İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bahriyeli adayı - 19 Kasım 2007 - Hatay/İskenderun İkmal Birliği

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Şimdi hatay iskenderun muhafız diyorLar Ben İstanbuLda şöförüm ve pc sertifikamda var boyum 185 kilo 75 2 yıLLık kimya mezunuyum bunLarın Hiç Bir faydası oLmaz mı? Birde Doquya Mı yoLLarLar geneLde İstanbuL ikametgah İzmir nufusa kayıtLu oLduqum yer! İstanbuL veya İzmire düşme ihtimaLim yok mu Bi Yardımcı oL Bi Zahmet bea :) biraz uzun yazarsan çok sevinirim valla bide ''BİLEMEZSİNKİ'' asLı kuLLanıcıya uLaşmak İstiyorum Bi Yardımcı oLursan Sevinirim Ya MaiL atarsan fiLan veya Burdan YazışaLım kuraLLarı Tam oLarak biLmiyorum adminLer Kusuruma bakmasın (askerLik heycanı işte ;) galatasaraytech@hot..
tşk ederim cümLeten ArkadaşLar...

Hocam düşündüğün şeye bak, İstanbul İzmir olmazsa, Samsun'a düşersin (kutu gibi birlik, 20 kişi anca vardır sanırım, sahil güvenlik), o da olmazsa Marmaris'te yaparsın, o da olmazsa Kıbrıs. Alternatifler hep güzel yerler gibi...

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Denizci

1. Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığı İskenderun/Hatay

Arkadaşlar tüm devrelerime slmlar...Bende 87/4 gidiyorum oraya...Şubede asılan listeye baktım birtek bende Katip yazıyo...ya nie bitek bende katip yazıyo kendimi şimdiden yalnız hissetmeye başladım :D

K

Kayıtsız Üye

Misafir
S.O.S.

Ama bu devreler üye değil, sayılmaz. Biz hala 2'yiz :)

ya rahatsız ettim ama derdim buyuk....
87/4 iskenderun 1. er eğitim alayı ..inşaat elektrikcisi oldum ...iyide ben 2 yıllık gemi elektroniği mezunuyum...askerlik şubem yabancı o yuzden arada bi kopukluk oluyor ve 2 yıllık okul mezunu oldugum halde lise mezunu olarak gonderdiler beni ya :( diplomamı gotursem teslim olurken soylesem bi faydasi olurmu statum degisirmi ? gemiye cikmak uzman olmak istiyorum ben...

B

bahriyeli22

Misafir
iskenderun 1. deniz er egitim alayi...insaat elektrikcisi

askere sevk yapıldıktan sonra statu değişirmi ?
yani lise mezunu gonderilmiş isem ve bi yanlışlık var ise 2 yıllık mezunu olmamdan dolayı bu lise statusu 2 yıllıga cevrilirmi acemilikte iken yada teslim olurken ?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ben de lise mezunu ve fakülte öğrencisiyim (dondurdum) ve askerlik belgesine Fakülte Terk olarak işlediler, o kadar biliyorum yani.

Bu bahriyelilerin donları beyaz oluyomuş, doğru mu? :D

bilemezsinki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu bahriyelilerin donları beyaz oluyomuş, doğru mu? :D

Yok öyle bişey, istersen kırmızı don giy karışmaz kimse :)

Siyah yada beyaz denizci kıyafeti giyilmez acemi birliğinde, işbaşı giyersiniz ( açık kahverengi gömlek - pantolon, siyah ayakkabı, yeşil parka, yeşil kep. )

İ

İstanbultech

Misafir
GneraL

Beni Bu Forma dahiL edin Ya 22 Sinde oradayım GeneraL ekLe Beni Ya Konuşmam Lazım SeniNle istanbultech@hot

K

Kayıtsız Üye

Misafir
askerliğimiz aynı yere düşmüştür haberi olsun kendi sayfasına özel msj attım bakmasını rica ediverin

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Sağolasın baktım arkadaşım :)

Sülüste yazan bilgiler;

Sınıfı: Dz. K. K./İkmal
Özellik: Kara Birlikleri
Sevk Eğitim Merkezi: 1nci Deniz Er Eğt. A. K.lığı-İskenderun/Hatay

Bu Kara Birlikleri yazan yer, usta birliğinde de aynı mı olur?

K

Kayıtsız Üye

Misafir
KURA

Selam arkadaşlar bende hatay iskenduruna gidiyorum ve benım babamın amasının oğluda oraya gidiyor general panık yok busene benım oraya cok arkasım gitti anlatamıyolar guzelliğini.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
İnşallah biz de anlata anlata bitiremeyiz güzelliğini, teşekkürler :)

A

Asil

Misafir
mrb gec oldu bıraz ama bende 1.deniz er alay kom. iskenderuna gıdıorum sınıfım ikmal

general konusmak isterim seninle 87/4 gıdıcem 21 22 sı ordayım bende saygılarımla

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Evvet arkadaşlar,

Hepimiz için önemli olan birşeyi bugün(demin) Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'ndan temin ettim, Lütfen iyice okuyunuz:

ER EĞİTİM MERKEZİNE KATILIMDAN ÖNCE YAPILMASI GEREKEN İŞLEMLER

Celp davetiyesini alan yükümlü celp davetiyesinde belirtilen günde Askerlik Şubesi Başkanlığı’na giderek sevk evraklarını alır ve Askerlik Şubesi tarafından verilen yol süresine göre tertipli birliğine katılmak üzere yola çıkarak zamanında birliğine katılmaktan sorumludur.

Bu nedenle birliğinize katılışınızı zamanında yapacak şekilde trafik yoğunluğu, ulaşım araçlarındaki yer sorunu, mevsim şartları vb. hususlar da göz önüne alınarak ve gerekli şahsi malzemeleri yanımıza alarak önceden ulaşımınızı planlamanız uygun olacaktır.

Birliğe katılmak için yola çıkmadan önce; Nüfus Cüzdanınızı, Sevk belgelerinizi, şahsi eşyalarınızı, devam eden tedavinize ait raporlarınızı, varsa ehliyet, lisans ve kurs belgesi gibi evraklarınızı yanınızda bulunduğunu kontrol ediniz.

Tebliğ edilen tarihte, bağlı bulunduğu askerlik şubesine başvurarak sevk belgesini, askerlik cüzdanı ve bağlı bulunduğu askerlik şubesinden yol harcırahını tam ve eksiksiz olarak alın.

Birliğe katılmadan önce Eğitim Alayında şube ve ATM bazında hizmet veren garanti bankasına hesap açtırarak, bankamatik kartı çıkartman parasal faaliyetlerini yürütmede sana kolaylık sağlayacaktır.

Sevk belgesinde belirlenen yol sürenin bitiminde sevk edilmiş olduğun tertipli birliğine katılmak için gerekli tedbirleri al(otobüs, uçak veya tren biletini ayırtmak v.b.).Geç katılman halinde cezalı duruma düşerek aynı zamanda geç katıldığın süre kadar geç terhis edileceğini unutma.

Tertipli birliğine katılış esnasında güvenlik nedeniyle yanında kesici ve delici (jilet, çakı, cam v.b) aletler, patlayıcı, yanıcı maddeler bulundurmaman gerektiğini bil.

Aynı şekilde yanında uyuşturucu maddeler (esrar, eroin, kokain, uyuşturucu hap v.b) ile elektronik cihazlar (radyo, wolkman, çağrı cihazı, cep telefonu, fotoğraf makinesi v.b) bulundurmaman gerekmektedir.

Herhangi bir rahatsızlığından dolayı hayati öneme haiz ilaç tedavisi görüyorsan bu ilaçları doktor raporları ile birlikte getirmen uygun olacaktır. Aksi halde yanında getirmiş olduğun her türlü ilaç katılış esnasında zimmet karşılığında alınıp doktor muayenesini müteakip kontrollü olarak kullandırılacaktır.

Yine sizlerin güvenliği nedeniyle yiyecek içecek (kuruyemiş, tatlı, unlu mamuller v.b) maddelerinin birliğe girişine izin verilmemektedir.

Yanında büyük miktar para, kıymetli ziynet eşyası ve değerli giyim eşyaları bulundurmaman uygun olacaktır.

Her türlü ihtiyacın Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından karşılanacaktır ancak sana ilk anda gerekli olacak iç çamaşırı, tıraş takımı, yüz havlusu ve üzerinde getirdiğin eşyalarını depoya teslimde kullanabileceğin bir çanta getirmen uygun olacaktır.

Yola çıkmadan önce çantanı yukarıda belirtilen konuları dikkate alarak kontrol et; özellikle Askerlik Şubesinden aldığın evrakların ile nüfus cüzdanının ıslanmaması buruşmaması ve yırtılmaması için gerekli tedbirleri al.

I

izmirli bahriyeli

Misafir
87/4 BAHRİYELİ İSKENDERUN

ARKADASLAR BENIM SÜLÜSTE ŞÖFÖR YAZIYOR BEN ŞİMDİ KESIN ŞÖFÖRMUYUM.. 22 TESLİM ;)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hayırlı olsun güle güle git güle güle gel iskendurum güzeldir rahat edersin insallah

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5