İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ateistten Hayır Gelmez !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

halilarici2

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
“AK Parti’li Ulupınar, şöyle konuştu:
“Dindar bir nesilden kime zarar gelir? Vatana, memlekete, dinine, kendisine, ailesine faydası olur. Ateist, dinsiz bir gençten hiç kimseye fayda gelmez.
Kafamızı gözümüzü de yarsalar, bıçak da sallasalar, kurşun da atsalar bu hafta ‘4+4+4’ geçecek.”

Sözlerini geçtğimiz aylar duymuştuk. Şimdi kısa bir değerlendirmeyide ben yapayım.
Ateist nesilin hiç bir şeye faydası yoktur diyor.
Ben bir ateistim. Eminim o dindarlardan daha fazla şey biliyorum. Bu ülkenin teknolojisi ve siyaseti için ilerde çok şey yapacağım fakat dindar değilim. Benden vatana millete hayır gelmez.

İşte vatana millete hayrı dokunanlara bakalım:

Ekli dosyayı görüntüle 4484

Evet şimdi din öğretmenlerinin verdiği derse bakalım:
İZMİR’in Dikili İlçesi’nde lise öğrencisi 15 yaşındaki E.A. bir fırıncı ile Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeninin tecavüzüne uğradığını öne sürerek, ailesiyle birlikte savcılığa suç duyurusunda bulundu. Kaynak
Size daha bir sürü dindar nesil , dindar öğreticiler gösterebilirim.
Şimdi tarihde ateistlere ve şimdiki ateistlere bir göz atalım.

[YOUTUBE]D99wUQkOID4[/YOUTUBE]
Bu videoda göreceksiniz. Şimdi birazcık daha yakından bakacağız.
Stephen Hawking – İngiliz fizikçi ve evrenbilimci
Bill Gates – Microsoft Kurucusu
Steve Jobs – Apple Kurucusu
Mark Zuckerberg – Facebook Kurucusu
Sizler susun ateistsiniz. Sizden bu dünyaya hiç bir hayır gelmez…

Kaynak

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Militan-Ateist.jpeg

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Zeki olmak için ateist olmaya gerek yok, o adamlar zeki ama ateist olduğu için değil

halilarici2

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ateist olduğu için. Kafalarında cin ,büyü , hayalet yok. Uzay fizik bilim var.

- - - -Güncellendi - - - - - -

Onlar havale yapmaz dava eder.

halilarici2

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bununla ilgili daha önce bir konu vardı fuubdaydı sanırsam. Devamını görün diye eklerdi linklerde. Biz kaynak gösteriyoruz bakmaları için daha fazlası için. Yararından başka bir şey getirmez bu foruma. İstediğimide paylaşmakta özgürüm. Kimsenin dinine hakaret etmediğim sürece hiç bir sıkıntı yok.

Evren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyla alakasız yazıyorum da; halil'İn paylaşımlarında yazılarına vs. hep şundan bahsediyor dini islam olan kişiler bişeyden anlamıyor; gerici örümcek beyinli vs. Bu saçma fikre tamamıyla objektif bakarak biraz da düşünerek karşıyım.Bence bilim islamdır.Neden? Diyelim ben bi ram icat ettim çok daha küçük boyutlarda ve şuankilerden kat kat daha hızlı.Uluslararası patent alacağım.Sizce bu vampir devlerler (!) ve bu işin başında olan şirketler bana yedirir mi??
Azıcık mantıklı olalım.Patent alacağımızda kimlerin ayağına gidiyoruz? Kimlerin elinden geçiyor önce bizim buluşlarımız?

Haber programında kaç sene önce izlemiştim.11 büyük aile hiçbir zaman müslüman veya herneyse gericinin kendilerinden biriyle ortaksız 1 milyar doları geçmesine izin vermeyeceklerinden bu düzenin sonsuza kadar süreceğinden bahsedilmişti.Bunun dev gibi bi örneği de oldu Uzan Grubu

herneyse ne kadar bilsem de karşımdakinin anlayabileceği kadar bilgim var :) onun için yorulmama gerek yok

halilarici2

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
konuyla alakasız yazıyorum da; halil'İn paylaşımlarında yazılarına vs. hep şundan bahsediyor dini islam olan kişiler bişeyden anlamıyor; gerici örümcek beyinli vs. Bu saçma fikre tamamıyla objektif bakarak biraz da düşünerek karşıyım.Bence bilim islamdır.Neden? Diyelim ben bi ram icat ettim çok daha küçük boyutlarda ve şuankilerden kat kat daha hızlı.Uluslararası patent alacağım.Sizce bu vampir devlerler (!) ve bu işin başında olan şirketler bana yedirir mi??
Azıcık mantıklı olalım.Patent alacağımızda kimlerin ayağına gidiyoruz? Kimlerin elinden geçiyor önce bizim buluşlarımız?

Haber programında kaç sene önce izlemiştim.11 büyük aile hiçbir zaman müslüman veya herneyse gericinin kendilerinden biriyle ortaksız 1 milyar doları geçmesine izin vermeyeceklerinden bu düzenin sonsuza kadar süreceğinden bahsedilmişti.Bunun dev gibi bi örneği de oldu Uzan Grubu

herneyse ne kadar bilsem de karşımdakinin anlayabileceği kadar bilgim var :) onun için yorulmama gerek yok

Haklsıın dostum. Müslümanda olabilirsin. Fakat kafanda cin , şeytandır , hayalettir bunların yerine bilim , fen, gökbilimciliği olması daha iyi değil mi ? Türkiye artık hayalet cin devrinden kurtarılmalı. Artık bilimciliğe , akılcılığa yönelmeli. Tebrik ederim icadından dolayı. Bizede yollarsın artık :)

Evren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklsıın dostum. Müslümanda olabilirsin. Fakat kafanda cin , şeytandır , hayalettir bunların yerine bilim , fen, gökbilimciliği olması daha iyi değil mi ? Türkiye artık hayalet cin devrinden kurtarılmalı. Artık bilimciliğe , akılcılığa yönelmeli. Tebrik ederim icadından dolayı. Bizede yollarsın artık :)

herşeyi cine şeytana bağlayan insanlar zaten 11 büyük ailenin zokasını yutmuş demektir.Onların hedefi zaten o.Kuranda cin şeytan hayalet bunları düşünün dediğini gördünmü?

+ olarak diceksin ki kuranda bol bol şeytan geçer ne olcak o zaman? Kuranda bazı temeller vardır.Bunları beyninden anlarsan bilim arkasından gelir zaten.Kuranın kağıdını mikroskopla arayıp bilim peşinde koşarsan yani kuranı başka bi organınla anlarsan ee o zaman sorun sende...

halilarici2

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ben inanmıyorum. Dinin insanları öldürmesini emretmesi türü şeylere ... Benim için saçma.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
http://en.wikipedia.org/wiki/Mark_Zuckerberg ( yahudi)
Mark Elliot Zuckerberg (born May 14, 1984) is a Jewish-American computer programmer and Internet entrepreneur.

yahudilik din değil efem, bir ırktır. Jewish-American ise yahudi kökenli amerikalı demektir. Yahudilerin genellikle inandıkları din masonluktur. Fakat masonlar ile yahudilik okadar özdeşleşmiş ki artık yahudilik sanki din gibi algılanıyor ve kavram kargaşalı olluyor.

Bir insna Türk olabilir ama masonluk dinine inanabilir. Fakat bu onu yahudi yapmaz. Yahudi ırk adıdır.

frtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konunuz report edilmiştir. Saygısızca sözleriniz ve gösterdiğim yeni kuralları okumanızı tavsiye ederim. Burası diğer webmaster forumları veya siteniz içim imleme yeri değildir.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Konu forum kuralları 20 ve 2 ye aykırı içeriği nedeni ile silinecektir. Kurallara uymayan üyeler tekrarı halinde uzaklaştırma cezası alacaklar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5