İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bahriyeli adayı - 19 Kasım 2007 - Hatay/İskenderun İkmal Birliği

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Merhaba arkadaşlar,

Bugün askerlik şubesini aradım ve çıkan sonuç;

Hatay / İskenderun, 19 Kasım: Bahriye, İkmal Birliği...

Daha önce İkmal Birliği'nde askerlik yapmış olanlarımız var mı veya bilgisi olanlar? Paylaşırlarsa sevinirim..

Görüşmek üzere...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:D valla nerde olursa olsun isterse sarayda padişah olarak yap o 450 günün geçmesini beklemek çok zor gelir. Bende Jandarma Genel Komutanlığında yaptım Ankara.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Iskenderun cok guzeldir. @visitistanbul'un dedigi gibi. Bitirecegin gune kadar vakit gecirmeye bak ;) Hayirli teskeler simdiden.

bilemezsinki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Bugün askerlik şubesini aradım ve çıkan sonuç;

Hatay / İskenderun, 19 Kasım: Bahriye, İkmal Birliği...

İskenderun Deniz Er Eğitim Alayı olmasın... İskenderunda ikmal birliğide var fakat acemi asker gitmez oraya, büyük ihtimal dediğim yerdir çünkü türkiyede zaten Deniz Kuvvetlerine bağlı 2 Acemi Eğitim Birliği var 1. si burası 2. İzmir Poligon burayada genelde kısa dönemler gider.

Kesin olarak öğren eğer " İskenderun Deniz Er Eğitim Alayı " ise bilgi verebilirim.
Acemiliğimide burda yaptım, usta birliğimde burasıydı. ( 85/4 Talim Öğretmeni Çavuş )

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Askerlik şubesindekiler telefondan bıkmış sanırım, iki üç kere çevirdikten sonra ulaşabildim.

İçinde İkmal Birliği geçen bir yer söyledi. Üsteleyerek sordum Bahriye mi diye, şubedeki şahıs da Evet dedi. Bilmiyorum belki de İkmal Birliği acemilere de açılmıştır.

Hayırlısı...

Cevaplar ve iyi niyetleriniz için teşekkürler arkadaşlar :)

İnşallah Onbeşbuçuk ay sonra görüşürüz :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Yahu ne diyorum sana Gneral ASKERLİĞİN BİTTİ...

Komutanlarına Komutanım bile demiyeceksin EFENDİM diyeceksin
İkmal Olarak hele bir de gemiye düşersen harbi nikin gibi askerlik yaparsın. Ama Bahriye de bazı değişiklikler var mesela General değil Amiral Tertip değil Kura :D
Keşke okumuş üniversite bitirmiş olsaydın süper olurdu..
Allah Deniz Birliklerimizi başımızdan eksik etmesin süper donanımlıyız deniz birliklerinde
Eski Bir Deniz Subayı olarak söyliyeceklerim bunlar..
SOn bir şey .. Şimdiki DZKK Komutanınız K.Ora.Metin ATAÇ paşa süper bir insandır çok şanslı bir dönemsiniz... Çok iyi tanıdığım çok tatlı kibar bir kişiliktir...

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Şimdiki Deniz Kuvvetleri Komutanını teyzemin beyi de çok iyi tanıyor, sanırım eniştemin bahriyede yazıcı olarak görev yaptığı dönemde albay veya yarbay gibi bir rütbesi varmış. Belki de tanışmak nasip olur :D Fakülte Terk olarak gidiyorum askere..

@visitistanbul, klavyenden bal damlıyor vallahi..

Eski bir deniz subayı derken, kendi isteğinle mi ayrıldın acaba? Özel mi bu soru? Anlatacağın olaylar var mı? Tavsiyelerin nedir? Anlatabilirsen sevinirim, ısınmak açısından :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Şimdiki Deniz Kuvvetleri Komutanını teyzemin beyi de çok iyi tanıyor, sanırım eniştemin bahriyede yazıcı olarak görev yaptığı dönemde albay veya yarbay gibi bir rütbesi varmış. Belki de tanışmak nasip olur :D Fakülte Terk olarak gidiyorum askere..

@visitistanbul, klavyenden bal damlıyor vallahi..

Eski bir deniz subayı derken, kendi isteğinle mi ayrıldın acaba? Özel mi bu soru? Anlatacağın olaylar var mı? Tavsiyelerin nedir? Anlatabilirsen sevinirim, ısınmak açısından :)

Yok Eski Deniz subayı derken .. Üniversiteden dolayı
Eski Kuvvet Komutanı İlhami Erdil in yanında yaptım.. Çok ülke gezdim.
Tavsiyelerim ise
Diğer arkadaşa da yazdım
Efendi Ol
Saygılı Ol
Emirlere itaat et
Gözü açıklık (Hak yeme manasında) yapma ..
Zaten askerliğin süper geçecek artı iskenderunun en güzel zamanı ne Sıcakkk ne Soğuk ilkbahar gibi havası vardır şimdi..

ISINMA DİYOR HALEN YA ne ısınması BİTTİ ASKERLİĞİN YAHU BİTTİ

bilemezsinki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Askerlik şubesindekiler telefondan bıkmış sanırım, iki üç kere çevirdikten sonra ulaşabildim.

İçinde İkmal Birliği geçen bir yer söyledi. Üsteleyerek sordum Bahriye mi diye, şubedeki şahıs da Evet dedi. Bilmiyorum belki de İkmal Birliği acemilere de açılmıştır.

Sanmıyorum ikmal Birliğinde acemilik yapacağını, orda en fazla 20 asker var küçük bi yer. Ben geleli 10 ay oldu daha, bu kadar çabuk değişeceğini sanmıyorum.

Şöyle olabilir; İkmal senin sınıfındır...

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçenlerde deniz hastanesinde muayne oldum, her yıl muayne oluyorum T.S.K'nın C/33. maddesine göre kilodan dolayı ertesi yıla bırakma alıyorum hep.
çok sıcak yazın, kışın serin cok soguk olmaz ve kral bir memleket :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla askerliği bilemeyeceğim ama İskenderun'un kendisi güzel yerdir... Askerlik için de çoğu arkadaş iyi demiş. Şimdiden hayırlı tezkereler diyelim :)

kostak

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
ben usta birliğini ist. ikmal destekte yaptım iskenderun ikmal destekden et geliyordu bize iskenderunda da acemi bildiğini yaptım güzel yerdir elektronik malzemeler ucuzdur coğu kaçak hadi hayırlısı olsun bakalım

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Arkadaşlar, teşekkür ederim sizlere..

İzlenimlerimi aktarırım inşallah :)

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Tatilin izlenimi olmaz mı arkadaş :p

Şaka bir yana, teşekkürler... Gerçekten moralim yüksek, çok yüksek..

~~Edit: nickimin rengi de uyum sağlamış.. deniz mavi, nickim de mavi :p

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Orta, 1.79 veya 1.82 idi sanırım. Epey oldu muayeneli olmayalı.

Hayırdır ki?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5