İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bahriyeli adayı - 19 Kasım 2007 - Hatay/İskenderun İkmal Birliği

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Vay be, demek sana takabilecem. Sen benim takacağım po$etlerden olacaksın :p

Şaka bi yana, İnş. bahriyeli olursun ve gemiye düşmezsin :)

_KRAL_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaşlar ben devre kaybı olarak gidiyorum iskenderun bahriye ikmal birliğimi diye bilmiyorum :) gidecek olan arkadaşlar ne zaman sülüs alıcaklar ben 24 de aca kaç gün yol izni verirler

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Sana bir anı anlatayım orasıyla ilgili;
Gittiğinde karargahın ortasında bir gemi heykeli göreceksin. O heykeli bundan 10 yıl önce asker bir heykeltraş yapmış. Komutan bunun karşılığında erken terhis etmiş. Kışladan çıktığında otobüs çarpmış ölmüş. Ciddi banyo sorununuz olacak. 1 ay zor geçer. Sonra Sahil Güvenlik Komutanlıklarından birine gidebilirsin. Ben Van Jandarma Kolordu Komt.'da yaptım. Bir eski dostum seninle aynı yerde yaptı. Tabi bunlar milattan önce olan şeyler. :) şimdiden tören adımında yürümeye başla sen. Hayırlı olsun. Bir erkeğin yaşamı boyunca yapabileceği en anlamlı ve anlamsız işleri yapmayı gidiyorsun. Büyük ihtimalle bir daha o anları yaşayamayacak ve özlem duyacaksın. Tadını çıkar.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Anıların ve paylaşımın için sağol LaTenT, neydi o ördek yürüyüşleri =),

Zaman ne çabuk geçiyor, Su misali... Şafak oldu 130.

Şimdi Mersin'den, yarın Samsun'dan selamlar :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5