İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aşk hayatınız nasıl gidiyor? (ilişkisi olanlar için)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, bundan önce hayatımız tekrar eski haline dönsün! demiştim. Şimdi de webmaster aleminin aşk hayatı nasıl gidiyor merak ettim. Bilgisayarda pas tutan bünyeler, aşk yaşıyor mu? Yoksa asosyal olarak sürünmeye devam mı ediyor. Kısaca kız arkadaşınız var mı, zevk için mi çıkıyorsunuz, ciddi duygular içerisinde misiniz, birbirimize tavsiye, taktik verelim vs. Hep site, para konuşacak değiliz ya, daha değerli şeyler de var.

Hatta şeytan dürttü, bir ara anket açmaya yeltendim, lakin o üstün güçlerim bana engel oldu. :)

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bayağı uzun bir süredir boştayım. 3.5 yıldır süren bi ilişkim vardı onun üzerine daha kimseyi bulamadım, yaşta geçiyor... kerametsizlik üzerimde bu aralar numunelik kalıcam gibi :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ben kız beyenemiyom:D birsürü güzel var .Aç gözlü olunca elindekilerde gidiyo ama:(

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski türk filmlerindeki gibi karmaşık :) alıp bilgisayarımı annemin evine gidecem valla :p

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Süper Süper Süper
işim,Laptopum,Domainler Veee AŞK :D Süper derim başka birşey demem Allah herkese eğlenceli arkadaşlıklar güzel bir ortam güzel mekanlar güzel şeyler nasip etsin .. İçkiden qumardan kötü işlerin illetinden korusun....

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok seviyeli ve güzel bi ilişkim var. Netten Tanıştık Uzun zamandır Hatta 2 yıl olucak neredeyse birlikteyiz. Belediyeden geçmesini beklediğim ev projesi sonuçlanır evimi kurmayada başlarsam 2007 yılı çok dehşetül vahşet güzellikte olucak. Allah herkeze seviyeli saygılı ve güzel yaşayabileceği aşk nasip etsin.

greyfurt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
benim aşkım ciddi değil mi karar vermiş değilim .. ama var yaniii :)

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde var fakat pc.grafik ve web vs. işlerimden dolayı hep akşam zaman ayırabiliyorum ona:)ama beni seviyor biliyorum :D

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gecenlerde 00 da Viyanadaki discolar yetmedi Cek Cumhuriyetine gittim. Oranin kizlari daha baska. Anlatsam inanmazsiniz kizlarin disco da kafayi bulunca yaptiklarini. Sabah 10 da eve geldim. Gözlerim yaniyordu uykusuzluktan :) Haftasonlari devamli arabayla degisik yerlere gidiyorum ve degisik kizlarla tanisiyorum. Bunlar genelde Avusturyali kizlar oluyor. One night stand iliskilerin burada haddi hesabi yok. Ama asik oldugum tek bir kiz var. Türk bir kiz arkadasim. Hayati dolu dolu yasiyorum. Bugünler bir daha geri gelmeyecek.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
uzun süren ilişkim bitince bende kendimi kanasçı ilan ettim :D...
tek atış, temiz atış :D...şu an için adam gibi biri çıkmadığı için böyle...düşerse takılıyorum düşmezse kovalamıyorum...ama çalıştığım sektör ve konumum gereği düşmeme gibi bir olay yok yane ;)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Viyana da kizlar neredeyse erkeklerin boynuna atliyacak. Artik belli bir zaman sonra cok cok secici oluyorsunuz. Ama yinede forever One Night Stand

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm benımde uzun zamandır kız arkadasım yok bu sekılde de ıyı hıssedıyorum kendımı,bundan oncekı ılıskı cok yıprattı benı kalbım parkingde suan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5