İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 100$ Gelirli Bilgisayar Forumu

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi (Kişi isterse adresi ilgilisine ö.m ile verebilir): pm ile sadece ciddi alıcılara gönderilecektir.
Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı): 1000ytl
Sitenin aylık getirisi: 100$ ads
Sitenin açılış tarihi: 6 7 ay önce
Kategori, sitenin içeriği nedir: bilgisayar forumu
Günlük hit sayısı, kaynak link: 1K - Analytics
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1yaşında domain- Pr2 - Gpr6 - 449 Backlinks ( yüksek prli sitelerden çoğu )
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Full
Hosting dahil midir: Hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet Vbulletin yıllık lisansı var.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: 2008/02
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: YOk.

Forum ile ilgilenemediğim ve yakında askere gideceğim için satıyorum geleceği olan bi site vbulletin-zoints ve zoints tag kuruludur tag sistemi yeni kuruldu forumda sadece 500 konu ve 600mesaj var :) dediğim gibi ilgilenemiyorum ilgi olursa ne kadar kazanç olacağını tahmin edebilirsiniz.Ayrıca domain alanında jenerik sayılır prsi 2 ama ilk güncellemede min pr5 olur.Domain isimtescildedir 2008/08e kadar kayıtlıdır domain şuan bir yaşındadır.

Alanında hit gelebilecek kelimelerde ilk sayfalardadır biraz kasılırsa dahada üstlere çıkıp hiti 2ye katlana bilir ( kelimelerde potansiyel var ).

İlgilenenler için msn adresim : [email protected] ( meraktan adresi sormak için eklemeyin lütfen. )

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satış devam ediyor fiyatta bişeyler yapabilirim arkadaşlar ;)

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hit kaynaklarınız ile beraber PM alabilirmiyim. gelir ve mesaj sayısı arasında bir orantısızlık var. umarım iyi niyetli bir satıcısınızdır.

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nsl kazanıyor vs saçma şeyler yazmayın gelirsin msne gösteririm ss ile ;)

ayrıcı kimseyi dolandırmaya niyetim yok iyiniyetli vs demişsiniz kimseden istatistikleri gizlemedim msne gelenlere gönderdim ztn.

hit kaynaklarınız ile beraber PM alabilirmiyim. gelir ve mesaj sayısı arasında bir orantısızlık var. umarım iyi niyetli bir satıcısınızdır.

böyle bir orantı varda bizmi bilmiyoruz :S

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet aslında var. Türkçe sitelerin ödemeleri düşük olduğu için toplam en fazla 100 kişi olan (tahminen daha da az) bir forumda kazancın günlük 3,5 dolar seviyesinde olması garip...

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 kişi nedir :S

hiti 1K dan fazla.

gerekli bilgileri verdim uzatmaya gerek yok yalan söyliycek halimiz yok.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
100 kişi nedir :S

hiti 1K dan fazla.

gerekli bilgileri verdim uzatmaya gerek yok yalan söyliycek halimiz yok.

Arkadaşlarımızın soruları üzerine , soruları yanıtlamayı seçmek yerine. Bu çıkışınıza anlam veremedim doğrusu.

Hayırlı işler. bol satışlar

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlarımızın soruları üzerine , soruları yanıtlamayı seçmek yerine. Bu çıkışınıza anlam veremedim doğrusu.

Hayırlı işler. bol satışlar

bütün bilgileri ilk mesajda yazdım zaten yalan dolanmış gibi tekrar sormasına sinir oldum.

ayrıca siteyide satıştan alıyorum alıcak olanların cvbını bekliyorum alıcak olanlar vazgeçerse yeni konu açarım.

pminiz gelmedi tekrar gönderebilirmisiniz?!
satılmaz ise pm atarım

herkeze hayırlı iftarlar.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Söylemek istediğimi söyledim yalnız siz benim sözlerimden bile yanlış anlam çıkartıyorsunuz. Siz orada 3 kere yazmış olsanız bile hatta bold karakter kullanırsanız bile alıcının bunu tekrar sorma gibi bir lüksü vardır. Ticaret kurallarını bilerek hareket ediniz. Burada satılan nesne önemli değildir. Ürünü satış şekliniz tasvip edilemez. İsteyen istediği soruyu sorar. Forumlarda satış bu şekilde gerçekleşir. Sorular ile muhattap olmak istemiyorsanız (ki öyle görünüyor ) www.gittigidiyor.com veya www.hemalhemsat.com ürün sergileyerek satış yapmanızı tavsiye ediyorum.

bol satışlar.

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
el birliğiyle konuyu dağattınız hll olsun.

mod arkadaşlar konuyu silerse sevinirim hayırlı akşamlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5