İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar DİKKAT YUZUK.ORG SAHİBİ DOLANDIRICIDIR!!!

S

suikast

Misafir
Sevgili Arkadaşlar bundan 9 gün önce yuzuk.org sahibi ve abisi ile tanistim , bu arkadaslar ellerinde okey tavla satranc ayrica ekstradan daha 9 tane online oyun script i olduğunu söylediler , 500 YTL karşılığında sistemi bana kurabileceklerini söylediler , parayi iş bankası çengelköy hesabına EFT yaptım Cahide Ekşi adına , fakat bu dolandırıcı arkadaşlar beni listelerinden silmişler ve ignore etmişler tanıdık arkadaşlar soktum araya , onlarada parayı alamadık demişler ve onlarıda ignore etmişler , elimde Garanti Bankasının Dekontu var iki kez emaillerine bu dekontu gönderdim. 3 kez email ile rica ettim lütfen benimle bağlantıya geçin diye ,

Geçte olsa anladım bu arkadaşlar TAM BİR DOLANDIRICI arkadaşlar yuzuk.org sahibleri
[email protected] aynı zamanda [email protected]
[email protected]

Parayı Biz almadık diyorsanız buyrun Hodri Meydan gidelim Bankaya Beraber?

Bu kişilerin peşlerini adli makamlar aracılığı ilede bırakmıyacağım arkadaşlar astarı yüzünden pahalı da olsa bugun benim canımı yaktılar yarın sizlerin canınızı yakabilir bu dolandırıcılar!!!

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Evet Arkadaslar bende sahit oldum bu adamların Dolandirici Olduguna Ismail Arkadasim'a yardım etmek icin Onlari msn e aldım ve once merhaba naber iyi sonra dedim ki bunlara siz arkadasıma bir söz vermissiniz ne sözü Bir script yazicasınız ve karsılıgıda 500 YTL Aldınız nerede bir sey yok ve adamı bloke ettiniz..!

Söyledikleri Cevap;
Hayir biz para almadik
bankaya gittik para gelmemis bizi cocuk yerine koydu bizde msn'den sildik
dekont'un oldugunu söyledim adam dekont benim elimde de var ne fark eder diyor... ve arkadasi davet ettim ayni anda benide bloke ettiler.. size tavsiyem bu gibi adamlardan uzak durun!

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aranızdaki iletişim için kullandığınız bütün e-mailleri yazıcıdan çıkart. Dekontuda koy, istersen noterde onaylat. Sonra hemen ticari mahkemelere ve maliyeye başvur. Adamları 1 ay içinde mahvederler.

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar az daha bir sitemi 800 $ karşılığında bu kişilere devrediyordum :) son anda bir abim sayesinde vaz geçmiştim o abim olmasaydı suan gittiydi :) bu arada geçmiş olsun ve 123mp3 ün dediği gibi mahkemeye başvur gerekeni yaparlar kolay gelsin.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasın dediği gibi mailleri falan cıkart , özellikle ISP sağlayıcıdan mail almışlarsa işin kolay..

mailler ile maliyeye ve savcılıga basvur 123mp3 anlatmıs zaten. Hosting firmasından bilgilerini alırlar adamların..

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun bende fredsb tarafından dolandırılmıştım:) biraz dikkat etmerk lazım artık heryer dolandırıcı kaynıyor.

M

Maxi

Misafir
Geçen gün aynı konu oldu. Alemmp3.com isminide almışlardı. Aykut'dandı sanırım. (Yanılmış olabilirim..)
Bunların başı yanacak ama.. Bakalım hayırlısı..
Bu arada bahsi geçen kişinin buradaki nicki [DeviL].

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
whois bilgilerinde zaten mail adresine bakın!!!

Moderatör Notu: Domain sahibinin istegi üzerine domain whois bilgileri silinmistir.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oppss bir saniye!! Guzel.net domaini şahsıma ait. Turkishdomains.com eski sahibiyim. Guzel.net satış aşamasında ancak ücret ödenmediği için domain devri yapılmamıştır. Mod arkadaşlardan whois bilgilerini içeren bir önceki mesajı derhal silmelerini talep ediyorum. Guzel.net'in satılığa çıkarılması konusuyla ilgili kişiye ulaşmaya çalışıyorum.

Laf olsun diye abuk sabuk mesajlar yazıp adamın asabını bozmayın!!

M

Maxi

Misafir
Chatturk' Alıntı:
Laf olsun diye abuk sabuk mesajlar yazıp adamın asabını bozmayın!!
Laf olsun diye değil bunlar. Ateş olmayan yerden duman çıkmazmış.
+
Batuhan'ı iyi tanıdığını, iyi biliyorum.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet gerçekten ilginç ama beni hiç ilgilendirmezken ismim neden geçiyor anlamış değilim. Ben yıllardır domain satıyorum, benim birilerinde hakkım kalmış olabilir ama kimsenin ben de 1 kuruş hakkı kalmamıştır. Forumlar gerçekten enteresan alanlar :rolleyes: İnsanlar bir konu hakkında bilgi sahibi olsalar da olmasalar da yazıyorlar. Neyse Devil ile olan sorununuzu umarım çözersiniz. Kolay gelsin.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maxi' Alıntı:
Laf olsun diye değil bunlar. Ateş olmayan yerden duman çıkmazmış.
+
Batuhan'ı iyi tanıdığını, iyi biliyorum.

Batuhan benim eski müşterim. Sen kimsin bilmiyorum ama domainle uğraşıyorsan büyük olasılıkla sen de benim müşterimsin. Batuhan eskiden benden domain alırdı ve parasını öderdi. Son aldığı domainin parasını tam ödemedi, ödemediği gibi kendisine ulaşamadım da. Hayırlısı olsun.

Bu forumda benimle iş yapıp bir şekilde zarara uğrayan var mı? Para ödeyip domain ya da hizmet alamayan?

P.S. abuk sabuk terimini ismim geçen mesaj için kullandım. Devile yöneltilen suçlamalar beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Bilgim ve ilgim olmayan bir konu o.

M

Maxi

Misafir
Chatturk' Alıntı:
Batuhan benim eski müşterim. Sen kimsin bilmiyorum ama domainle uğraşıyorsan büyük olasılıkla sen de benim müşterimsin. Batuhan eskiden benden domain alırdı ve parasını öderdi. Son aldığı domainin parasını tam ödemedi, ödemediği gibi kendisine ulaşamadım da. Hayırlısı olsun.

Bu forumda benimle iş yapıp bir şekilde zarara uğrayan var mı? Para ödeyip domain ya da hizmet alamayan?

P.S. abuk sabuk terimini ismim geçen mesaj için kullandım. Devile yöneltilen suçlamalar beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Bilgim ve ilgim olmayan bir konu o.
Ok abi. Düşündüğün gibiyim ;)

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dolandırıcı diye bahsettiğiniz kişi [DeViL] dir arkadaşlar. Bilgisi olmayanlara duyurulur.Karambole bende gitmiyim. zaten bu şerefsiz yüzünden 7 senelik nickimden utandım.

A

..::aTi::..

Misafir
benim aklıma sen geldin ilk önce :)
yani bilmesem senin yapmayacağını nickten karambole kaynayabilirdin.
uyarı yazdığın iyi olmuş :)

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işin iyi yanıda 500YTL az para da değil ;) keşke gelse banada. geçenlerdede 123mp3.com vardı bunun domainini çalmışlar.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de diilim valla
hafiften benim nickte andırıyo bazıları kısa olsun diye dewil fln dıyo :]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5