İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar DİKKAT YUZUK.ORG SAHİBİ DOLANDIRICIDIR!!!

C

c4®

Misafir
Arkadaşlar ; konu uzamış 12 sayfa bile olmuş ; gerçekten üzüntü verici bir durum ;
Senin yapman gereken ilk baş benle ; Müşteri Temsilcinle konuşup , olayı anlatıp ; Cahide Ekşi ( namı değer avukat ) ; irtibata geçmelerini iste ;)
Muhtelemen olaydan annesinin haberi yoktur ; olunca geri öder ..
Bu yoldan sonuç alamassan ; Ben 50 YTL 'ye kadar dava masraflarına ek yapabilirim..

WebsuX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Etrafta adî adam cok..Olayla alakam yok ama bu adamı gorunce boyle kendime hakim olamadım.Ekşioğlu diil istersen allahın oğlu ol..bende cengelkoydeyim minik cafe ye gel.Zafer ACAR de gosterirler sana.Onuda yapamıyorsan gel ACAR KENTE kapida ki guvenliğe söyle seni yanıma getirir.Cok fazla artislik yapma batuhanmısın nesin.benim anlamadıgım herkese andaval diyor kimse sesini cıkarmıyor.Nasıl iştir bu..Neyse batuhan [email protected] mail adresim.sorunun olursa beklerim..bu arkadasın kullanıcı adını kullandım cunku dayanamadım.bu arkdastanda ulasabilirsin..bakalım ne kadar delikanlısın.Dolandırılan arkadas yardıma ihtiyacın olursa bana mail at. hadin eyvallah

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni tck ya göre bu tarz bankacılık işlemlerinde anında müdahale var ver mahkemeye en gec 10 gün içinde olayını bitirirler

o akrabam şuydu buyduyu geçmek lazım (haksız olduğunu biliyorum) bu ülke kendi başbakanını asmış bir ülke ötesini tanırmı

para cüzzi bi miktar arkadan laf sölemek kolay olan avukat dediği annesine kadar giderse zaten koca avukat 500 liranın derdinemi düşecek ki en azından ben olsam oğlumun benim adımı kullanarak başkasını dolandırmasına izin vermezdim

arkadaş haklı kendine hiçbişey olmaz ama annesinin başı ağrır (ben annemi muhatap bile etmek istemezdim)

arkadaşlar bi iş yaparken 20-30 tamam dert değilde 500 lük bir iş yapıyorsun koy cebinden %18 ini bul tanıdık bir firma olayı faturalandır gözün arkada kalmasın

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
annesinin adını böyle bir işe bulaştırıp sonra olayla alakasını koparmak için olayın üstüne yatmak için elinden geleni yapan bir insandan kim ne bekleyebilir ? arkadaşlar düşünsenize hadi babanız olsa neyse annenizin ismi geçiyor. 500 değil kaç milyon olursa olsun hepinizin gerekli işlemleri yapıcağına eminim. ama bu adam yapmıyor demekki kansız bir adam. babam izmir adliye sarayı hukuk müdürlerinden. konuyla alakalı bilgi aldım. NERDEN VE NEDEN GELDİ yasası bu konumda devreye giriyor. adamlar bunun açıklamasını hiçbir şekilde yapamazlar. ayrıca bu forumlardaki yazılarıda okuttum. 100 de 100 parayı geri alacağını ve hem abisinin hem kendisinin hemde annesinin ifadelerinin alınacağı ve sonucunda abisi ve kendisinin dolandırıcılık suçundan 3 ila 6 ay arasında bir hapis istemiyle yargılanacağı annesininde serbest kalıcağını söyledi. iş ciddi kardeşim peşini bırakma. adamlar bariz dolandırmışlar. hukuki yolda her türlü desteği bizzat vericem msn adresim [email protected] .

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada 3 ile 6 ay arasında olan devil için abisi için dolandırıcılıktan 1 ile 3 sene arasındaymış yatarı 1 sene yani.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@crawler televole de cikabilir bu konu

yuzuk.org in
yasasin okulumuz out

:)

R

rolfgrin

Misafir
dürüstlükten uzak herkesi kınıyorum.
paylaşan arkadaşımıza teşekkür ediyorum ve bu yolda bütün iyiliğin, ilahi adaletin ve türk adalet sisteminin yanında olmasını diliyorum.

aranızda benden çok daha tecrübeli kişiler var mutlaka, ufak bir tavsiyede bulunmak istiyorum yine de.

özellikle 500 ytl gibi yüklü bir miktarda bir alışveriş sözkonusu ise, adamı ayağınıza kadar getirtin, scripti kurun ya da domain transferini yaptırın falan. gerekirse 20 milyon fazla verin yol parasının yarısını karşılayın ama en azından içiniz rahat olsun.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@rolfgrin bence kolay kolay kimse gelmez ayaga sansen ben bir web master olarak kolay kolay gitmem bir yere ... ancak bir tanidigimin bulundugu bir sehir olacak ki gideyim ... sadece webmasterler dolandirici degil boyle bir durum karsisinda script alicilari da dolandirici olabiliyorlar. en mantiklisi karsilikli guven. Sen adama guvenini vereceksin adam paranin yarisini gonderecek 3-4 gun icinde yapip demoyu gostereceksin onay verecek veya vermeyecek isini bitirip paranin yarisini alacaksin scripti gondereceksin. veya scripti gondereceksin paranin geri kalanini alacaksin. Sahsen kendi adima konusayim. Biri benim ile is yapmak istediginde referans gosteriyorum. Gerek online olan sitelerle gerek telefon ve adresle gerek araci biri varsa onun sayesinde. gosterdigim online sitelere bunlari sen yapmadin mi dedi ispatliyorum pasalar gibi. Hala mi guvenmedi yok bitir sonra parani mi al dedi. Yapmiyorum. Bana musteri ona da webmaster cok ... Bu is boyle ... Bana yaptirmadi diye ben dunyaya kusup bir daha sitemi yapmayacam yani ? veya o siteyi yaptirmaktan vaz mi gececek ?

Yani onemli olan guven ... Guveni saglayabilirseniz problem kalmaz diye dusunuyorum ( KENDI FIKRIM )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi