İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asker Rahat Hazırol :)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Karabük safranbolu il jandarma
Sülüsü aldım cuma sabah saatlerinde yola cıkacağım yer ile ilgili bilgisi olan var mı ?

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hayırlı teskereler byron. hayırlısıyla git hayırlısıyla gel.. izinlerde gelir yazarsın gene :)

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
O yer hakkında bilgim yok ama, askerliği kafanda fazla büyütme. İlk üç ay ne olursa olur, ondan sonra kral sen olursun :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Gece yatmadan önce yeni projeler düşünüp askerden sonra uygularsın artık :D

Safranbolu'da 1 hafta falan kalmıştım, sessiz sakin bir yer. Askeriyeyi bilemem tabii.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
hiç şansın yok dayaklar seni bekliyor :D :p

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hayırlı teskereler. İyinette askerlik işini henüz bitirmemiş çok fazla kişi kalmayacak sanırım. Darısı diğer tecilli arkadaşların başına :D

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sağollun arkadaşlar, daha önce ben safranboluya gittim bir çok il dolaştım uzun zaman 1y kadar zaman gecirdim safranbluda safranbolu güzelde askerliğini bilmem paşa paşa yapar gelirim hayırlısıyla :)

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sağollun arkadaşlar, daha önce ben safranboluya gittim bir çok il dolaştım uzun zaman 1y kadar zaman gecirdim safranbluda safranbolu güzelde askerliğini bilmem paşa paşa yapar gelirim hayırlısıyla :)

bildiğin biryere gidiyorsan evinde babanla kavga etmek kadar kötü olmaz askerlik :)

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bildiğin yere gidince zor olur bence be abi. Düşünsene daha önce özgür rahat takıldığın yerlerde emir altındasın. Orada gezen dolaşan eğlenenleri görünce şöyle bi ne günlerdi diyesi gelir insanın. En iyisi hiç bilmediğin yere gitmek.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Süper 2 haftadır sivil dolasıyorum :D son 2 gündür iğne yiyip kamufulaj giyindim :) yemini ettik Allah a şükür artık tam bir askerim 3 gün evcil izni aldım karabükte kalıyorum bundan sonra nasıl olacak göreceğiz sevgiler saygılar herkeze ;)

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Süper 2 haftadır sivil dolasıyorum :D son 2 gündür iğne yiyip kamufulaj giyindim :) yemini ettik Allah a şükür artık tam bir askerim 3 gün evcil izni aldım karabükte kalıyorum bundan sonra nasıl olacak göreceğiz sevgiler saygılar herkeze ;)

hoşgeldn kardeşim hadi bakalım Allah utandırmasın :D firar yakındır desene :p

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
çömezlerde geldi sıra torunlarda :)) hayırlısı olsun alt devreliğin rahat geçer inş.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Valla firara az kalmıstı ama bankadan para çekmek için 3 haftadır çarşı listesinde adım var cıkarmıyorlar bir komutan hiç sevmiyor beni sağolsun bende onu sevmiyorumhep kitliyor bu hafta tegmenden torpilli cıktım :))))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5