İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avrupa Yakası da kriz kurbanı !

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
of offf !

Ata geldi diye çok sevinmiştim... Ancak bu sevinç fazla uzun sürmedi.
Avrupa yakası çekimlerini durdurmuş ve 2 ay oyunculara izin verilmiş. Bu sırada eski bölümler yayınlanacakmış.
Yeni bölüm için 2 ay bekleyeceğiz.
Karar ATV yönetiminin tasarruf tedbirleri gereği alınmış...
:(

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
yazık üzüldüm buna :(

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni dizi olan adanalı yüzünden olabilir, duyduğuma göre bayağı bir bütçe harcıyorlarmış.

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kötü oldu ya çarşamba günleri gülüyorduk eğleniyorduk tüh...

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Alla alla kurtlar vadisini aldılar diye okudum? onun için trilyonlar varda komedi sitesi için mi yok :s

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Alla alla kurtlar vadisini aldılar diye okudum? onun için trilyonlar varda komedi sitesi için mi yok :s

site degil ya dizi :)

bence en cok reyting alan dizi idi neyse bizde başka komedi dizilere yönelecez zaten bütün komedi dizilere bakıyorduk hepsi gitti denebilir.

trtde mert ile gert bitirdi. Ne kaldı geriye.

gokcey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi ya cok kötü olmus tek izledigim diziydi

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bütün kanallar tekra tekrar dizileri yayınlamaya başladılar.

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bide atv kurtlar vadisini alcakmis :) daha kendi dizilerini yayinlayamiyor :D

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
site degil ya dizi :)

bence en cok reyting alan dizi idi neyse bizde başka komedi dizilere yönelecez zaten bütün komedi dizilere bakıyorduk hepsi gitti denebilir.

trtde mert ile gert bitirdi. Ne kaldı geriye.

Pardon ya komedi sitemee kafam biraz bozuk ona gitti :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu krizi yaratanlar yapımcılar bence abartı sanatcı ücretleri talep etmeleri yüzünden bu olaylar oluyor bence

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurtlar Vadisi'nin gideri çok olduğundan dolayı olsa gerek. Ayrıca bu durum ileriki zamanlarda futboluda vuracak. Demedi demeyin sonra :)

Avrupa Yakası yakında Show TV'ye geçmesin. Demedi demeyin sonra :)

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yaprak dökümü,avrupa yakası,kurtlar vadisi ve çogu dizi durduruldu..komedi dükkanı :)

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kriz yanında en büyük sorun 90 dk dizi çekmeleri.Dünyada tek bizim ülkede diziler 90 dk.Her hafta 1 sinema filmi çekiyormussunuz gibi.Oyuncular çok uzun saatlerde çalışıyor.Kriz ilede indirim istendi kabul edilmeyince çoğu dizi tatile girdi...

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kriz yanında en büyük sorun 90 dk dizi çekmeleri.Dünyada tek bizim ülkede diziler 90 dk.Her hafta 1 sinema filmi çekiyormussunuz gibi.Oyuncular çok uzun saatlerde çalışıyor.Kriz ilede indirim istendi kabul edilmeyince çoğu dizi tatile girdi...

Doğru. Bunu Hollywood bile kaldıramaz. 90 dakka ne demek yahu? :) Birde Binbir Gece gibi bir diziyi izliyorsanız. Onur Şehrazat'a asılacak, para ile sahip olacak, on dakka da bir küsecek falan filan :)

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana kalırsa aslında ortada dizilerin çekimlerini durduracak bir kriz yok.Bunlar sadece bir malzeme, yöneticiler ise bundan faydalanan bir grup.
icon14.gif

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kesinlikle krizle alakası yok. Reklam veren yine aynı daha çok reklam bile izliyoruz. Bir kanal neden krize girerki reklam hariç?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
:D bu dizileri kaldırıyorlar...

Neyse "yabancı gelin" başladı artık onu izleriz ! Bol bol dedidokudu yaparız... Forumda

"yabancı gelin dedikoduları" şeklinde bölüm açılsın istiyorum.

Gene bu dedikodu üreten yarışma furyası başladı. (Yemekteyiz, komşu komşu...)

Offf off...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Komedi Dükkanı ve Avrupa Yakası'nı izliyordum bir tek. Bu gitti, Komedi Dükkanı kaldı. İnşallah bunun da sonu gelmez, gelirse televizyonun haberlerden ve sevdiğim kişilerin programlara katılmasından başka hiçbir manası kalmaz.

Bu arada Star Tv'de Papatyam başladı yeni dizi. Metin Akpınar oynuyor, fazla uzun süreceğini sanmıyorum ama ilk bölümünü izledim gerçekten beğendim. Bunu tavsiye ederim. Komedi dizisi olarak bir tek bu kaldı...

Neyse Tolga Çevik abimiz bizi bekler ben gidiyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5