İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AntiBotnet Kampanyası

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
loi mesajımı niye sildin?adamlar naziklikten anlamıyor belki benim dediklerimden anlarlardı?Dediğim şu adam olan bu tür işleri yapıp kendisine küfür ettirmez,beddua ettirmez.Seni hiç tanımayan biri sadece ego tatmini için bu işleri yapıyorsa Önce benliğine saygısı yok.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Burası AntiBotnet kampanyası ile ilgili konu. Ağlama duvarı degil. Rahatsizliginin farkındayım ancak bizde zaten buna cozum uretmek icin bu konuyu acmisiz, haksizmiyim?

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ağlamıyorum botnetçiler görsün diye yazıyorum.Biride gelsin karşımıza çıksın.Yüzümüze gelsin botnet yapsın.Madem güç gösterisi yapıyor ve ne polis neden başka bir teknoloji bunları tespit edemiyor bizde çağrı yapıyoruz adam olan karşımıza çıkar.buda benim kampanyam.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ağlamıyorum botnetçiler görsün diye yazıyorum.Biride gelsin karşımıza çıksın.Yüzümüze gelsin botnet yapsın.Madem güç gösterisi yapıyor ve ne polis neden başka bir teknoloji bunları tespit edemiyor bizde çağrı yapıyoruz adam olan karşımıza çıkar.buda benim kampanyam.

Bu adamlar hiç bir zaman senle benle yüz yüze gelemeyecek kadar ezik insanlar senle benle yüzyüze geldiklerinde korkudan altına işeyecek kadar zavallı ve korkak bunlar. Tespit ettiğin kadarını bizim yaptığımız gibi mahkemelerde süründürüp çıkışta suratına koca bi tükürük yapıştırıcan

diğer yöntemide yanlış hatırlamıyorsam bi ara loi tavsiye etmişti kendin tespit ettiysen ve adama ulaşabiliyosan gidip evire çevire ağzını burnunu dağıtarak dövüp bırakıcan. Merak etme döversen sana karşılık veremeyecek kadar korkak insanlardır bunlar hatta sana abi abi demeye bile başlarlar. Delikanlı olsalar çıkar iş yerime gelirler ama onlar o g...t hiç bi zaman yok

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar konuyu iyice saptiriyorsunuz. ben eski botnetciyim suan ilgi, alakam yok ama cok cok önceden yapiyor hatta yapip satiyordum. gel gelelim konumuz farkli siz tutttunuz adamlari karsiniza aldiniz falan fistik :)

en iyisi ben sizlere botnet'ten korunma yöntemlerini kendimce derleyip, düzenleyip sizlere anlatmaya calisayim;

Saygılarımla

CaNeRiuM

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
botnetin önlemi 1 siteyi 5 -6 makineyue bölmek yada 2000 - 3000 dolar verip sağlam firewall satın almak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5