İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Awbs Template

Creaop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteniize uygun templateler.
Fiyat 100$
Ornek : Önİzleme
2. Template
Fiyat:150$
Ornek site: Önİzleme
Paypal'la ödeme vardır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

OfisTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.temanın kullanılan hali bende vardır. www.ofistech.net ücretini verip aldım bu temayı online olarak inceleyebilirsiniz bazı yerleri değiştirdim o kadar fazla birşey yapmadım ama almak isteyen arkadaşlar Creop ArkadaŞımı tavsiye ederim

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Templatler güzel.Tasarim yapan firma başka yerden gif almaz herşeyi kendis yaratır.
Sıkça Sorulan Sorular İHS.com.tr
Msn destek : KB.com.tr
bu iki gif'ide kendin yapsaydın süper olabilirdi.Yinede en beğendiğim temalar arasında diyebilirim alacak olan var ise şuanda konusu açılan temayı komple alsın gerçekten değyor flash banner olsun üst banner kalite.

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Templatler güzel.Tasarim yapan firma başka yerden gif almaz herşeyi kendis yaratır.
Sıkça Sorulan Sorular İHS.com.tr
Msn destek : KB.com.tr
bu iki gif'ide kendin yapsaydın süper olabilirdi.Yinede en beğendiğim temalar arasında diyebilirim alacak olan var ise şuanda konusu açılan temayı komple alsın gerçekten değyor flash banner olsun üst banner kalite.

Flash olan kısımdada webizyum.com havası var gibi :)

ByBoss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
temalar cokda güzel degil kimseyi kırmak amaclı degıl bu sozum kendı gorusum bılıyorsunuz guzellık gorecelı bır durum

Creaop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimse kırılmaz arkadasım merak etme:) Herkesin fikrine saygı duymak lazım ve fikrine saygı duyuyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5