İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avrupadan Binlerce Bedava Hit

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merak ettıgım baska bı konu almancam hıc yokta yapmamız gereken baska bıolay varmı

G

Geveze.at

Misafir
gunesbjk' Alıntı:
merak ettıgım baska bı konu almancam hıc yokta yapmamız gereken baska bıolay varmı
Siteni eklediysen yapman gereken teksey olayin keyfini cikarman :)
30 kadar site eklenebiliyor.
Size sitenizin eg-zotik icerikte olup olmadigini ve popup icerip icermedigini soruyor.
Hayirsa Nein Nein diyeceksiniz. Popup yoksa keine

Birde 0 0 gibi ayarlar var site eklenirken. Onlar ayni sabit kalsinlar.

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acaba ben onlari isaretledim mi he 3 secenek var en alttakini sectim zaten hic bisey secmeden gecemiorsun bide aldigin puana göremi hit aliosun oleyse kac puana kac hıt oluo

G

Geveze.at

Misafir
gunesbjk' Alıntı:
acaba ben onlari isaretledim mi he 3 secenek var en alttakini sectim zaten hic bisey secmeden gecemiorsun bide aldigin puana göremi hit aliosun oleyse kac puana kac hıt oluo
10 sayfa ziyaret edersen 9 hit alirsin.
Eger isaretlemediysen Seiten Verwalten e gir. Oradan Sayfanin linkini sec sag tarafta löschen göreceksin. Ona bas ja de.
Simdi sistemden silindin.

Seite Eintragen e gel.
Sitenin ismini ve url sini gir.
Bir sonraki sayfada Hier Klicken i tikla. 20 sn sonra aktive code göreceksin. Onu girdikten sonra pop up var mi soracak yoksa keine
Sonra eg-zotik icerik var mi yok sa hayir varsa ja
sonra arkaplanda müzik var mi yoksa nein varsa ja
dedikten sonra diger asamada rakamlar 0 0 kalacak ve alttaki normal
ondan sonra sayfan 24 saat icinde onaylanacak admin tarafindan.
Sonrada hitler gelmeye basliyacak :)

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sie haben selber ersurft: 421.4 Punkte
Sie haben 0 Refferals in der 1. Ebene + 0 Punkte
Sie haben 0 Refferals in der 2. Ebene + 0 Punkte
Bonusgutschriften (auch Punktetransfer) + 1444 Punkte

Sie haben 830 Punkte verbraucht - 830 Punkte
Abzüge (auch Userlinkbuchungen) - 0 Punkte

Guthaben: 1035.4 Punkte
Im Tresor: 0 Punkte

GESAMT: 1035.4 Punkte

Ihr Aktivitätsstatus: positiv (Ratio 10:9)

bak mesela -830 puanım gitti ama ratiom 10:8 den 10:9 a yukseldi bu ne olucak demek :)

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ve bunun gibi yerler vasıtasıyla gelen hit ne işinize yarıyor ? (istatistiklerinizi arttırmaktan başka)

G

Geveze.at

Misafir
kesmekes' Alıntı:
bu ve bunun gibi yerler vasıtasıyla gelen hit ne işinize yarıyor ? (istatistiklerinizi arttırmaktan başka)
O istatistiklerden cok fazla yarar gördüm. :)

M

Maksim

Misafir
kesmekes' Alıntı:

reklam olabilir, sitene bookmark sağlayabilirsin. ziyaretçi sitenden hoşlanır adresini alır yeni bi browser açıp tekrar girer sitene. eğer yabancı sitene yapmayacaksan salt hit pompalamaktan başka bi işe yaramaz. ama yabancı sitene koyacaksan sitenin içeriği, görselliği, tekniği ziyaretçiyi cezbedebilir.

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acayıp seyle roluo bı yerden puan dusuyor baska yerden arttırıyor nedemek acaba bunlar :)

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Name*
Hits erhalten*
Angaben*
Priorität
Status

forza
1994
-
normal
freigeschaltet
yukarda yazan ılk dort allatakı ılk 4 le sırayla eslesıo ne demek oluo bunlar

M

Maksim

Misafir
isim forza
1994 hiti var
statusu acik
priority( torpil :) ) normal

priority nin etkisini bilmiyorum ama o şekilde bi açıklaması oluyor siteye göre.

I

iyiyiz

Misafir
Dünya nin en iyi hit gönderen sitesi autohits.dk bile bu kadar göndermiyor,neyse baglanti sorunum yok üye olup deniyim bakalim o kadar hit geliyormu hep hit gelse ne olucak 4000 tekil hitten 4-5 kisi acip bakarak inceleyerek surf yapiyordur,hmmm belkide yapmiyordur.

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya benim puanım 222'de sabit kaldı :S kaç saattir değişmiyo.. neden acaba??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5