İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AYDA 600 YTL YE VAR MISINIZ ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onur801

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Site Daha bu gün açıldı yaklaşık 2 - 3 aydır deneme yayını yapıyordu ve bu gün nihayet başladı site sağlam bir sitedir. Trios.com.tr yazlımıdır,ve patentlenmiştir.

Kısaca Anlatmak gerekirse;

İzlediğiniz her reklamın bir R-PARA değeri vardır bu değerler o reklamı izinli olduğunuz izleme sayısıyla çarpılır puanlarınıza eklenmektedir.

Örnek vermek gerekirse;

XXX markasının günlük reklam gösterimi 2 adettir ve puanı 12 R-PARA dir böylelikle sizin reklamı izlemeniz halinde kazancınız 24 R-PARA olur buda o gün o reklamdan kazancınızın 24 Ykrş. Olur.

Günde bu şekilde 50 reklam izleyebildiğinizi düşünürsek bu 24Ykrş.x 50 = 12 YTL eder. Bu düzende reklam izlemeye devam ederseniz aylık 360 YTL gibi bir ekstra kazanç sağlayabilirsiniz.

Üye oLmak İçin TIKLAYIN

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayda 600 ytl kazanca çocuklar bile inanmaz ödeme aldın mı aldıysan bunu isatlar mısın?

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka forumda aynı arkadaş konu açmış ayda 400 ytl kazanca varmısın diye burada 600 demiş heheheh harbiden gülünecek bi olay

onur801

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka forumda aynı arkadaş konu açmış ayda 400 ytl kazanca varmısın diye burada 600 demiş heheheh harbiden gülünecek bi olay

arkadaşım sadece başlığı yanlış atmışım . insanoğlu hata yapamazmı ? neyse uzatmaya gerek yok herşey açık.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çocukk aylık 600 ytl çok büyük bir paramı? :)

- hahha olsada kendime bir araba alsam

bana mı çocuk dedın ben mi yanlış anladım?
sen benım ne demen istediğimi anladın mı yoksa kapasiten mi yetersiz yoksa bu işi ortak mı yapıyorsunuz?
verdiği site hayatta 600 ytl kazandırmayacak bi site bunu anlayamıyorsan sana pek fazla diyecek bi şeyim yok.

onur801

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemşerim Uzatmaya gerek yok ne kazandırıyorsa kazandırır . İsteyen üye olur bakar işine o kadar.nesini tartışıyorsunuzki. ek gelir her zaman 5 ytl de olsa ek gelirdir.

onur801

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Görüntü 2 gün içindeki kazancı göstermektedir.

ATTACH]1858[/ATTACH]

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Site sağlama benziyor günde en fazla 2 YTL lik reklam seyrettiriyorlar (20 tv reklamı) ortalama 10-15 dk harcıyorsun. Güzel düşünmüş ama siteyi yapan adam (60 lira olunca gönderiyorlarmış yani ayda 60 lira kazanıyorsun :) )

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ref vermek için konu açmış sizde edebiyata bağlamışsınız.. :D

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani 600 TL değilde 60 TL imiş dimi :) Yoksa ben mi yanlış anladım.

Ayrıca kimse kusura bakmasın ama bu tarz konu açanlar genelde ilk 10 mesajlarını bu tarzda atıyorlar. Acaba neden? Merak ediyorum. Sıf reklam yapmak için mi yoksa İyinet üyesi olmak için mi?

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Etiketteki yazıyı çok farkeden var mı bilmiyorum ama ne amaçla böyle bir etiketleme yapılmış merak ediyorum :)

Tags: MAL Centilmen

onur801

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani 600 TL değilde 60 TL imiş dimi :) Yoksa ben mi yanlış anladım.

Ayrıca kimse kusura bakmasın ama bu tarz konu açanlar genelde ilk 10 mesajlarını bu tarzda atıyorlar. Acaba neden? Merak ediyorum. Sıf reklam yapmak için mi yoksa İyinet üyesi olmak için mi?
Efecim Aptal aptal konuşma Üyelik tarihime bak temmuz 2008 yani bu şu oluyor ben temmuz ayından beri bu forumdan bilgi alıyorum ,gerektiği zamanda Veririm sanane ! İnsan oL adam ol beyefendi desinler ona buna laf atma bi konu açmışım üye olursun olmazsın sana kalmış gereksiz yere laf ebeliği yapma .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5