İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arama Motoru

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Foruma yabancı sayılırım , ama çorbada benim de tuzum olsun isterim. Tabi siz olumlu kanaat getirirseniz.Beceriksiz neredesin ben maslak-levent hattındayım.

U

uzaymerkezicom

Misafir
En temel noktayı gözden kaçırmamalı. Arama motoru insana hizmet için var. Bu anlamda yeniden anlamlandırılıp güzel bir proje geliştirilebilir hala.
Mesela bir konuya odaklı bir arama motopru polabilir dünyadaki tüm spor ile alakalı siteleri takip eder sonra bir isim olur ve spor konusunda arama için oraya gideriz. Webde genel arama için hala googleı kullanırız gibi gibi.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
msnmi ? ben şahsen ticaret yapacağım ve msn değil yüzyüze buluşmayı tercih ederim.İstanbulda güzel bir dükkanım var.Sıcak, yemeği, içeceği daima vardır.Gelenlere kapımda daima açıktır.Ortak yer belirlersiniz orayada gelirim.

şişşşşt, kıvırma :) kadıköy veya beşiktaş gibi bir ortak nokta uygun :D

Foruma yabancı sayılırım , ama çorbada benim de tuzum olsun isterim. Tabi siz olumlu kanaat getirirseniz.Beceriksiz neredesin ben maslak-levent hattındayım.

ben de ayazağadayım, angelo da uzak sayılmaz bize (angelo senin ismini zikredip duruyorum ama hiç oralı olmuyorsun )

En temel noktayı gözden kaçırmamalı. Arama motoru insana hizmet için var. Bu anlamda yeniden anlamlandırılıp güzel bir proje geliştirilebilir hala.
Mesela bir konuya odaklı bir arama motopru polabilir dünyadaki tüm spor ile alakalı siteleri takip eder sonra bir isim olur ve spor konusunda arama için oraya gideriz. Webde genel arama için hala googleı kullanırız gibi gibi.

bir çıkış noktası ve deneme tahtası olarak güzel bir fikir

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben varim tabi varim varim demekten ote ortaya birseyler koyalim bence. Kimin guclu serveri varsa, deneme indexlemelerine baslariz, hiz/performans ve olceklenebilirligi kontrol ederiz. Bana 7/24 ulasabilirsiniz, forumdan emailden.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
kadıköyde bir partiye nedersiniz ? Sahilde çok güzel martı eti yapan bir yer biliyorum.Hafta sonuna doğru gelecekler adını yazsın orada buluşalım.Hem iyinet açısında da bir güzel buluşma olur.Neler yapabiliriz, neler yapamayız oturup uzun uzun görüşürüz.

Zıpkın
Echo
Angelo

Bunları dünden yazmışdım.Diğer gelebilecek arkadaşlar da isimlerini yazarsa sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5