İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avrupa ve Amerika Hitiniz varsa, 1000gösterime 3,5$ hemde Paypal ile Günlük Limitsiz!

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense'le aynı sayfada sorun çıkarır mı sizce? İçeriğe göre reklam çıkarmıyor ama yine de aklıma takıldı.

comma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 gündür kullanıyorum. %40 usa,uk,canada olan günlük 7 -8 bin tekil ziyaretçiye günlük 2 dolar yazıyor toplam. Bende mi bir terslik var. Konudaki ilk başlıkta ortalama 1000 gösterime $2 aldığını yazmış arkadaş.

bu arada bu %40 ın dışında kalanlarında çoğu gene avrupa ülkeleri.

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 gündür kullanıyorum. %40 usa,uk,canada olan günlük 7 -8 bin tekil ziyaretçiye günlük 2 dolar yazıyor toplam. Bende mi bir terslik var. Konudaki ilk başlıkta ortalama 1000 gösterime $2 aldığını yazmış arkadaş.

bu arada bu %40 ın dışında kalanlarında çoğu gene avrupa ülkeleri.

benim hit 3 k tamamına yakını us uk de verdiği para 0,3 günde

ptpmasters ekledim siteme 4 dolar verdi (1000 gösterim 2.2 dolar)

aradaki farka bakın

kısacası eksik sayıyor :D

SolarisPro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim hit 3 k tamamına yakını us uk de verdiği para 0,3 günde

ptpmasters ekledim siteme 4 dolar verdi (1000 gösterim 2.2 dolar)

aradaki farka bakın

kısacası eksik sayıyor :D
arkadaslar, adamların sitesinden onlara bir mail atıp bu konuyu sorabilirsiniz. Banada son gunlerde biraz eksik sayıyor gibi geldi ama sonucta tam zamanında oduyor hala. Tercih sizlerin.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Reklam sabit mi çıkıyor ? belirli bir süre sonra değişiyor mu ? şu anda ben ekledim siteme. yalnız sabahtan beri aynı banner.

netbuul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
solarispro kardeş tşk ederim paylaşımın için birde bir sorum olacaktı arkadaşlar Payment account*: yazıyor paypal adresimini bunun karşısınamı yazcaz burda ikilemdeyim de

Mendes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
solarispro kardeş tşk ederim paylaşımın için birde bir sorum olacaktı arkadaşlar Payment account*: yazıyor paypal adresimini bunun karşısınamı yazcaz burda ikilemdeyim de
Ödeme yapılmasını istediğin paypal hesabının mail adresini yazacaksın

prison

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla baya bi sitenin reklamlarını denedim suan sadece adbrite var ama 115000 gosterime 15 click oda 3.78 dolar ediyo.

bu olay ii gibi duruyo. dostum referalden gidiyorum helal olsun. bilgi için saolasın. inş absürt içerik sunmazlar kaldırırım direk.

prison

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<script>ads_id="prison";b=window.document;b.write(\'<iframe src="http://www.pay-ads.com/ads.php?usr='+ads_id+'" width=480"'+'" height=60"'+'" frameborder="0" scrolling="no">Your browser does not support IFRAME</iframe>\');</script>

arkadaslar kod forumda hata veriyor. smf kullanıyorum varmı bilgisi olan.

Mendes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu adsense ile aynı anda kullanmak sorun yaratır mı?

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi sponsordan pay-ads yüzünden ban yedim nedenmi dersiniz

Hidden iframes, installers, uncloseable prompts, malicious objects etc

exploit dağıtıyo çünkü

SolarisPro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi sponsordan pay-ads yüzünden ban yedim nedenmi dersiniz

Hidden iframes, installers, uncloseable prompts, malicious objects etc

exploit dağıtıyo çünkü
Afedersin kardes ama Pay-ads yuzunden ban yediniz diye bir acıklamamı aldın google dan?

ayrıca hidden olarak ne varki pay-ads' in codunda? Cok basit ve zararsız bir code calıstırıyor adam.

ama illaki sorun var diyosanız veya bu konuyu kapayalım diyorsanız admin arkadaslar siliversin bu topics.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5