İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bana boyle bir kod ne kadar mal olur?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hazır ve bedava olan galeri script'lerini denemeni tavsiye ederim..

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hazır gaLeri scripti kur örnegin; coppermine.

Script dosyaLarında resim önizLeme sayfasının kodLarında kafana göre tabLo düzenLemesi yaparsın. Her önizLemede hazırLadıgın tabLoLar çıkar...

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet

haklisiniz fakat ben blog wallpaper sitesi kurdum Pr acisindan daha verimli calisiyor. backlink alma sansimda daha yuksek.. gallery scriptler kolay kolay backlick alamiyor...

o yuzden bana daha cok script seklinde lazim

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pacey666 sitenin linkini paylaşabilir misin acaba? Merak ettim de.. Sorun olmazsa paylaşırsan sevinirim.

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pacey666' Alıntı:
haklisiniz fakat ben blog wallpaper sitesi kurdum Pr acisindan daha verimli calisiyor. backlink alma sansimda daha yuksek.. gallery scriptler kolay kolay backlick alamiyor...

o yuzden bana daha cok script seklinde lazim

BackLink aLıp aLamaman bLog veya başka script kuLLanmana bagLı deiL ki, bu tamamen sitenin içerigine bagLı.. örnek: http://wallpaper.jelibom.com coppermine kuruLu ve birçok yabancı siteden backLinki var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5