İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ban Yemiş

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YaSoMaC
Ben siteme kendi adsense reklamı mı koydum ilgilime çekti diye
tıkladım ama bir baktım geçersiz tıklama yüzüdünden ban yedei. Böyle
şey olamaz. siz o reklamları insanlar para kazsın diye mi koyuyorsunuz
ilgilimizi çeken bişey olursa tabikli tıklarız..... Lütfen banımı
kaldırı...!

Ne olucak şimdi bu çocuğa? :D

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bende tıkladım zaman zaman yanlışlıkla veya başka şekilde ama bi sorun olmadı bence o arkadaşı banlamak için sebep arıyorlarmış :D

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi reklamlarına tıklamış olmak sıklık kazanmadığı sürece adsense için bir sorun etmiyor bildiğim kadarıyla, arkadaşın dediği gibi adamlar bahane arıyormuş.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sık sık tıklarsa tabi banlanır. Benimde yanlışlıkla tıklamalarım olmuştu hiçde sorun yaşamadım.

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende arada sırada tıklarım ama ban yemedim :) dedim ya google amca takmış bu arkadaşa :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Eğer google önceden uyarmışsa bunu o zaman en küçük hatasında banlamıştır..

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende Tıklıyorumda 2 3 günde bir ilgimi cekenleri :)
Bu Goooglede benim orta okuldaki edebiyat öğretmenim gibi bişe sanırım taktımı takıyo öğrecenilere

gokseltoprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizi açtığınızda adsenseden korkmayın bence.. Doğal davranın, ilginizi çekiyorsa tıklayın.. Bende bu zamana kadar çok tıkladım fakat herhangi bir ban ya da uyarı söz konusu olmadı. O arkadaşın banlanma sebebi farklıdır.. Yada geçersiz tık yapan sadece kendisi değildir..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Sitenizi açtığınızda adsenseden korkmayın bence.. Doğal davranın, ilginizi çekiyorsa tıklayın.. Bende bu zamana kadar çok tıkladım fakat herhangi bir ban ya da uyarı söz konusu olmadı. O arkadaşın banlanma sebebi farklıdır.. Yada geçersiz tık yapan sadece kendisi değildir..

Google kendi reklamlarına tıklamaya ilkbaşlarda bişey demiyor olabilir ama 100 doları geçip parayı almaya gelince tıklamaları vs. birde google çalışanlarından biri inceliyor.Yani ilk başlarda makineler takip ediyor paran onaylanıp gönderilecekken insanlar kontrol ediyor.Sonra 80 dolarda banlandım tam paramı alıcakken banladılar sebep yokken diyebilirsiniz..

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyarı almak çok büyük bir etken bir arkadaş uyarı aldı bir ay sonrada banlandı. uyarı almak banlanmanın yarısı diyebiliriz :) takıyor google :)

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google kendi reklamlarına tıklamaya ilkbaşlarda bişey demiyor olabilir ama 100 doları geçip parayı almaya gelince tıklamaları vs. birde google çalışanlarından biri inceliyor.Yani ilk başlarda makineler takip ediyor paran onaylanıp gönderilecekken insanlar kontrol ediyor.Sonra 80 dolarda banlandım tam paramı alıcakken banladılar sebep yokken diyebilirsiniz..

o kadar hesabı insanlar nasıl kontrol etsin? kaç kişi çalışıyor bu google'da? sonuçta milyonu geçti artık milyarlarca site kullanıyor bu adsense'yi.

kosteberk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bir çok kez tıkladım ( ama yanlışlıkla tabiki) ama banlanmadım şükür : )

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

valla çok güzel örnek veriyosun arkadaşlara.şimdi ne alaka dogal davranın tıklayın bu mesajı yeni bu işe başlamış olan arkadaş görse gider sabaha kadar tıklar artık. 3 5 ay önce yanlışlıkla tıkladım reklama iki gün sonra uyarı geldi geçersiz tıklama olduguna dair bi nebze uyarıydı sonra yanlışlıgın sebebini anlatıp özür diledim.bi sorun kalmadı aynı hatayı dün gece yaptım yine konu açarken reklama tıkladım hemen mail attım yanlışlıkla tıkladıma dair gün içinde cevabı geldi..

Merhaba, Reklamlarınıza yapılan tıklamalar hakkında bize bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. Dürüstlüğünüz ve geçersiz tıklama etkinliğinin devam etmesini önlemeye yönelik çabalarınız için de teşekkür ederiz. Size yardımcı olmak için sayfanızdaki reklamların hedefini geçersiz tıklama yapma riskine girmeden kontrol etmenizi sağlayan AdSense Önizleme Aracını sunuyoruz. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki adrese bakın:

adresini ziyaret ederek hesabınızın iyi sicilini korumaya yönelik ipuçlarını ve yönergeleri bulabileceğinizi hatırlatırız. Diğer sorularınız için AdSense Yardım Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Saygılar, Meltem Google AdSense Ekibi

kusura bakmasınında kimse kandıramaz google amcayı şimdi belki sesleri çıkmaz ama hesap biriktimi bann sonra ne yaptımda ban yedim diye düşünür dururuz.

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arkadaşta ban yemiş herhal :D bu siteyi açmış :)
o.ç nin açılımı biliyorsunuzdur :) uzun halini yazicaksınız o.....ccocugugoogle.blogcu.com site adresi

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D bilmiyorum ama ilgin. bi blog sitesi açmış google ye karşı :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5