İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar DİKKAT YUZUK.ORG SAHİBİ DOLANDIRICIDIR!!!

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok adice yapmilmiş bir oyun. üzüldüm walla
güya banada reklam veriyordu bu adam bi gün beleşe reklam yaptirtti kendine :).
neyse..

devilsunti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazıları olsun!!!
adam butun kullanicilara demediğini brakamdi ama mod lar adminler sadece bakyorlar...
gidi 1-2 forum a bakın nasil yoneticilik yapılıyor... 1 az daha beklerseniz bu adam butun sülalemiz sövücek haklının yanında olduğumuz için... birisi bana açıklarmı bu adamin hakaret dolu mesajlari neden silinmiyor? neden yeniden düzeltilmiyor? burda herkez onun gibi hakaret etmiş olsa idi.... yöneticilik bu değildir...

adam belli ki dolandırıcı. 500 YTL ile zengin olacaginiz saniyor ve ustune ustluk annesi şuymuş, eniştesi şuymuş... herkez etten, kemikten dir arkadaşım... insanlari kötü yola zorlama. erkek gibi ver parayi geriye. 1 yanlişlik olmus de adam gibi özür dile. konu kapansin. bir insan abimle anlaşmışsın beni bağlamaz diyorsa... abisinin 5 dk satiyorsa zaten o insanin adamlığıda. şerefize söz konusu değildir. kişiler değil önemli olan senin annenin adinin geçmesi senin annenin adi çıkıcak... pislik yapmak çok kolay arkadasim. ama herkez senin giibi değil.
butun yazılanlri baştan sona okuyunca insan anliyorki,
1-sen dolandırıcısın. çunkü,
dekont u godnersin dedin,
dekont istedin geldi.
sonra yine sıyrılmak icin dekont sahte dedin, buda tutmadi. dekontun gerçekliği anlaşıldı,
sonra sen bana deil abime abimde değil aslinda kuzenimle anlaştın dedin ama annenin hesabını kullanan kuzeninle? kuzeninin annesi yokmu? kuzenin herzaman annenin hesabınımı kullanır? benim kiler kullanmıyor???
sonra haksız oldunu anlayan bile seni daha onceden tanıyan herkeze hakaret ettin... sucsuz insanlar benim bildiğim sakin olurlar... yalan atan insanlari yalan makina sına bağlarlar yalan makina si insandan aldigi ses ornekleri ile insanin konustugu zamanda ne zaman yalan soylediğini açığa çıkarır sesin titrer v.s. senin ellerin titriyor..... sadece sesin olsa...
neden bu konu hakkında konusmak isteyenleri ignore ettin?yada ettiniz? MSN da???
ki buda senin ilk vukuatin deil.
html kodlarina ne diceksin?
yanına kalmayacağını sende anladin...
sence 500 YTL ile kaybolan yerin dibine giren şerefini haysiyetini geri alabilirmisin? alamassin ama 500 YTL ye hepsini kaybettin. (var ise.)

sadece ayıp... ama sen ne anlarsinki?

W

w0w

Misafir
devilsunti' Alıntı:
yazıları olsun!!!
adam butun kullanicilara demediğini brakamdi ama mod lar adminler sadece bakyorlar...
gidi 1-2 forum a bakın nasil yoneticilik yapılıyor... 1 az daha beklerseniz bu adam butun sülalemiz sövücek haklının yanında olduğumuz için... birisi bana açıklarmı bu adamin hakaret dolu mesajlari neden silinmiyor? neden yeniden düzeltilmiyor? burda herkez onun gibi hakaret etmiş olsa idi.... yöneticilik bu değildir...

adam belli ki dolandırıcı. 500 YTL ile zengin olacaginiz saniyor ve ustune ustluk annesi şuymuş, eniştesi şuymuş... herkez etten, kemikten dir arkadaşım... insanlari kötü yola zorlama. erkek gibi ver parayi geriye. 1 yanlişlik olmus de adam gibi özür dile. konu kapansin. bir insan abimle anlaşmışsın beni bağlamaz diyorsa... abisinin 5 dk satiyorsa zaten o insanin adamlığıda. şerefize söz konusu değildir. kişiler değil önemli olan senin annenin adinin geçmesi senin annenin adi çıkıcak... pislik yapmak çok kolay arkadasim. ama herkez senin giibi değil.
butun yazılanlri baştan sona okuyunca insan anliyorki,
1-sen dolandırıcısın. çunkü,
dekont u godnersin dedin,
dekont istedin geldi.
sonra yine sıyrılmak icin dekont sahte dedin, buda tutmadi. dekontun gerçekliği anlaşıldı,
sonra sen bana deil abime abimde değil aslinda kuzenimle anlaştın dedin ama annenin hesabını kullanan kuzeninle? kuzeninin annesi yokmu? kuzenin herzaman annenin hesabınımı kullanır? benim kiler kullanmıyor???
sonra haksız oldunu anlayan bile seni daha onceden tanıyan herkeze hakaret ettin... sucsuz insanlar benim bildiğim sakin olurlar... yalan atan insanlari yalan makina sına bağlarlar yalan makina si insandan aldigi ses ornekleri ile insanin konustugu zamanda ne zaman yalan soylediğini açığa çıkarır sesin titrer v.s. senin ellerin titriyor..... sadece sesin olsa...
neden bu konu hakkında konusmak isteyenleri ignore ettin?yada ettiniz? MSN da???
ki buda senin ilk vukuatin deil.
html kodlarina ne diceksin?
yanına kalmayacağını sende anladin...
sence 500 YTL ile kaybolan yerin dibine giren şerefini haysiyetini geri alabilirmisin? alamassin ama 500 YTL ye hepsini kaybettin. (var ise.)

sadece ayıp... ama sen ne anlarsinki?

Yöneticileri burak adam tartıştıklarına andaval diyor ve kimse ağzını açmıyor. Ben İyinetadmin bir konu sildi diye başlık açtım ve özür dilemesini rica ettim diye banlandım. Ardından üye oldum diye banlandım. Sanırım yönetim şekli değişti adminin ya da sahtekarların mesajlarında hakaret etmesine izin veriyor. Ama 1 tek mod arkadaşın bile mesaj atmamış olması kaç gündür burası dağ başı dedirtiyor insana.. :(
Bu arada mesajın tüm konuyu çok güzel özetlemiş ellerine sağlık. Hala script almaya reklam almaya ve daha almadığı siteyi satmaya çalışıyor bu arkadaş ve insanlarda bu arkadaşa cevap veriyor bilgi veriyor. Neyse çok güzel yazmışsın hakkaten helal olsun.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gercekten cok güzel yazmıssın , boşver banlanmasın. O zaman cevap veremediğinden dolayı bahanesi olucak.. 500 ytl e şerefini , haysiyetini , onurunu geri alabilimrisin.. Bu gercekten cok doğru ..

eminim herkes bu ismi bir yere not alıcak ve ilerki zamanlarda iş yapmayacak hiç bir şekilde..

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
adam cidden çok pişkin yaa, zıplamayın falan diyor ama bir taraftanda bu forum kullanıcılarına andaval diyor, bu arada aynı şeyi benim abim (kuzenim veya sülalemden herhangi biri) yapacak , sonuna kadar araştırır, ismime laf gelmesin diye çabalarım, ama bu adam banane abimle muhattap olun diyor, kendi akrabasına bile güvenmiyor...

bu arada bu para koyma işine ben de katılırım ,hem de son kuruşuma kadar, ihtiyacın olursa [email protected]

M

mfk_1868

Misafir
admin arkadaslar mesajları silmemeniz bence daha dogru cunku suc duyurusunda bulunulursa bunlarda eminim goz onune alınacaktır.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. Dekont ile ilgili : Dekont yapay durabilir kaydetme sekline gore blurlasir.
2. Dekont ile ilgili : E-Dekont denilen olay ( garanti bankasi ) uzerinde muhur yok. Olamazda zaten. Bu sekilde dekont 'u screen leyip koymaniz birsey ispat etmez bunun hic bir gecerliligi olmaz x inanir y inanmaz q vay bea guzel calisma der.
3. Bir script alirken domain alirken once o kisiyi biraz arastirin derim.

( ADMINLERE : Eger bir bolum acilirsa script satis bolumunde alacak kisiler x kisisinden su scripti almak istiyorum taniyan eden veya bunlardan memnun olanlar varmi seklinde mesaj birakilirsa ve birakilan mesajlara yonelik kisiler islem yaparsa daha saglikli olur. )

4. Script alirken ( eger bu forum araciligi ile aliyorsaniz ) alacaginiz kisiden referans istemeyi unutmayin.
5. Bu sekilde mahkemeye vermeniz pek birsey ifade etmiyor kanunlara gore. Savcilarin elinde bir yigin dosya var ve kanunlar degistikce artik bir cogu rafa kalkiyor. Bu olay internet ortaminda yapildigi icin KAMU DAVASI seklinde yuruyecektir. Kamu davalari haziran 1 itibari ile teker teker dusmeye baslamistir.
6. Tartisma sirasinda ( dolandiricilik ) bir taraf sucluyor diger taraf guluyorsa ve yaniltici cevaplar veriyorsa o kisi gercekten o suclamalari ustu kapali kabul ediyor demektir. ( TECRUBE benimde basima gelmisti ... )

vel hassil kelam dikkatli olun derim. Birsey almadan once o kisiyi bir sekilde arastirin paranizi riske etmeyin. Bir sekilde cikar bir yerinden ama o para sizin isinizi gorecek bir yerde.

Iyi calismalar ...

devilsunti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mfk_1868' Alıntı:
admin arkadaslar mesajları silmemeniz bence daha dogru cunku suc duyurusunda bulunulursa bunlarda eminim goz onune alınacaktır.

bakın ben mesajları silin demedim. sadece bildiğim kadari ile admin kullanıcıların mesajlarını rahatlıkla editliye biliyor en azında diğer bütün vbulletin kullanan forumlarda... sadece hakaret iceren kısmı silsin. bunda kötülük yok.

hem dolandiriyor, hemde hakaret ediyor.
birde buna göz yumuluyor... bukadar çok emek harcanmış bir forumda yöneticilerin butur olaylara kayıtsız kalmasi hoş olmuyor. ya bu insan daha ileri giderse??

:(

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla şu kadarını söyleyeyim, bir dolandırırsın iki dolandırırsın yanlış adama denk gelirsin o gün sorun hukuki değil farklı yolla çözülür ibret-i alem olur biri mapusa diğeri .... allah göstermesin.

M

modachat

Misafir
slm

Allah büyük kimsenin malı kimsede kalmaz.

Suikast arkadasimiz karsindaki insana guvenerek 500ytl yatirmiş gercekten büyük para benim 4aylık staj maaşım.

bende site sattım ama isteseydim vermezdim domaini domainin faturası şifresi de hala bende duruyorki demekki ben güven sağlamışım.

Bu ve bunun gibi adamlar kendilerini akıllı sanıyorlar. Bu işin kesinlikle bir hukuk yolu vardir ne olursa olsun başarısızlıkla da sonuçlansa sen yerine getir.

Bende size şunu söz veriyorum 1ay sonra filan google/adsense çekim gelsin
izmir / karşıyaka dayım. Cümle alem görecek nasıl netten hesap soruluyor.Benim emeğimle de oynandı adamın teli,adresi herseyi var bende param yok suanda bi gelsin Erdal Özdemir denilen şahıs a ben ellerimle gerekeni yapacagim.Suikast sende baktin birseyler yapamiyorsun hukukla inan bunu kendi hukukunla yap.

Bazen sözler,gözler bir insanı uyarmaya adam etmeye yetmiyor.
Kolları,bacakları vücüt dilini konuşturman gerekebiliyor boyle durumlarda boyle insanlar varken de biz her zaman vücüt kaslarımızı kullanmamız gerekecek.

Devil nickli şahıs seni tanımıyorum ama o adamın 500ytli si haram olsun sana Ayrıca burda ailenden birinin annenin ismini yazman ve yazdırmana da yazıklar olsun.Senin belliki şereften hiçbir bilgin yok.

Allahım şahit burda birisi benim annemin ismini yazacak dolandırıcı diyecek neler olurdu. Ama sen dolandırıcılıgı bırak annenin ismini kendini bile yazıyorsun bunu marifet sayarak. Hep dedigim gibi büyük adam olmaya gerek yok adam olun yeter.

Konusmalarımda eğer argo,seviyesiz kelimeler kullandıysam özür dilerim çünkü içimden gelenleri yazdım Ben "Sevdik" kullanıcısı olarak herkese geçmiş olsun bunlardan bir ders çıkarmamız gerektigini diliyorum

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@modachat Ayni ulkede yasiyoruz. Amacimiz kesinlikle bagimsizligini simgelemis bayrak altindaki kurulan kurallara ve kanunlara bas gostermek degil fakat kanunlarimiz bu konularda biraz yetersiz kaliyor. Internet kapsamina girdigini icin suclu kendini rahatca ortpas edebiliyor ve savcilarda pek bu islerle ilgilenmiyorlar. Cunku kanunlar henuz yeni bu tip mahkemelere giren avukatlar bile parmakla sayilacak kadar az. Mesajim kimseyi galyana getirip isyan cikartmak veya gaz vermek degil yalnis anlasilmasin. Demek istedigim is yapacaginiz kisiyi onceden taniyin. Yoksa vurmakla kirmakla hic birsey elde edilmez.

Iyi calismalar ...

E

European

Misafir
kanunlar asla ve asla yetersiz kalmaz..

bu arkadaş benim dediğim yolu izlesin..bak bakalım 1 aya kalmaz içeri giriyormu girmiyormu !!!

Daha 15 gün önce böyle bir olay karara bağlandı..

Adaletten KORKMAYIN !!

anlamıyorum. Bu suikast adlı kişi neden hala buraya yazıyor " güzellikle öde " filan diyor ?
güzelliği kalmamış bu işin. Yöntem belli..madem haklısın, bu konuyu yargıya taşıyacaksın arkadaş..

Neden böyle tipler bana rastgelmez ki...

Allah şahidim olsun 7 sülalesini 7 sene içerde süründürtürüm...

( genel anlamda söylüyorum. şahısları tanımam etmem )

S

suikast

Misafir
DEVİL HAYATIN YALANLAR İLE DOLU KAFANDA BİR ŞEYİ PLANLARKEN ÖNCE DÜŞÜN SONRA PLANLA ;

1. si işbankasındaki hesap senin üstüne değil Cahide EKŞİ nin üstüne bu yüzden sen senin müşteri temsilcinden annenin hesabındaki bir bilginin görüntülenmesini isteyemezsin, ve email olarak sana atamazlar çünki sen Cahide Ekşi Değilsin!
bunun yanında çengelköy iş bankasının telefon numarasını vermen birşey ifade etmez sende çok iyibiliyorsun ,

banka yetkilileri elinde bir hesap numarası ile gelen ve şu tarihler arasında bir para akışı var mı diyen kişilere hiçbir cevap veremezler şahsa ait bir hesap o şahıs olmadan o hesap hakkında bir açıklama yapılamaz! Gizli bilgidir bu bu hesap ile ilgili tüm bilgilere cahide ekşi ulaşır Batuhan yada ben değil!

Keşke utandırsan benide param geri gelse!

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yol 1 : Cahide Ekşi ile irtibata gecerek boyle bir olay oldugunu tatsizliga gerek kalmadan olayin halledilmesi icin biraz çabala.

Sonuc vermezse Elindeki evraklarla ( onayli sekilde ) resmi basvuru yap . Kamu davası olur sonu gelmez diye dusunme .
Paraya ihtiyacim vardi bana yolladi diyemez cunku para annesinin hesabina yollanmis . Acaba Kendisi avukat kardeşi savcı olan bir kadın senin 500 YTL ' ne nasil ihtiyaci olur.
Kartı ben kullaniyordum diyemez cunku Banka kartlari ve kredi kartlari baskasina devredilemez. Bu durumda resmi olarak annesi suclu duruma düser.

Ben scripti yolladim derse ben scripti tekrar yollamasini istiyorum parasini verdim elimdeki dosyalar bozuldu dersin sana scripti tekrar vermek zorunda kalir ve sen 500 YTL nin karsiligini her sekilde almis olursun .

Benimle degil kuzenimle konustu derse kuzeninden alirsin.

Yapman gereken oncelikle konusarak anlasma yolunu denemek. Resmi yollarla davayi kaybetmezsin. kaybedersen masraflari iyinet ahalisine aittir.

Best regards :p

mkiran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bişey daha var arkadaşlar madem sen ekşioğlarındansın senin ne işin var burda ? o kadar paran var madem bu insanları dolandırmaya utanmıyormusun şerefsiz. annen dayın amcan bişeyler olsa bile bu senin bi bok olup olmadığını değiştirmez bana yapacaklar aynı şeyi 2 otobüs doldurur kapısına dayanır tarardım evi vallahi 500 milyon için yapılırmı diyeceksiniz böyle şerefsizlere yapılır bence

M

mcanli

Misafir
mkiran' Alıntı:
ya bişey daha var arkadaşlar madem sen ekşioğlarındansın senin ne işin var burda ? o kadar paran var madem bu insanları dolandırmaya utanmıyormusun şerefsiz. annen dayın amcan bişeyler olsa bile bu senin bi bok olup olmadığını değiştirmez bana yapacaklar aynı şeyi 2 otobüs doldurur kapısına dayanır tarardım evi vallahi 500 milyon için yapılırmı diyeceksiniz böyle şerefsizlere yapılır bence

Eğer böyle giderse arkadaş haksız durumda iken haklı konumuna geçecek. Bence biraz abartmışsın. Üç günlük dünya için değermi?

W

w0w

Misafir
Hala ses yok bu konu da burda kapandı ya üzülüyorum. Yarın başkası da dolandırılacak yine gelecek paramı öde dicek bu dolandırıcı arkadaşa..

S

suikast

Misafir
Buraya yazma nedenim zaten ben dolandırıldım bu insan tarafından , aynısı sizinde başınıza gelmesin , işte bu adam ile iş yapmak isteyenler tanısın kaç paralık adam bu!

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
suikast burada bosuna konusuyorsun islemleri baslat , kim der ki ben dolandirdim diye ne dersen adam yalanlayacak..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi