İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ASP gibi PHP kullanmak istiyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bu Anonymouslar ne yapıyorlar acaba şimdilerde.

Bu mesaj yazıldığında daha adsense yoktu. Zaten adsense çıkınca mertlik bozuldu.

Google bu kadar yaygın kullanılmıyordu, insanlar altavistalarda falan arama yapıyorlardı. Herkesin geocities, 8m, lycos siteleri vardı.

Javascriptlerle kar falan yağdırılıyordu, sayfalara gelenlere çiçeklerle hoşgeldiniz mesajları, hareketli bir sürü animasyonlar falan.

10 yıl sonra da bu mesajlarımızı okuyanlar bir zamanlar wp vardı herkes blog yazıyordu mu diyecekler acaba :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
amonymousun psikolojik sorunları var zannettim, souyor cevaplıyor falan :D
email adresleri bırakmışlar ulaşılabilirmiyiz acaba? o kişi yüksek mertebelerde olabilir, öğrenecek çok şeyimiz olabilir.:kızdım:

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Gecenin köründe forumun ilk konusunun hortlatıldığını görmek bir garip etti beni. Resmen... Resmen, tarih kokuyor buralar ya! :D bir gün çıkar da biri der belki;
"Aaa! Baksana depresan o zaman buralardaymış. Vaayyy beee!" :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sayfaları çevirirken toz kalktı, toz dumandı buralar, sararmış sayfalar falan, huzurla okudum

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Konu daha fazla hortlamaması için kilitliyorum:) 10 sene sonra açılması dileklerimle.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
2000 yılındaki konunun 16 yıl sonra yeniden hortlamasını istedim. Yorumlarınızı beklemekteyim..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Hayırlı olsun!
16 yılda internette neler değişti, bilen var mı?

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hayırlı olsun!
16 yılda internette neler değişti, bilen var mı?

valla burada o eski dinozarlardan var mı bilmiyorum ama ben onların yanında geç olurum. 98 ilk çıktığında bilgisayar sahibi olmuştum. bunun 3.1'i 95'i var. benim kuzein 95 li eskort pc almıştı :D

şimdi arada bir yine 95'li eskort alıyor herhalde :D günü birlik :)) hatta saatlik)

Ben win98'den windows ME kullandım xp çıkana kadar.
websitee olaylarına da frontpage ve dreamweaver3'tü herhalde onla başladım.

o zamanlar 145 ile çevirmeli bağlanırdık. saati 1 milyon lira idi. yani şu anın 1 lirası . ama bi koyardı ki anlatamam. bi fatura gelirdi 150-200 tl oda şu anın 400 tl fatura gelmesine eşit. + superonline yada 145 için aylık ücret.

yada 146 ile bağlanacaksın şifresi falan yok. oda iki katıydı

dergilerde 56K modem'lerin karşılaştırma yapıldığı yıllardı harici 56k modem mi yoksa dahili mi ? us robotics mi yoksa apache modem mi ?

adsl den evvel bi isdn çıktı hemen aldık. 2 tane çevirmeli bağlantıydı işin özü. yani 2 hat ile bağlanma gibi birşeydi. 100 kbps idi 56k yerine ama 2 kat fiyat farkı birde 3 kat pahalı modem .

aldık bi tarafımızda patladı. dünya para vermişizdir.

sonra 30.000 adsl port undan bize hak düşmedi 60000 lik alcatel ile nec in yeni ihalesini bekledik. 90.000 lik 3. ihaleye denk geldi :D

128k adsl ayda 60 lira. sınırsız. önceleri usb adsl modemlerden aldık ucuz diye. sonra ethernetli.

vs vs . herkes biraz yazsa sırf bunla forum dolar.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
valla burada o eski dinozarlardan var mı bilmiyorum ama ben onların yanında geç olurum. 98 ilk çıktığında bilgisayar sahibi olmuştum. bunun 3.1'i 95'i var. benim kuzein 95 li eskort pc almıştı :D

şimdi arada bir yine 95'li eskort alıyor herhalde :D günü birlik :)) hatta saatlik)

Ben win98'den windows ME kullandım xp çıkana kadar.
websitee olaylarına da frontpage ve dreamweaver3'tü herhalde onla başladım.

o zamanlar 145 ile çevirmeli bağlanırdık. saati 1 milyon lira idi. yani şu anın 1 lirası . ama bi koyardı ki anlatamam. bi fatura gelirdi 150-200 tl oda şu anın 400 tl fatura gelmesine eşit. + superonline yada 145 için aylık ücret.

yada 146 ile bağlanacaksın şifresi falan yok. oda iki katıydı

dergilerde 56K modem'lerin karşılaştırma yapıldığı yıllardı harici 56k modem mi yoksa dahili mi ? us robotics mi yoksa apache modem mi ?

adsl den evvel bi isdn çıktı hemen aldık. 2 tane çevirmeli bağlantıydı işin özü. yani 2 hat ile bağlanma gibi birşeydi. 100 kbps idi 56k yerine ama 2 kat fiyat farkı birde 3 kat pahalı modem .

aldık bi tarafımızda patladı. dünya para vermişizdir.

sonra 30.000 adsl port undan bize hak düşmedi 60000 lik alcatel ile nec in yeni ihalesini bekledik. 90.000 lik 3. ihaleye denk geldi :D

128k adsl ayda 60 lira. sınırsız. önceleri usb adsl modemlerden aldık ucuz diye. sonra ethernetli.

vs vs . herkes biraz yazsa sırf bunla forum dolar.

İlk bilgisayarınız olduğu tarihte ben yeni dünyaya gözlerimi açmışım üstadım...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
1997 senesinde, kursa gidip, bilgisayar işletmenliği, windows 95, windows 3.1 sertifikası almıştım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5