İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlık Domaini Aranıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cafeturkey.com
cafeturkey.net

sanırım istediğin iş için uyumlu domainler istersen görüşürüz

D

DopdoluNet

Misafir
malesef bunlarda hoşumuza gitmedi. abaza user cekmekten cok kaliteli user cekecek isimler arıoruz.

D

dnturkey

Misafir
yonja gibi bir şey mi istiyorsun ?

o zaman sana wezp.com u satalım :)

ne alaka deme yonja da alakasız.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sonuçta buradan almayacaksınız sanırım.

Halkımız bu tür showları seviyor çünkü.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasimol.com
dostlukmekani.com
ilgilenirsen ikisinide satıyorum.

D

DopdoluNet

Misafir
merhaba arkadaşlar siteyi

www.juzy.net e kurdum. tabiki domain değişmesini düşünüyorum zis arkadasimol hoşuma gitti düşündüğüm domainler arasına aldım kalpyeri nette fena deil. ama biraz işime gelmez. turkce domain tutarsa cok güzel olmalı. yonja.com.tr ye arkadaslık sitesi kurulamıor yoksa alıcaktım.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu script yonja.com un aynısı mı?

Nasıl oldu bu ?

D

DopdoluNet

Misafir
beyler öncelikle hepinize çok teşekkür ederim. şimdilik düşündüğüm domainler belli başlı. ilgilendiğim kişiden pm atarak türkçe domainini en kısa sürede karar verip alıcam. hepinize şimdiden bi vurgum olsun, yakında affletite sistemimiz bu site için açılacak. 1000 hit üstü herkes tıklatarak para kazanabilecek. daha fazla domain önerilecek olursa pm atınız. konu uzamasın. çünkü belli bir karara vardık.
şimdilik ;

http://www.juzy.net ile açıldık. hepinize kolay gelsin. ilgiliniz için çok teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5