İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avrupadan Binlerce Bedava Hit

G

Geveze.at

Misafir
BY_THUQ' Alıntı:
dün yarım saatte 300 e yakın adam geldi ziteye:D
Ben saatte 1000 tekil ziyaretci geldigini biliyorum. Kendim bizzat yasadim.
Sen kendin 300 geldi diyorsun. Saatte 600 günde 14400 ziyaretci eder.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
uff bu kadar ziyaretci cok iyi peki bir tane pop-up sponsor koysak bişey olur mu çünkü bir pop-up a izin veriyor???

Eklotje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu yazıma Cevap Alamadığım için bu sayfaya tekrar taşıdım.

Merhaba Geveze.at arkadaşım,
Ben eleştiri yapmıyacağım ama bu konuyu başdan sona okudum, kimisi diyor biranda 600 küsür kişi online gördüm, diğeri diyor hitim arttı.
benim sitemin günlük hiti 2300 ile 3000 arasında değişiyor. Bu bahsettiğiniz siteye sayenizde üye oldum, üyelik esnasındaki eksiklerimi tamamladınız teşekkür ederim ama bu iş benim hitime pek yaramadı yani anlatıldığı gibi hiç online olarak 600 kişiyi göremedim, ayrıca günlük toplam hitde aşırı bir farklılık olmadığı gibi gözle gözüken bir artış yaşamadım. kendi istatistilkerime baktım bu sistem sayesinde dün benim siteye toplam 342 kişi gelmiş gözüküyor. Eğer bahsedilen hit artışı dediğiniz rakam bu ise diyeceğim birşey yok. ama okuduğum kadarıyla binlerce hitden bahsediliyor.
Statistik bilgilerini son haliyle buraya kopyaladım. yorumunu bekliyorum.

Sie haben selber ersurft: 5092.5 Punkte
Sie haben 0 Refferals in der 1. Ebene + 0 Punkte
Sie haben 0 Refferals in der 2. Ebene + 0 Punkte
Bonusgutschriften (auch Punktetransfer) + 1444 Punkte

Sie haben 6773 Punkte verbraucht - 6773 Punkte
Abzüge (auch Userlinkbuchungen) - 0 Punkte

Guthaben: 0 Punkte
Im Tresor: 0 Punkte

GESAMT: 0 Punkte

Ihr Aktivitätsstatus: positiv (Ratio 10:9)

G

Geveze.at

Misafir
@Eklotje
O kadar ziyaretci inan 1 saatte geliyor. Neden sana gelmedi bilmiyorum. Sanirim surfbar i biraz acik tutman gerekli. Onun haricinde ayriyeten bir ayar yok

U

ugurpala2738

Misafir
beyler buna ste nerden eklenır o kadar tyazmısınız 1 kısı anlatmamıs hehralde kımse kul ıstemıyo

G

Gencadam

Misafir
Geveze.at' Alıntı:
Hitinden degisiklik olmaz cünkü
Sparmodus Aktiv
onu deaktivieren yapman lazim.
Ozaman hitler yagmaya basliyacaktir

Nereden deaktivieren edeceğiz? Gerekli yerlere url girdim 0, 0, normal seçtim. Herşey tamam, 24 saat sonra incelencek falan yazdı. Onaylanmadan deaktivieren edemiyor muyum?

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Geveze.at' Alıntı:
@Eklotje
O kadar ziyaretci inan 1 saatte geliyor. Neden sana gelmedi bilmiyorum. Sanirim surfbar i biraz acik tutman gerekli. Onun haricinde ayriyeten bir ayar yok
bana sitesi kabul olmamış gibi geldi çünkü verdiği istatistik tablosunda bir ziyaretci bile sitesine gitmemiş gibi gözüküyor bence Eklotje sen bir sitenin kayıt olup olmadıgından emin ol

Eklotje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LUGAS' Alıntı:
bana sitesi kabul olmamış gibi geldi çünkü verdiği istatistik tablosunda bir ziyaretci bile sitesine gitmemiş gibi gözüküyor bence Eklotje sen bir sitenin kayıt olup olmadıgından emin ol

bu istatistik biligilerini bana tercüme edebilirmisin. Benim sayfama ziyaretci gelip gelmediğini hangi bölümde yazıyor, birde site kabul edilmemiş ise neşekilde bir yol izleyeceğimizi bana anlatabilirmisin Geveze.at arkadaşım

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 sayfa mesajı okumadım ama 17'ye kadar olan kısma kadar adsense'den banlanma riskide tartışılmış.
google'ın bu tarz siteleri kullananları yasaklayacağını sanmıyorum, yapsa yapsa daha kalitesiz reklam gösterir.

şöyle düşünün, öyle olsaydı gıcık olduğumuz herhangi birinin sitesine bu şekilde trafik pompalardık, adam adsense'den atılırdı, bence google'da bu ihtimali düşünmüştür.

bu tarz birşeyi;
* sedo'da sadece satmak istediğimiz bir domain'e trafik pompalarken,
* toplist'lerde üst sırada gözükmek için haybeye bir siteye pompalayıp, bu haybeye siteden adam akıllı sitelere kenarda köşede link vererek (haybeye site toplist'te üst sıralara çıkınca haliyle, toplist'ten gelen hit artacaktır, bu insanların az birazınında dikkatini sağda soldaki linkler çeker elbet)
* linkworth vb. sistemlerde sitenin rank'ini artırarak reklam toplamaya çalışarak
* kaydoldugumuz cesitli sistemler için, referal linklerimizi paylaşarak

gibi yollarda kullanmak daha mantıklı, maksat sahtekarlıksa :)

bu arada bu sistemlerin en buyuk handikapı referer'ın aynı olması, en guzel noktasıda aktif olarak kullanılan tonla user-agent bulabiliyo olmanız : )

mesela buna benzer birde hitpulse.com var, siteler 15 sn'de bir kendiliginden acılmıyor, yine bir sure gezmek zorundasınız ama diger siteye gecerken guvenlik kodu yazıyosunuz, haliyle, kendi halinde takılan bir pencerede degil mecbur izlemek zorunda oldugunuz bir pencerede calıstırıyosunuz, diger insanlarda böyle yaptıgından sitenize en azından "bakan" ziyaretci geliyor..

G

Geveze.at

Misafir
Eklotje' Alıntı:
bu istatistik biligilerini bana tercüme edebilirmisin. Benim sayfama ziyaretci gelip gelmediğini hangi bölümde yazıyor, birde site kabul edilmemiş ise neşekilde bir yol izleyeceğimizi bana anlatabilirmisin Geveze.at
Site kabul edilmemisse hangi nedenden kabul edilmedigine bagli. Bilgi olmadan yorum yapmak cok zor

Eklotje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LUGAS' Alıntı:

Geveze.at ,
Ben LUGAS arkadaşın yazdığı cevaba istinaden istatistik tablomdaki bilgilerden hangisinin benim siteme gelen veya gelmeyen ziyaretci sayısını gösterdiğini sordum. Lütfen bilgi verirmisin. Aşağıdaki bilgilerden hangisi benim siteme gelen ziyaretcileri gösteriyor.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Eklotje' Alıntı:

öncelikle özür dilerim geç cvp yazdıgım için forumda bir çok bölüme baktıgım için göremedim bu siteyle ilgili soruların olursa bana özelime atarsan daha çabuk cvp veririm
bu senin sitenin kaç kez gösterildiğini gösteriyor
ayrıca besucher > Seiten verwalten linkini tıklayıp sitenin adının yanında Hits erhalten* adı altında bir sayı olur bu sayıda sitene yollanan ziyaretçi sayısını gösterir

Eklotje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Geveze.at arkadaşım,

ben bu siteye kayıt oldum fakat sizlerin buradaki anlattığı gibi binlerce falan ziyaretci artışı olmadı, artık olmasıda önemli değil zaten.

senden ricam ben kendimi bu kayıt olduğum sistemden nasıl silerim. Bana birşekilde ziyaretci yolluyor gibi (öyle 1000 lerce değil, 10 larca) olsada kendi bilgilerimi sistemden tamamen silmek ve bu yolladığı 10 larca ziyaretcininde gelmesini istemiyorum, Gerçek hitimi görmek istiyorum.
Bunun için nasıl bir yol izlemeliyim, lütfen yardım edermisin.

G

Geveze.at

Misafir
Eklotje' Alıntı:
Merhaba Geveze.at ,

ben bu siteye kayıt oldum fakat sizlerin buradaki anlattığı gibi binlerce falan ziyaretci artışı olmadı, artık olmasıda önemli değil zaten.

senden ricam ben kendimi bu kayıt olduğum sistemden nasıl silerim. Bana birşekilde ziyaretci yolluyor gibi (öyle 1000 lerce değil, 10 larca) olsada kendi bilgilerimi sistemden tamamen silmek ve bu yolladığı 10 larca ziyaretcininde gelmesini istemiyorum, Gerçek hitimi görmek istiyorum.
Bunun için nasıl bir yol izlemeliyim, lütfen yardım edermisin.
Öncelikle,
binlerce ziyaretciyi toplayaman senden kaynaklaniyor. Cünkü burada o rakama ulasan kisiler var.
Silmeye gelince,
seiten verwaltende domaini sec löschen yada deaktivieren de tamamdir

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20sayfadıda okudumda istedigim seyin cevabını bulamadım..
burdaki
su linkte fb-devil e giden mail banada gelmis fakat ben hesabımı kontrol edebiliyorum puan toplayabiliyorum..
simdi bende 2800 puan var ben bu puanın bana hit olarak gelmesi icin ne yapacagım ? seite eintragen den sitemi ekledim, sparmodusu deaktif ettim ama gelen giden yok :)
Sen bize puanları topladıktan sonra yapmamiz gereken işlemleri yazarsan daha makule geçer diye düşünüyorum

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geveze sende bılırsın belkı uzunzamandır kullanıorum bunu ve cok yuksek paunnım var ama bana neden saatte 100 kısı bıle gelmıo yoksa webservısmı gostermıo yada yapmadıgım bı ıncelıkmı var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5