İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aşk hayatınız nasıl gidiyor? (ilişkisi olanlar için)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IRC sandboxu olmaz da siteniz girmis sanırım sandboxa :D gecmis olsun.
düşünsene IRCnin sandbox halini.
Spam olarak kanallar
Aynı kanalları baska IRCde de açınca sandbox :D
aynı nickleri kullanınca sandbox :D

/cs register #liseli_kizlar sifre email
/cs register #bedava_mp3_indir sifre email
gibi gibi..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bayanlara farklı yaratıklarmış gibi davranırsanız yalnız kalmaya mahkûmsunuz. Ayrıca birini etkilemek için benliğinizden dışarı çıkmayın. Sizi bu şekilde severse ve siz artık kendiniz gibi davranmaya başladığınızda ilişki biterse; "Ben Nerede Yanlış Yaptım?" diye saçmalamayın. Çünkü o tür ilişkiler başladığı gibi bitmeye mahkûm edilmişlerdir.
Ayrıca dış güzelliğide mümkün mertebe silin aklınızdan. Hepimizi bir avuç toprak doyurucak. Şu özenle bıraktığımız kirli sakallarımız pişmaniyeye dönecek bir gün :)
"Kör olsun, Gönüllü olsun" diyorum ve kendi fikirlerimle aşk mevzusunda adımı yazdırıyorum :D

İyi hoş diyorsun da, hem dış hem iç güzellik olacak abicim. Ben "önemli olan ruh güzelliği" deyip de çirkin bir kızla çıkan erkek görmedim. İkisi harmanlanacak, değmeyin keyfine. :D

Ayrıca, bir kızı etkilemenin en önemli yolu "zeka"dır. Bunu bilir bunu söylerim.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
İyi hoş diyorsun da, hem dış hem iç güzellik olacak abicim. Ben "önemli olan ruh güzelliği" deyip de çirkin bir kızla çıkan erkek görmedim. İkisi harmanlanacak, değmeyin keyfine. :D

Ayrıca, bir kızı etkilemenin en önemli yolu "zeka"dır. Bunu bilir bunu söylerim.
Mümkün mertebe diyorum bende zaten :) Yani öteki türlü de midesiz olmak gerekiyor haklısın :D
Evet zekâ ve akıcı konuşmak baya bi etkili olabiliyor..

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir arkadaş vardı kısa süreli bir tanışıklıgımız olmuştu
dediği laf aynen şöyleydi hiç unutmam unutulacak bir laf değil :D
"nekadar çirkin olursa olsun kafasına poşet geçirip sibel can posteri yapıştırrım" demişti :D

ama gerçekten hiç hevesim yok kendi adıma kızlarla muhabbete felan. istemiyorum pek bayanlarla takılmayı ama arada ortam oluyor noluyor, hiçde kız arkadaşım neden yok vs gibi heveslere kapılmıyorum, bu bir psikolojik sorunmudur aceba sizde de oluyormu?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence sorun. Çünkü, evlenecek çağa geldiğinde (belki de geldin) sevmediğin biriyle evleneceksin. Ülkenin aslında en temel sorunu bu. Sevgi üzerine değil de saygı üzerine kuruluyor evlilikler. Bu duyguyu tadamıyor kimse. Sevgi olmayan yerde hiçbir şey olmuyor. İnsanlar anne-babayle olan iletişimi kuramıyor. Anne-baba, çocuğuna örnek çift olamıyor. Böyle ortamda yetişen çocuklar da, kafası karışık oluyor. O yüzden sevmeye çalış derim. Çünkü sevmeden evlenirsen, mutlu olamazsın.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hep aynı anlayış zihniyetinde erkek milleti...
İrc de hatun çok diyorsun Loi, bugün seninle çıkan yarın digeriyle chat yapan bayanlar degilmi? :) Nette aşk yok hayatta aşk denilen bişey yok.

Ya ben aşk ı tanıyamadım ya aşk kendini bana (yalan) yanlış isimle tanıttı.
Aşık olamıyorum ben hiç bir erkege güvenemiyorum neden bilemiyorum:)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evlenecek yaşa geldim sanırım ama hiç buzamana kadar evlenmek aklıma gelmedi, gelmesinide istemiyorum doğrusu.
Çevremdeki tanıdıgım birkaç insanın evliliklerini gördügüm için bana uymuyor bazı durumları evliligin ve kendimi en az bir 5 sene hazır hissetmiyorum büyük konuşmayayım ama.
Sevmeden evlenmek zaten olmaz kendi adıma ve uzun bir süre tanıma anlayabilme süresi geçirmeden kesinlikle böyle birşey olmasına izin vermem zaten.
kızlara daha yakın olayım ozaman :p sonra neme lazım hiç evlenemem felan belki pilavın ortasına kaşık dikeriz yanlışlıkla

bana güven bitanem

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Hep aynı anlayış zihniyetinde erkek milleti...
İrc de hatun çok diyorsun Loi, bugün seninle çıkan yarın digeriyle chat yapan bayanlar degilmi? :) Nette aşk yok hayatta aşk denilen bişey yok.

Ya ben aşk ı tanıyamadım ya aşk kendini bana (yalan) yanlış isimle tanıttı.
Aşık olamıyorum ben hiç bir erkege güvenemiyorum neden bilemiyorum:)

Farkedersen ben IRC deki kizlari baskasi icin onermisim,

Hahahahaha bu guzeldi iste Dostum bizim IRC hatun kayniyor, bana mi ozeniyorsunuz anlamiyorumki ayarlayin 3-5 tane iste
demişim. Banami ozeniyorsunuz diyerek kendimin boyle seylerle ugrasmadigini ifade etmişim zaten.. neyse :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ben aşık olmadım, aşık olamıyorum, aşık olmak istemiyorum diyen kadınada erkeğede anlamıyorum, inanmıyorum...
Hepimiz insanız hepimiz bu duyguları zaman zaman yaşıyoruz, ihtiyaç duyuyoruz, sonucunda mutlu yada mutsuz olabiliyoruz bunlar çok doğal şeyler, zaten aşk "anlamaya uğraşılacak bir olgu değil" kesinlikle değil bence aşk "sadece yaşanılacak" birşey...
Ama yinede şu yazıyı hatırlattı bana buradaki bazı sitemler birkaç sene önce okumuştum ve vay be niye bu kadar bir anda göklere çıkarırken bir anda yerin dibine sokuyor bu işler beni diye düşünmüyorum artık, biri gelir biri gider...
http://www.kemalsayar.com/deneme/deneme9.asp

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Aşk hayatı berbat geçiyor. Bu yaşlarda kendimi çalışmaya vermemin etkisi büyük. Farklı olmayı severim. Yani millet 20 sinde aşık olmayı seçer ben çalışmayı seçiyorum. 40 da - 50 sinde millet çalışırken ben aşkı yaşıyacağım. 20 li yaşlarda libido değerleri tavan yaptığı için bu yaşta yaşananların gerçek aşk olduğunu düşünmüyorum. :)

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nil Karaibrahimgil'in dedigi gibi bir öküzü çok sevdim, o da beni çok sevdi :p

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Loi, (banamı özeniyorsunuz) kelimesinin anlamı biri birşey yapar, diger insanlarda örnek alır onu yapar onu anlıyorum ben:)

Sen yapmazsan bile bile bilirsin orda soru vardı...
İrc benimde var çıkmıyorum kimseyle fakat irc deki erkeklerin ne huyda olduklarını hemen bilebilirim, sende bunu bilebilirsin.

Aşk inişli çıkışlı gün geliyor aşık olamıyorum diyebiliriz, gün gelir istedigin gibi saglam huyda biri karşına çıkar aşkın tam içinde bulursun kendini:)
Şuanki ruh halimle aşk a inancım yok dedim, ilerde ne olur bunu kimse bilemez.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Loi, (banamı özeniyorsunuz) kelimesinin anlamı biri birşey yapar, diger insanlarda örnek alır onu yapar onu anlıyorum ben:)

Sen yapmazsan bile bile bilirsin orda soru vardı...
İrc benimde var çıkmıyorum kimseyle fakat irc deki erkeklerin ne huyda olduklarını hemen bilebilirim, sende bunu bilebilirsin.

Aşk inişli çıkışlı gün geliyor aşık olamıyorum diyebiliriz, gün gelir istedigin gibi saglam huyda biri karşına çıkar aşkın tam içinde bulursun kendini:)
Şuanki ruh halimle aşk a inancım yok dedim, ilerde ne olur bunu kimse bilemez.

Look who is talking :D Hahaha

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5