleri ve yanlış bilgiyi sildim. Bahsettiğin siteyi ben açmadım, yine benim yazdığım bir yazılım evet. Aynı yazılım değil çünkü farklı şeylerdi ama tasarım ve kutular benziyor diye (çünkü ben yaptım) aynı sandın. Hem aynı olsaydı o çalışıyor, seninki nasıl çalışmıyor.

Masraf olur diye para vermedin sen bana, sana bir hizmet verdiğim için para verdin. Bir hediye değildi. Ben sana birşey verdim, sen bana birşey verdin. Farkı biliyor musun? 400 YTL'ye sana "Reklam Network"'u yazdım. İlk başta konuştuğum herşeyi koydum içine. Sen sonra link satın alma, popup'da olsan o da olsun dedin. Ben de yine de yapmaya çalışırım dedin. Sonra PM attıktan sonra yeniden ekledim seni, msn'i çaldırmışsın bir araba küfür yedim birinden, msn şifreni çaldırırsın küfür yeriz, forum şifreni çaldırırsın başka türlü. Bunlarla uğraşacak vaktim olduğunu sanıyorsunu sanırım ama yok. Geri sildim, sonra ara ara yine ortaya çıkıyorsun dolandırıcıdır bilmemnedir diyorsun.

Aldığım fiyatın karşılığı olan hizmeti sana kat kat sağladım ben. Böyle hayır işi yapmışsın da ortadan kaybolmuşuz gibi mesajlar ile saçmalık yaratıyorsun. Şimdi o 400 YTL'nin içinde sana neler yazdığımı anlatsam zaten programcılık sıfatıma yazık olur, karın tokluğuna çalışmış gibi olurum ondan seslenmiyorum.

msn olayı bu olaydan onceydı ,sen ıkıncı gun engelledın daha utanmadan
Scrıptım var satayım dıyen sensın bende butcem bu dedım olur dedın,fıyatı az bulup yapmayacaktın neden teklıf ettın

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Angeloylada bende iş yapmışımdır hatta yapmak zorunda olmadığı yardımı bile yapmıştır sanada aksini yapmış olduğunu düşünemiyorum bile

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Şu dolandırıcı başlığını düzeltin ondan sonra tartışmaya devam edin.
Ne kadar haklı olursanız olun bence bir insana bu sıfatı vermeyin.
Alwaysfc sen gene onu düzelt derim.Ağır bir damgadır.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Fıyat konusuna gelınce msn logları pc kalmamıs kalsa buraya koyardım
o arada

http://www.adsturk.com/ sahıbı ıle ve rexlam.net scrıptını yazanlarla gorustum ve fıyatlarıda sana soyledım sende ısteklerını yaz dedın yazdım ve verdıgım butceyı kabul ettın

1 gram yanlıs varsa soyle

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Benim fiyatla ilgili sorunum yok, fiyatı söyleyen sensin, hayır işi yapmış gibi vermiş karşılığını alamamış gibi yazmışsın onu düzelttim. 400 YTL'ye daha ne servis bekliyordun ona şaşırdım. Yayıncı, reklamveren/admin'i olan bir reklam networkunu yazdırabiliyorsan buyur yazdır birilerine, bunu dedim.

Ben forumda PHP bölümünde herkese ücretsiz yardım ediyorum, PM'den gece gece insanların siteleri için uğraşıyorum, para aldığım işler için mi uğraşmayacağım. Bir dolandırıcı forumda gezip insanlara yardım eder mi bilmiyorum.

Zaten ben forumdan kimseye ücretli birşey yapmıyorum çok uzun süredir, sadece arkadaşlar aracı olursa yazıyorum. Seninle de moderator arkadaşlardan biri söylediği için konuşmuştuk. Artık hata yaptığımı anladım, kimseye birşey yapmam. Çünkü nedense Türk arkadaşlar hizmet satın alınca hayır işi yaptıklarını sanıyorlar, ek olarak ilk başta konuşulmamış bir çok şey istiyorlar, sonra da dolandırıcısın sen diye başlıklar açılıyor. Sıkıldım artık.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Konuya 10 mesajli uyeler mudahale etmesin diye VIP e tasidim.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim fiyatla ilgili sorunum yok, fiyatı söyleyen sensin, hayır işi yapmış gibi vermiş karşılığını alamamış gibi yazmışsın onu düzelttim. 400 YTL'ye daha ne servis bekliyordun ona şaşırdım. Yayıncı, reklamveren/admin'i olan bir reklam networkunu yazdırabiliyorsan buyur yazdır birilerine, bunu dedim.

Ben forumda PHP bölümünde herkese ücretsiz yardım ediyorum, PM'den gece gece insanların siteleri için uğraşıyorum, para aldığım işler için mi uğraşmayacağım. Bir dolandırıcı forumda gezip insanlara yardım eder mi bilmiyorum.

Zaten ben forumdan kimseye ücretli birşey yapmıyorum çok uzun süredir, sadece arkadaşlar aracı olursa yazıyorum. Seninle de moderator arkadaşlardan biri söylediği için konuşmuştuk. Artık hata yaptığımı anladım, kimseye birşey yapmam. Çünkü nedense Türk arkadaşlar hizmet satın alınca hayır işi yaptıklarını sanıyorlar, ek olarak ilk başta konuşulmamış bir çok şey istiyorlar, sonra da dolandırıcısın sen diye başlıklar açılıyor. Sıkıldım artık.

Haklı olsan delikanlı gıbı suclamalara cvp verırsın msjları edıtlemekle VIP foruma tasımakla ugrasmazsınız.

Sen bana zaten sıfırdan yazmadın elımde var bıtıreyım neler olsun dedın bende ısteklerımı yazdım scrıptı bana verdın ama calısmayan bır scrıptı,hıc deneme yapmadan teslım ettın bende denedım eksıklerını sana yazdım,hatta bıkac coder arkadas duzelettı ama yınede duzen tutmadı eksıkler coktu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5