İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avrupadan Binlerce Bedava Hit

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben siteyi onaylatamadım bile. sağolsun geveze.at tercüme etti gelen maili ama 5 defa başvurdum hala onaylamadılar. kabul etmiyolar bi türlü siteyi. sebep ise açılmıyormuş sayfa
browserlarında sorun var galiba :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
anlamda şok oldum biraz evvel :D

sitemde 617 kişi online die görünce birden titredim..harbi dedim patlatıcaklar siteyi..ve fake de değil yani

G

Geveze.at

Misafir
venom' Alıntı:
anlamda şok oldum biraz evvel :D

sitemde 617 kişi online die görünce birden titredim..harbi dedim patlatıcaklar siteyi..ve fake de değil yani
Bu kadar hitin birde Sedo da geldigini düsünsene. Ilk baslarda yeralacaksin.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Browser'da aynı anda görüntülediğimiz site sayısını arttırabiliyor muyuz acaba ?

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kac gunde kbl ediyolar bunu ve ne gibin seyler yasiyoo..
siteme bakiyom yani 24 saatte oldu..
nsail bi mail gelcek bana

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geveze.at ilk mesajında Para kazandirma konusunda henüz incelemedim. Ama surf yaptikca puanlar € ya cevrilebiliyor.demişsin...
bu konuda yardımcı olabilirmisin yane böle bi şey varmı eğer var ise kaç puana ne ödemekteler yada ödemeyi ne ile yapmaktalar...yada bunu nerden nasıl seçicez...

G

Geveze.at

Misafir
ManyakS' Alıntı:
geveze.at ilk mesajında Para kazandirma konusunda henüz incelemedim. Ama surf yaptikca puanlar € ya cevrilebiliyor.demişsin...
bu konuda yardımcı olabilirmisin yane böle bi şey varmı eğer var ise kaç puana ne ödemekteler yada ödemeyi ne ile yapmaktalar...yada bunu nerden nasıl seçicez...
Önceleri puanlari paraya cevirebiliyordum. Ama o sistemi ne yazikki kaldirmislar. Burada sadece hit aliniyor. Sadece hitler ne ise yarar dersen genis aciklamasi bu baslik altinda yapildi.

Eklotje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Geveze.at arkadaşım,

Sie haben selber ersurft: 866.4 Punkte
Sie haben 0 Refferals in der 1. Ebene + 0 Punkte
Sie haben 0 Refferals in der 2. Ebene + 0 Punkte
Bonusgutschriften (auch Punktetransfer) + 1444 Punkte

Sie haben 0 Punkte verbraucht - 0 Punkte
Abzüge (auch Userlinkbuchungen) - 0 Punkte

Guthaben: 2310.4 Punkte
Im Tresor: 0 Punkte

GESAMT: 2310.4 Punkte

Ihr Aktivitätsstatus: negativ (Ratio 10:8)

Statistik bilgileri bunlar fakat neden hala negativ(Ratio 10:8) gözüküyorum. Yani bu benim sitenin aktiv edilmediği anlamınamı geliyor.
Çünki şuana kadar online olan kişi sayısında ve Günlük hit'de herhangi bie değişiklik yok. Sitem kabul edilmemiş gibi bir durum söz konusu olabilirmi.
Sitemi kayıt esnasında (Adresse* (ohne http://) ) ben http:// kullanmadan www ile başlayarak kayıt ettim bunun bir sakıncası varmı.
Böyle saçma sapan sorular soruyorum, nedeni de hitimde bir değişiklik yok, sorunun kaynağını bulmak için,

G

Geveze.at

Misafir
Hitinden degisiklik olmaz cünkü
Sparmodus Aktiv
onu deaktivieren yapman lazim.
Ozaman hitler yagmaya basliyacaktir

G

Geveze.at

Misafir
Hemen hemen dedigin gibi. Ama bazende hitler geliyor
Ama surfbar dan puan toplamadan hitler kesinlikle gelmez

B

Bedavalar-Net

Misafir
Bu programdan Geveze disindaki bir yararini gören oldumu? 24 saat surf yapiyorum baya hit elde etmeme ragmen ve surf yaptirdigim sayfamda tiklanasi linkler oldugu halde ben hic bir yararini göremedim ,24 saat surf yapiyorum derken abartmadim gercektende 24 saat surf yaptim 1 hafta boyunca cesitli sekillerde denedim.1 hafta boyunca hergün 24 saat boyunca surf yapaniniz oldugunu pek sanmiyorum :) Ben kendi adima bisey diyim.Birak bu isleri fircala disleri : ) FOS

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bedavalar-Net' Alıntı:
Bu programdan Geveze disindaki bir yararini gören oldumu? 24 saat surf yapiyorum baya hit elde etmeme ragmen ve surf yaptirdigim sayfamda tiklanasi linkler oldugu halde ben hic bir yararini göremedim ,24 saat surf yapiyorum derken abartmadim gercektende 24 saat surf yaptim 1 hafta boyunca cesitli sekillerde denedim.1 hafta boyunca hergün 24 saat boyunca surf yapaniniz oldugunu pek sanmiyorum :) Ben kendi adima bisey diyim.Birak bu isleri fircala disleri : ) FOS
2 gun bende denemistim PC acikken siteyide aciyordum ama gelen hitlerden 1 tanesini bile gormedim sadece sayfada 10sn kadar sonucta herkez bizim gibi yapiyor aciyor PC yi basindan kalkip gidiyor
Geveze nasil yararini goruyor orasini anlamis degilim ( istatistik olarak degil)

G

Geveze.at

Misafir
culpable' Alıntı:
2 gun bende denemistim PC acikken siteyide aciyordum ama gelen hitlerden 1 tanesini bile gormedim sadece sayfada 10sn kadar sonucta herkez bizim gibi yapiyor aciyor PC yi basindan kalkip gidiyor
Geveze nasil yararini goruyor orasini anlamis degilim ( istatistik olarak degil)
Eger tüm postlari okursan nasil yararini gördügümü söyledim ;)
Sedo Sedo Sedo

A

Ata

Misafir
bencede bu iş boş iş boş hit sadece band yiyorsun ve hic bir yararıda yok bu işin boşuna vaktini harcamayın bence

Eklotje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Geveze.at arkadaşım,
Ben eleştiri yapmıyacağım ama bu konuyu başdan sona okudum, kimisi diyor biranda 600 küsür kişi online gördüm, diğeri diyor hitim arttı.
benim sitemin günlük hiti 2300 ile 3000 arasında değişiyor. Bu bahsettiğiniz siteye sayenizde üye oldum, üyelik esnasındaki eksiklerimi tamamladınız teşekkür ederim ama bu iş benim hitime pek yaramadı yani anlatıldığı gibi hiç online olarak 600 kişiyi göremedim, ayrıca günlük toplam hitde aşırı bir farklılık olmadığı gibi gözle gözüken bir artış yaşamadım. kendi istatistilkerime baktım bu sistem sayesinde dün benim siteye toplam 342 kişi gelmiş gözüküyor. Eğer bahsedilen hit artışı dediğiniz rakam bu ise diyeceğim birşey yok. ama okuduğum kadarıyla binlerce hitden bahsediliyor.
Statistik bilgilerini son haliyle buraya kopyaladım. yorumunu bekliyorum.

Sie haben selber ersurft: 2739 Punkte
Sie haben 0 Refferals in der 1. Ebene + 0 Punkte
Sie haben 0 Refferals in der 2. Ebene + 0 Punkte
Bonusgutschriften (auch Punktetransfer) + 1444 Punkte

Sie haben 4254 Punkte verbraucht - 4254 Punkte
Abzüge (auch Userlinkbuchungen) - 0 Punkte

Guthaben: 0 Punkte
Im Tresor: 0 Punkte

GESAMT: 0 Punkte

Ihr Aktivitätsstatus: positiv (Ratio 10:9)

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Panelden eklediğimiz siteyi nasıl silecez acaba ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5