İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar DİKKAT YUZUK.ORG SAHİBİ DOLANDIRICIDIR!!!

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
varolaksoy' Alıntı:
bu arada devil eft dekontunda mühür arıyor :D:D ehehhe

hep internet bankacılıgı kullanıyorum da ne bılıyım sonucta benım kullandıgım online dekontlar zaten html olarak yazıyor.. ben oraya gif olarak koyulunca scanlemıs sandım :) :)

garanti bankasıyla da evet calısmadım henuz borsa olayına gırıcektım bi ara fırsat olmadı ama bakalım ..cok banka iyi diil yaw.. hepsi aylık 5 er 5 er goturuyo eksık olmasınlar..kredı kartı kullanım ucretlerı de cabası...

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[DEVİL] ufuk dediğin kişiyi az birşey tanıyorum ama işte msn de onunla konuştugumu bilmiyordum msn adresi burda geçince bende yorum yaptım olan olayı söyledim ama sendin ama değildin bilgim yoktu sen değilsen ne güzel zati umrumda değil ya gerçi az daha ufuk un avucuna düşüyormuşum :) neyse size kolay gelsin bu arada konuştugum kişinin ufuk oldugunu söylediğin için sağol bi ilgileneyim kendisiyle

S

suikast

Misafir
caper' Alıntı:
suikast; sen anlaşma falan imzalamadıysan paranı geri alabilir misin? Sonuçta parayı kendi rızanla göndermişsin. Atıyorum, adam ben yaptım işi der.

Buarada devil abimle anlaştın diyip duruyosun, saat 3 olsada abine haber vermen lazım bence böyle bi olayda. Ortda 500 ytl var hadi onu bırak madem ben yapmadım diosun sana olan güven sarsılacak (zaten sarsıldı hatta yıkıldı ama sorunla alakan yoksa abine haber, zararın nersinden dönersen kardı)

caper benim hatam bu zaten sözleşme yapmadım adamlarla , ihtirasıma yenik düştüm maalesef bir an önce oyun scriptini alayım istedim ,
garanti bankasının emailime gönderdiği dekontta bende iyinet admin ine göndereyim koysun siteye herkes görsün bakın dekontun üzerindeki değerler önemlidir ,

Benim iyinet forumlarına yazma nedenimde budur bakın ders çıkarın bu olaydan işte 500 YTL adam yedi amma almadım dekont gerçek değil , mühür yok , abim çekecekti parayı o hesapta görememiş diyor , abimle iş yaptın diyor ,

ilk defa dolandırıldım arkadaşlar dersimi aldım amma bu arkadaşlar da o parayı rahatla yiyemeyecekler !
Gerekli herşeyi yapıcam!

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dallas'a döndü burası , kim haklı kim haksız karışmış iyice..

adiliği kim yaptıysa şerefsizlik yapmış ..

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adam neymiş böyle ya :)

"

sana 400 milyon yolladım bana yamuk yapıp domain panel şifresini deiştirdin , hiçbi ispatında yok mahkemeye versen makbuzum var elimde babalar gibi geri bile alamazsın.

[DeviL]

"

alemmp3 ün üstüne yatmıs gibi gözüküyor , yazık ya herif askere gidecem diyor sitesini satıyor sen üstüne atlıyorsun , ortada iddia edilen 400 ytl bile yok.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
böyle insanları burada barındıranda suç vardır!..
birinin yanlışı varsa yasal yolları bırakın gidin kapısına dayanın. ya da yasal yolları zorlayın.. ama peşini bırakmayın..
ben de yaşadım buna benzer şeyleri ama geri de aldım..

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
064 : iş bankası...
Benim başıma da böyle bir olay gelmişti, domain alıyordum, ama miktar fazla değildi, adam para gelmedi dedi. Birkaç gün araştırdım, bankadan para ulaşmıştır dediler, karşı taraf para gelmedi diyor, ben de vazgeçtim.
Tırsıyorum bu EFT olayından. Ben de iş bankasına eft yapıyordum ama yapıkrediden. Adam ulaşmadığını söyledi. Bankaya sordum ulaşmayan EFT ler ne zaman geri geliyor diye, 40 gün içinde gelir dediler. Aradan tam 2 ay geçti hala gelmedi.
Daha önceden de bir kere iş bankasına EFT yaptığımda ulaşmamıştı ama para o gün akşam hesaba geri gelmişti.

@dewilsdance nasıl geri alırız parayı?

W

w0w

Misafir
İşin komiği adam tartıştığı kişilere andaval demiş ve kimse uyarmamış bile arkadaşı. Değişik vallaha hem dolandır hem hakaret et. Bide annesi avukat :)

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herif her mesajda belirtiyor annesinin avukat oldugunu , duyunda peygamber sancak töbe töbe :D

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
yasal olarak ne yapılır bilemiyorum ama hesap numarası var, adresini bulabilirsin ya da adresini biliyorsan kapısına dayan.. bu konuda elimden birşey gelirse yardım edebilirim..
dağ başımı bura haraç alır gibi...

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
w0w' Alıntı:
İşin komiği adam tartıştığı kişilere andaval demiş ve kimse uyarmamış bile arkadaşı. Değişik vallaha hem dolandır hem hakaret et. Bide annesi avukat :)

Zaten büyük bi olasılıkla annesinin avukat olmasına güveniyodur. Anlaşılan bunun başına çok gelmiş bööle dava mava olayı. Bi iki defa yırtıysa annesinin sayesinde korkmadan konuşur. Ama en sonunda patates olur zaten.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emin ol annesinin haberi bile yoktur olaylardan , olsa bile savuncağını sanmıyorum :) Avukat olsa ne olcakki, yargıda savcı olmadıktan sonra iş boş ;)

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yasal olarak ne yapılır bilemiyorum ama hesap numarası var, adresini bulabilirsin ya da adresini biliyorsan kapısına dayan.. bu konuda elimden birşey gelirse yardım edebilirim..
dağ başımı bura haraç alır gibi...
Yasal iznin olmadan, banka, müşterisinin adres bilgilerini vermiyor.

T

tahtakale

Misafir
Parayı geri almanız biraz zor! Bu olay domaini geri almaya benzemez.
Siz parayı göndermişsiniz, karşı taraf almış veya almamış, banka bununla ilgilenmez.Savcılık ise, dolandırıcılığı ispat edemediğiniz sürece hiç bir işlem yapmaz.Ancak suç duyurusu yaptığınız kişinin sicili bu konuda kabarıksa işlem yaptırabilirsiniz.Elinizde sözleşme veya senet olmadığı sürece hiç bir şekilde dava açamassınız (kazanamassınız) sözleşme yapmış bile olsanız, karşı tarafa ödemeyi çek veya nakit olarak verip, karşılığında o kişiden makbuz almanız gerekmektedir.Çünki bu defada karşı taraf hizmetin karşılığı olarak parasının ödenmediğini ortaya atabilir.Tüm bunlarla beraber hizmet karşılığı olarak irsaliye veya irsaliye faturada kesilmesi zorunludur.Bunlar ticari zorunluluktur!
Sizin yaptığınız legal olmayan bir ticaret olduğu için, olayı dava konusu yapamassınız.
Dava açan x kişiye, davalı olan y kişide karşı dava açarak asıl mağdurun kendisi olduğunu söyleyebilir.

İnternette iş yapacaksanız, bu işleri kişilerle yüzyüze görüşerek yapın.
Yapılan işi sözleşmeye bağlayın, ödenen ve ödenecek paraları sözleşmede belirtin.Ödenmiş para için imzalı, kaşeli, tarihli, makbuz alın.Hizmet için fatura almayı unutmayın.

Tüm bunları yapamıyorsanız, çok iyi tanımadığınız kişilerle iş yapmayın!
Foruma 300-1000 mesaj yazması önemli değildir.

Parasını kaybeden tüm arkadaşlara buradan geçmiş olsun diyorum.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
domainlerimi de yüzyüze görüşerek aldım ben!! yüzyüze geldiniz mi ne domain kalır ne paranız...

iş yüzyüze gelebilmekte..

M

mcanli

Misafir
Adam gitti mışıl mışıl uyuyor. İçi nasıl rahat ediyor anlamış değilim.
İnsanda biraz utanma olur. Bu ikinci vakan olmuş bir de üçüncüsü elinden son anda
kurtulmuş. Biliyorsunki çekirge üç kere zıplar. Dördüncüsünce kafasını ezerler.

Allah rahatlık vermesin!!!!

(Kusura bakmayın böyle insanlara hiç tahammülüm yok.)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi