İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık kolayca 250$

E

Expert

Misafir
.

Arkadaşlar hedef kitle önemli.Tıklayanların vegas oyunların ilgisi olanlar olması önemli.
Bu yüzden vegas forumlarında ,vs. linkinizi koymanızı öneririm.
Ödemeler konusunda dediğim gibi şüpheniz olmasın.
Ben şimdiye kadar aldığım paraların yalancısıyım.

Ayrıca eğer söylenen şartlara uymazsanız atılmıyorsunuz,sadece gerekirse sizi kişibaşı 50$ lık programa alıyorlar.
Duruma göre.

Sitede ''download kodu'' da var.Naçizane tavsiyem arasıra onu yerleştirmeniz.
En azında download oranınız yüksek olursa;opsiyonunuzu değiştirmekte geç davranabilirler.

Çok kolay olmasına şaşırdığınızı görüyorum.Zaten kolay olmasa ben kazanamam.
Çünkü bu işten hiç anlamıyorum.
Yavaş yavaş öğreniyorum.Zamanla daha profesyonel olacak.
Biraz sabredin.

''Boynumuzdaki zincirlerden başka kaybedecek neyimiz var?''

G

Gencadam

Misafir
500 tıklamadan dolayı ortaklık türüm değiştirilmiş. Bu konuda bir e-posta aldım. Hesabıma girdiğimde kazandığım 2 günlük ücret sıfırlanmış? Yattılar mı şimdi paranın üzerine? Sadece hesap değişikliği olması lazım değil mi?

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakmayın bu sponsora hiç dedik ya dostum.Yatarlar paranın üstüne tabi adamlar hıyar mı 0.10 versinler tık başına isterler tabi bişeyler...

A

altar

Misafir
Expert' Alıntı:
''Boynumuzdaki zincirlerden başka kaybedecek neyimiz var?''

Kaybedecek zamanımız var dostum, bizler çalışınca binlerce doları götüren, çalışmayınca babalar gibi bakılan amerikalılar değiliz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi