İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 7,5 Euro ya 25 gb alan 510 Gb bw + +

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PM i cevapladım Birşeyi merak ettim Size 14 aylık mı açtılar 16 aylık mı 1 yıllık ödemeye ?

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acıkcasi ben denemeyi dusunuyorum fiyat cidden cok cok ucuz... ancak bana o kadar alan + trafik fazla ortak almak isteyen varmi %50 %50 :)

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ devilsdance

PM cevaplandı Ben ekledim PM de msn de verdim.

strong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
control panel olarak ne var.Sanırım en fazla 25 site barındırabiliyoruz.Cpanel mi var kontrol panel olarak.Sonuçta host satmak isteyenler olacak tepede servage reseller systems die yazmasın :)

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tek kontrol panel veriyorlar Kendi yazdıkları bir panel miş.
Cpanel de Plesk de kullandım Onlardan daha kullanışlı ve fazlalıkları var.
Reseller olarak kullanılmasını istemedikleri için ek panel vermediklerini yazmışlar.

Db ve mail açmayı account sahibi yapıyor.

strong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani biz istedik mi yeni hesap açıpta müşterilerimize mail açtıramıyoruz.Bu biraz sakat bir olay gibi.Yani host satmak isteyenler için uygun değil
En mantıklısı hala www.gazzin.com görünüşe göre
Ardından www.hosteurope.de 30 domain sınırlaması olsada.. ( reseller için)

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gazzin e baktım...
3,5 Gb alan - 55 Gb bw 10 domain için 6,95 $ veya
7,5 Gb alan - 80 Gb bw sınırsız domain 9,95 demiş. ( alan ve/veya bw müsade ettiği kadar )

HostEurope da
0,75 Gb alan - 100 Gb bw - 100 domain ( ? nasıl sığar ) 5 Euro aylık

Servage
25 + 2,5 Gb Alan - 510 Gb bw ( 2 ayda bir ciddi artış da yapıyorlar ) 25 domain Aylık 7,5 Euro fakat 90 Euro yu 14 - 16 ya bölünce o da 5 Euro ya yaklaşıyor.

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
absürt content is allowed as long as all models are at least 18 years of age and the material is otherwise legal.

böle bi yazı da var FAQ da

ben de az önce sipariş verdim 30dk içinde bilgileriniz kontrol edilip açılacak diye mail geldi beklemedeyim :)

ek:
tam bu yazıyı yazarken mail geldi ve ücretsiz domainimi akyıt etmişler ve hesabımı açmışlar
çok hızlı çalışıyor arkadaşlar
host almak isteyen varsa http://www.servage.net/?coupon=cust16497 adresnden üye olurlarsa hem kendilerine hem de bana 2500mb alan fazla kazandırıyorlar

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet o ek i sanırım dün bizden bir arkadaş ın mail inden sonra eklediler.

ve benim hesabıma da hemen mail gelip referans dan kaynaklanan hakkım işlendi.
Baya hızlılar Bir eski server daki Back up ı açma konusunda yardım istemişti. Onun isteği de çözüme ulaştı diye biliyorum.
Bir back up alma sıklıklarını sordu sanırım cevap uygundu O da hesap açtı.
absürt content sorusuna da dün de sanırım uygun cevap geldi.

http://www.servage.net/?coupon=cust16018

adresimi bi daa veriim bende :) Herkese teşekkür ederim.

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bunlar sadece download link paylaşımı yapılan forumlara izin vermezlermi acaba ne dersiniz...

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer kastettiğin File Server olarak kullanmaksa izin var. Ama bende tam anlayamadım ne demek istediğini ?

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demek istediğim download link paylaşımı yapılan yerler varya mesela bu forumda forumiks.com gördüm bir arkadaşın onun tarzında sadece oyun,program,film linkleri paylaşılıyor

File server olarak hangi içeriklere izin varki File server olarak kullanabilelim

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyun, program,film, mp3 gibi dosyaları aldığın hostta kullanmadığın sürece sorun olmaz. istediğin gibi link ekleyebiilirsin.
eğer bu dosyaları aldığın hosttan (servage.net ten) yayınlarsan işte o yasak.

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi bakıyorum da mail sunucularında bi sorun var ya da ben mail gönderemiyorum :)
maillerini sorunsuz alıp gönderenler var mı acaba?

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Thunderbird ile sorunsuz alıp gönderiyorum ( gönderen server olarak gmail account ayarlı ama gözüken isim yine [email protected]

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
TAM konuyu sen açmışsın ama senin baya yerin olmuş sanırım öteki arkadaşı ref yazmayı düşünüyorum. Onun dışında isteyen varsa elini çabuk tutup yazarsa iyi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi