İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bahriyeli adayı - 19 Kasım 2007 - Hatay/İskenderun İkmal Birliği

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan hava kötü iskenderunda yagmurlu rüzgarlı ama iskenderun güzeldir:)
Alay arkasında oturuyorum...Arada Egitimleri İzliyorum:)
Asker abilerimize marketten biskivü,sigara v.s isteklerini karşılıyoruz...:)

1

1.DENİZ BENDE

Misafir
bende gidiyorum

ekleyen eklesin benide abicoder - at isareti - yaho.... mail atsın görüşmek üzere... orada

Ö

özlemcan

Misafir
bahriyelim

ben hem mutluyum hemde içimde bır burukluk war askerım en guzel yere duştu 1000yılda gecse bekleyecegım çok sewıyorum Allah tum sewenlerı korusun hayırlı teskereler dılıyorum we artık şu lanet olası terör dursun

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
İskenderun İldaş İnternet Cafe'den selamlar :p

Yarın inşallah teslim olacağım ve 35 gün boyunca bilgisayarla geçireceğim son zaman olacak sanırım :)

Hadi selaametle..

Bahriyeniz..

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güle güle git güle güle gel muhsin :)
Allah tüm Askerlerimize hayırlı teskereler nasip eylesin.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Hayırlı Teskereler gneral...

İnşallah göz açıp kapayınca kadar ve sıkıntı çekmeden askerliğini bitirirsin...

K

Kayıtsız Üye

Misafir
sakın ve sakın denizaltıcı olıym deme

arkadaşım bende orda acemilik yaptım bilirim orayı orda fazla talim yapmazsınız daha cok secilmler felan ama sana tavsiyem denizaltıcı olmak isterm,sin diye sorarlarsa sakın kabul etme ben o hataya dustum anam agladı neyse arkadasa ulasın bilgisi olsun en azından

D

dennishan

Misafir
Selam Herkese

Merhaba Arkadaslar Bende Hatay Antakyada Oturuyorumİskenderun Gercekten Harika Bir Sehrimiz bana 40 dakika uzaklikta Orada Askerlik Yapacak Arkadas Hiç Cekinmesinler hayırlı teskeeler diliyorum Herhangi Bir Sorununuz oldugunda yoldan gecen herhangi birinden bile yardım isteseniz yardım eder hatay iinsanı sıcak kanlıdır umarım sızlerde burayı sewersınız

bide gidecek arkadaslar mayo felan götürsünler arsuz we gülcihan basta olmak üzere pek cok turistlik yeri war küçük marmaris denebilir

vaktiniz olursa antakya cevlik harbiyeyi mutlaka gezin

antakya basta olmak üzere pazarlik yapmadan alisweris yapmayin fiyatlar uygundur ama nbuldan izmirden bursadan 30 litaya alacagin bi pantolana burda 20 isterler 15-16 ya kolaylıkla alırsın bu tüm ürünlerde gecerli

sigara içen arkadaslar sigara derdini düsünmesinler burdaki kacak sigara pazarı büyük malboro parlement 2,5 lira civarinda hatta bazi arkadaslar batıdan gelenler burdan sigara ve cay alip askerlikte bile iyi para kazanabilirler

allah yardımcınız olsun denız manzaralı önünüzden fistik gibi kizlarin gectigi bir yerde nöbet tutmak zor olsa gerek

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ben galiba geldim arkadaşlar, hoşgeldim :)

22 günlük bir acemilik geçirdim, kamp dönemi gibiydi aynı.. Ulan bilgisayarı özlemişim be...

İçel/Mersin Bölge Kurmay başkanlığı, Karargah ve Destek Kıtalar Komutanlığına Katip olarak tertip edildim...

Mehtap bitti, poşetcikler geldi, sıra şafak ta... O da biter İnşallah :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9

22 günlük bir acemilik geçirdim, kamp dönemi gibiydi aynı.. Ulan bilgisayarı özlemişim be...

İçel/Mersin Bölge Kurmay başkanlığı, Karargah ve Destek Kıtalar Komutanlığına Katip olarak tertip edildim...

OOO Kura* Hoşgeldin yahu
Hadi askerlik bitti maşallah şafak ta biterr ömürde biterr ...

Hayırlı teskereler

*Dönemim Subaylardan özür dilerim askere Kura denmez :D

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
visitistanbul, byron, selim61, ibrahimkoknar, kalpchat ve rumuzlarını hatırlayamadığım diğer arkadaşlar, teşekkürler tekrardan :)

Gerçekten güzel bir yerdi.. Mülakatlara bir astek giriyor, Celp ve Konak Amirliğinde görevli.. Adama maşallah dememek elde değil..

(my)SQL / MS Access den tut, PHP ye ASP ye, VBasic e C ye kadar her konuya hakim. Bilgisayar mülakatlarına girecek kişi onunla görüşüyor. Sorduğu soru da basit, bir tabloya nasıl tablo eklersin, silersin vs. gibi..

Şimdi kafama yanıyorum, keşke devam edip de Astek veya kısa dönem yapaydım diye.. Neyse, hayırlısı :)

10 gün buralardayım, sonra da ver elini İçel-Mersin. Bakalım internet erişimine açık mı bilgisayarlar, inşallah açıktır...

Buradan 3. tabur 13. bölük Ersel Uzman'a selam söylemek isterim, Alay ile ilgili bilgileri internetten araştırdığı kesin, bunu da okuyordur, msn adresim de belli profilimde :p

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
visitistanbul, byron, selim61, ibrahimkoknar, kalpchat ve rumuzlarını hatırlayamadığım diğer arkadaşlar, teşekkürler tekrardan :)

Gerçekten güzel bir yerdi.. Mülakatlara bir astek giriyor, Celp ve Konak Amirliğinde görevli.. Adama maşallah dememek elde değil..

(my)SQL / MS Access den tut, PHP ye ASP ye, VBasic e C ye kadar her konuya hakim. Bilgisayar mülakatlarına girecek kişi onunla görüşüyor. Sorduğu soru da basit, bir tabloya nasıl tablo eklersin, silersin vs. gibi..

Şimdi kafama yanıyorum, keşke devam edip de Astek veya kısa dönem yapaydım diye.. Neyse, hayırlısı :)

10 gün buralardayım, sonra da ver elini İçel-Mersin. Bakalım internet erişimine açık mı bilgisayarlar, inşallah açıktır...

Buradan 3. tabur 13. bölük Ersel Uzman'a selam söylemek isterim, Alay ile ilgili bilgileri internetten araştırdığı kesin, bunu da okuyordur, msn adresim de belli profilimde :p

General Söledim sana dedim keşke okusaydın herşey daha süper olurdu gerçekten bahriyede Subay olmak Süper ötesi...

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bitirdin askerliği gneral :) biz daha buralardayız hayırlı teskereler.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Evet arkadaşlar, usta birliğindeki ilk çarşı iznimden selamlar! :)

Mersin gerçekten çok rahat bir yer. Gerek komutanlar, gerek diğerleri... Katip olarak bir odadayız, oda klimalı. Dede dediğimiz 6/4 tertip var bir tane, bölüğün kralı gibi.. Bir de Astsubayımız var, şeker gibi :D

Hadi görüşürüz :D

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Şööyle toplu bir cevap vermek istedim, Hakikaten zaman su gibi akıp geçiyor...

Kaldı iki gün...

Şafak 452.
Ehehe. Şimdi 200'lü şafaklardayım. Şafak 270 gibi birşey olsa gerekti. :)

Oradaki poşetciklerden birisi de bölük yazıcılığına tertip edilmişti ve şu an "Şafak: 10" diyor. Vay be diyorum.

Birlikte İnternet yok, o üzücü taraf... Ayrıca, birlik adını yanlış öğretmişler veya yanlış öğrenmişim o vakitler... Tam adı ki, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanlığı, Kurmay Başkanlığı, Kh.Ds.Kt.K.lığı

hehe :)

Evet arkadaşlar, usta birliğindeki ilk çarşı iznimden selamlar! :)

Mersin gerçekten çok rahat bir yer. Gerek komutanlar, gerek diğerleri... Katip olarak bir odadayız, oda klimalı. Dede dediğimiz 6/4 tertip var bir tane, bölüğün kralı gibi.. Bir de Astsubayımız var, şeker gibi :D

Hadi görüşürüz :D

Dede gideli aylar yıllar oluyor.. Adı da Emre Telci'ydi galiba. Sivil hayata atılmış son duyduğum bilgilere göre. TMK denilen şeye göre çalıştığım yerde astsubay kadrosu yok, büroda tek başımayım Dede gideli...

Askerliği özledim be :)

Pierlugi, gel seni yanıma alalım :D

Vay be, geçti zaman... İnternet'ten, teknolojik gelişmelerden, forum bilmemnelerinden uzak kaldım ama, zaman geçiyor. 6/3-b tertip, 6/4 tertip ve son olarak 7/1 tertipleri yolcu ettik. Sıra 7/2 lerde, onlardan sonra 7/3 ve bizde :D

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Az kalmış GNeRaL :) Hayırlısıyla o da biter gider :) İnşallah bu sene kasımda da ben poşet olacam :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5