İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aşık oldum ama neden? (açılamayanlar için)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Öncelikle, başlık şiirsel olmuş, farkettim. Ayrıca, "aşk" tanımı ve nedeni olmayan bir şey. O yüzden saçmaladığımın da farkındayım.

İstanbul'a yaptığım ziyaret esnasında gördüm o gülyüzü. Baktıkça tebessüm, bakmadıkça hüzün yollarına savurdu beni. Şimdi ise, ben buradayım; o orada. Hayatın bize sunduğu pasta, boğazımıza böyle saplanıyor sanırım. :)

Hem gülyüzlü, hem muhabbeti hoş, hem internet ortamından anlıyor, web site işinden anlıyor. Bir web tasarımcısı daha ne ister. :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla netten anliyorsa iyi çogu kiz net diyince mynet anliyor birde mynet chat :D

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Html su gibi, Asp temel, Php çok az.

Yemin ederim, Türkiye'nin en iyi projesine birlikte imza atabiliriz. Yeterki kabul etsin aşkımı. :p

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
he he Allahın rap cisi rock mı takılmaya başladı Alla Allaaaa :)
ben de 3 yaş küçüğe çarpılmıştım.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O kolay. Sübyancı derler, takmazsın. Önünde başka bir engel olamaz. :p Ayrıca, rap müzikten cayılmaz güzel kardeşim. Ama arada rock müzik de dinlenebilir. :D

S

Seo

Misafir
Aşkın yaşı yoktur. Ya bendeki dert sizde olsaydı..
Offf ft$ offf..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzin Abla gibi oldu. Sen de anlat, hepimiz anlatalım. Dinleyen birileri vardır herhalde. :)

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkdaşım senin durumun hiç birsey değil valla...

evli birine feci şekilde aşık oldum desem :(

:confused:

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Senin durum daha vahim Can. Ben de ortaokuldayken öğretmenime saf duygularla bağlanmıştım. :)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes kendi derdini daha büyük diyo ya bu ne hayır hayır benim derdim daha büyük :p rezil olduk millete daha ne olsun daha kız da ortada yok onuda bulamıyoz konuşacak.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gamend kardes zekanla ezmeye bak yani ona zeka seviyeninin eş değer ve ya daha üstün oldugunu kabullendir tek cıkıs yolun bu ben yaptım oldu ehuehue ama 1 hafta sürdü oda ayrı konu cıktıgım kişide tv lerde bir ara baya populer bir şarkıcı danscıydı benden 4 yas buyuktu ünideydik o zaman ama sen gene yasıtlarına ve ya 2-3 yas küçüklerine bak daha mutlu olursun bol sans )

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ha bu arada kardes netten anlıyorsa içini iyice dök bir sayfa yap www.seni-seviyorum.net i yönlendiriyim bu tarz jestlere bayılıyorlar :) ben öle yaptım ama ayrıldık su an o yüzden sayfanı bana pm at tatlı bir jest olur yönlendirelims :)

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baba oyle bir an oluyorki... ben 83 lüyüm simdi damla diye bir kız var kız 89 ama kzıı bir gör afet . Hele Dün Akşam Ankarada Olanlar Bilir Cumhuriyet diye bir yer var orada cay iciyorum bir kadın geld 35-40 yaşların gorsen dehset bişey hasta oldum yanındaad bi adam var dedemden farksız ... Bana Yas Farketmezde. Ask İçinde FArketmez YAni.... 89 ya Biraz cekiniyorum Nede Olsa 89 lu :>

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
bende dün 38 yaşında bi hatun bağladım taksimde bi barda. ama abi 89 falan çook ufak kaçar ya :)

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ovetto' Alıntı:
bende dün 38 yaşında bi hatun bağladım taksimde bi barda. ama abi 89 falan çook ufak kaçar ya :)

Baba Ama Bir Gör Acayip tatlı İşte Küççük Diye Yavaş YAvaş Yaklaşıyorm..tabi biraz cekiniyoruz yaniiii ..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Küçük kızı tavlamak kolay abim be. Bir kere yaşın büyük, kabul etmesi için gerekli şartlardan en önemlisi.

Site jestini yapmayı düşünüyorum. En iyisi ben html ile yapmaya başlayayım. :)

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aşk demeyin , aşk adamı var burda.. Neler çektim bi bilseniz.. 3 senedir aynı kıza aşığım ve onun hala haberi yok ama ona aşık oldugum halde baskalarıyla cıkmak zorunda kalmak o kadar kötü bir duygu ki..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5