İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avrupadan Binlerce Bedava Hit

G

Geveze.at

Misafir
Selam ,
avrupadan günlük binlerce bedava hit ister misiniz?
Yapmaniz gereken tek sey asagidaki linkten üye olmaniz. Site almanca. Sorun yasayanlara yardimci olabilirim.
Ref i tikladiktan sonra zaten acilan sayfada anmelden i göreceksiniz.

HIT ALMAK ICIN TIKLAYIN

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu ne sitesi ve tam olarak üyelik nerden başlatılıyor ve affilate olayı ne kadar kazandırıyor merak ettim, üye olursam da senin linkini kullanırım, bilgi pls..

G

Geveze.at

Misafir
Mail ve Hit degisme sitesi. Günde binlerce hit gönderiyor. Tam olarak üyelik anmelden i tiklayinca basliyor.
Para kazandirma konusunda henüz incelemedim. Ama surf yaptikca puanlar € ya cevrilebiliyor.
Üye olduktan sonra yapmaniz gerekenler konusunda yardimci olacagim.
1 saate 1000 hit vaad ediyorlar

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sen bunu denedinmi? 1 saate sana 1000 hit geldimi?

G

Geveze.at

Misafir
Ben denedim. 700-800 civari hit aldim. Ama daha fazla hit alabilmeniz icin
Surfbar i 1 saat calistirmaniz lazim. Yani ie kendi kedine 1 saat 15 sn aralikla degisik sayfalar aciyor. Sayfalar actikca puaniniz artiyor ve sizin sayfalarinizida baskalari bakiyor.
Umarim anlatabildim. Yani roationlu bir sistem.

G

Geveze.at

Misafir
Sol tarafta Seite Eintragen i göreceksiniz oraya sitenizin adresini girin
Puan kazanmak icinde Pkt. Verdienen i tiklayacaksiniz.

Seite Eintragen yaptiktan sonra 24 saat icinde sayfaniz aktive olacak ve saatte 1000 kadar ziyaretci gelecek
Ben kendim denedim dedigim gibi 700-800 geldi
Bu tabi puaniniza bagli
Puanda Pkt. Verdienen i tikliyorsunuz.
Orada adres göreceksiniz. Onu tikladiginizda puanlar gelmeye basliyor.
Umarim anlatabilmisimdir. Aslinda isleyisi cok basit

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediklerinin hepsini yaptim bakalim nasil olucak hatta senin altina eklendim bile bile :) umarim sanada yararim olur

G

Geveze.at

Misafir
gunesbjk' Alıntı:
dediklerinin hepsini yaptim bakalim nasil olucak hatta senin altina eklendim bile bile umarim sanada yararim olur
Bir sorun olursa yardimci olurum yine ;)
Hesabinizin aktif olmasi icin mail adresinize gelen onay mailinizi tiklamaniz lazim

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bıde bısey daha programı cektıgınde 18 gosterımden sonra kesıyor ama netdekı sayfadan 18 den sonra kestıkten sonra bı refresh daha atıosun programın ozel bı artısı yoksa programı sılıcem yardım

G

Geveze.at

Misafir
Ben programm i indirmedim. O yüzden bilmiyorum. Web sayfasiyla puan kazaniyorum.
Mailinize gelen linki tiklayarak accountu aktif yapmaniz gerekli. Bunu unutmayin

D

doLob

Misafir
Geveze.at attigim p.m ye cevap alamadim sanirim p.m kutun dolu veya sildin

bi sekilde msn veya baska bir sekilde ulasma sansimiz varsa onu verirsen sevinirim. yardima ihtiyacim var

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok ozaman sıleyım programı pekı gerceken gelıyormu hıt ve nezaman gelmeye baslar

G

Geveze.at

Misafir
@doLob
PM kutum dolmus simdi silecegim tekrar atarsin
@gunesbjk
Ekledigin site 24 saat icinde aktive edilecek. Sitelerin aktive edildikten sonra hitler gelmeye baslar. Gercekten geliyor. Hikaye filan degil

G

Geveze.at

Misafir
Statistikte hersey yaziyor
Mesela ben dünden beri belirli araliklarla calistirdim. Tüm sitelerime toplam 7600 hit aldim. Tekil 3000 den fazla. Gercekten müthis bir rakam.

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 3 saatte 300 puaN aldım bakalım yarın kac kısı gelıcek

Sie haben selber ersurft: 307.2 Punkte
Sie haben 0 Refferals in der 1. Ebene + 0 Punkte
Sie haben 0 Refferals in der 2. Ebene + 0 Punkte
Bonusgutschriften (auch Punktetransfer) + 1444 Punkte

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5