İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aylik 3 dolara win host hemde 250 mb

W

wephost

Misafir
--------------------------------------------------------------------------------

acilisimizin ilk ayinda aylik 3 $ ra
win 2003 servar
Mini Paket

Disk alanı
:
250 MB

Aylık trafik
:
4 GB

Domain
:
1 Adet

Subdomain
:
4 Adet

Pop3 mail
:
5 Adet

Kontrol paneli
:
Plesk 8 Tr
Diger paketlerimiz icin www.wephost.com tabikiyle wephost guvencesiyle:!
msn 7/24 ticket ve canli irc de teknis elemanlariyla beraber:!
mert yavas
[email protected] mail
[email protected] msn
0212 8833897
wep host network sistemleri

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Win2003 servAr'ınızla iyi satışlar..

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana davul zurna az..

N

nudembilisim

Misafir
Bu paketten ayda 100 tane satarsa 300 $ eder 200 $ server parası 100 $ kira ya diger masraflar nerde yarın konu acılacak firma kaçtı diye sen olsan ön yargılı olmazmısın....

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam madem buyrun bi kaçda benden :)
bu sitedeki banner

http://www.wephost.com/mp-content/image/banner.png

bu da title wephost.com profosyenel erisim

Profesyonel kelimesine dikkat ..İkiside farklı ve ikiside yanlış :)

Turkce'yi kullanamiyor olabilir . hatali kelimeler kullaniyor olabilir ama en azindan senin gibi host sitesinde ana linkler arasina "SOHBET" koymamis. ( www.hostbank24.net )
ozelestiri yapmadan baskalarini elestirmek hicte hos degil .

Ayrica dikkat ediyorumda tum basliklarin altina alakasiz alakasiz yazi yazarak mesaj sayini artirmaya ve reklam yapmaya calisiyorsun

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkce'yi kullanamiyor olabilir . hatali kelimeler kullaniyor olabilir ama en azindan senin gibi host sitesinde ana linkler arasina "SOHBET" koymamis. ( www.hostbank24.net )

Ayrica dikkat ediyorumda tum basliklarin altina alakasiz alakasiz yazi yazarak mesaj sayini artirmaya ve reklam yapmaya calisiyorsun

Tencere yuvarlanmış seninki benden kara hesabı :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63

He Allahım yarabbim..Allah size akıl fikir versin hocam :)

madem beni bu kadar takip ettin neden dikkat etmedin ben delilsiz konuşanları hemen bir çukur kazıp içine doldururum ..Bunu farkedemedinmi ?

Hemen başlıyorum ..ne demek arkadaşım türkçeyi kullanamıyor..Hangi dil bu adamın anadili ? türkçe değilmi ?

ne iş yapıyor bu ( yada yaptığını zannediyor ? )
Hosting !!

Yani ciddiyet gereken bir iş.Herşeyden önce ticaret yapıyorsun kardeşim..Güven vereceksin .En ufak bir açığında hemen seni alt etmeye çalışırlar..Ki sen kalkmış bana en son yapılacak yazım hatasından bahsediyorsun..

profesyenel ..yok daha neler..

2.

Hocam dikkat ettinmi hiç o sohbet in altında ne var nereye gidiyor ?

merak edip tıkladınmı hiç ? Varmı acaba link altında merak ettinmi ?

HAYIR ! www.hostbank24.net üstte sohbet yazıyor..O sohbet online destek hattı için yol dur..Şu anda hazırlamaktayız ..Bilmem bilirmisin nedir destek hattı ?

Hadi sohbet sitesine gitse orası diyeceğim ki evet bu adam haklı..Ama bilmiyorum ne kadar BİLİNÇLİ düşünüyorsunuz ve yazıyorsunuz ..

3.

Demek alakasız cevaplar yazıyorum :) git şimdi bütün yazılarımı incele..1 adet konuyla alakasız ve gereksiz bulursan ben bu işi bırakacağım.

NE için biz buradayız? Paylaşımcı olmak ve ürünümüzü sunmak için. Gerektiği yerde paylaşımcı oluyorum GErektiği Yerde tanıtım.Yanlışmıdır Yaptığımız !

Tüm başlıklara yazı yazıp katılımcı olmam forumda sürekli aktif olmam Doğruları söylüyor olmam sanırım bazı arkadaşlarımızı dikkatini çekti ki göze batıyoruz..

Sonuç olarak,

Düşünmeden yazma ,Araştırmadan yazma,Bilmeden yazma .

iyi düşün kardeşim bu cevap sana ve diğer arkadaşlara örnek teşkil eder umarım daha dikkatli olurlar..Kanıt delil olmadan konuşmazlar Hele benim hakkımda.. ki seni araştırmaya başlamadım ve sana karşı bir yorumda yapmadım..

Ben nedensiz ispatsız konuşmam.Konuşanıda Sevmem..

Saygı ve Sevgi ile..

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

ircd için shell satan hosting sitelerinde destek için sohbet linki, bu linkte başka bir yazılım olmasa bile bir ircd chat serverına bağlanan bir appletin bile olması kadar doğal bir şey yok. ircd shell alan insanlar normal destek haricinde bu destek şeklinden çok hoşlanırlar hatta destek için irclerine online olmadıkları zaman her shellcinin kendisi için hazırladığı destek ve yardım eggdrop yazılımları ile soru cevap şeklindeki hızlı destek sistemi yıllardır olan bir şey zaten. hani sadece web hosting satan bir site olsa haklısında bu konuda yanılmışsın.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ircd için shell satan hosting sitelerinde destek için sohbet linki, bu linkte başka bir yazılım olmasa bile bir ircd chat serverına bağlanan bir appletin bile olması kadar doğal bir şey yok. ircd shell alan insanlar normal destek haricinde bu destek şeklinden çok hoşlanırlar hatta destek için irclerine online olmadıkları zaman her shellcinin kendisi için hazırladığı destek ve yardım eggdrop yazılımları ile soru cevap şeklindeki hızlı destek sistemi yıllardır olan bir şey zaten. hani sadece web hosting satan bir site olsa haklısında bu konuda yanılmışsın.

ne zamandan beri destek yada online yardım denen olayin adi sohbet oldu .

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bırakın kim ne isterse yapsın kalite nerde belli e kalitenin fiyatıda belli. neyin tartışmasını yapıyosunuz burda .

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi yanından bakın olaylara biraz sohbet linki koymuş ya diğer arkadaş gibi değiştirip sohpet yapsaydı :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Hocam bilip bilmeden konuşmayın..

Çoğu Eski shell firmasında sohbet diye geçerdi bu sonradan bunu değiştirdiler..

''Ya bırakın kim ne isterse yapsın kalite nerde belli e kalitenin fiyatıda belli. neyin tartışmasını yapıyosunuz burda .''

Haklısın hocam ama tartışmak gerekir tartışacaksın..Ama nasıl ..Kanıt delil sunarak nedenler göstererek...Yok şu şöyle bu böyle diyerek değil..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5