İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bayan Webmaster

ragiax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim öyle bayan webmaster tanıdığımız yok benim webmaster arkadaşlarım benim gibi erkek... :) Aslında bir bayan webmasterla tanışmak iyi olur.

M

murme

Misafir
benim tanıdıklarım var cokta ii yapamiolar bu işi bu bi gerçek

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediğim gibi genelleme yapıyorum tekrar tekrar... kimin eşi neyse beni bağlamıyor. karşı cins bu işten anlamıyor. aynı benzetmeyi de yapıyorum. araba kullanabildikleri kadar site yapabiliyorlar. bir garipler işte... onu bunu bayan yaptı diyen webmasterlar; ben 100 den fazla webmasterla konuşmuşumdur bunca yılda. bayan olanlar, profesyonel ve amatör toplam 3-5 karşı cinsi geçmez. 1.si fazla ilgileri yok 2.si garipler bilgisayar konusunda :))) zaten bilgisayar yüksek okulları ve mühendislik fakültelerine bakarsanız karşı cins sayısı çok çok azdır. bu işlere merakı olan da yok denecek kadar az.

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uslanmaz' Alıntı:
dediğim gibi genelleme yapıyorum tekrar tekrar... kimin eşi neyse beni bağlamıyor. karşı cins bu işten anlamıyor. aynı benzetmeyi de yapıyorum. araba kullanabildikleri kadar site yapabiliyorlar. bir garipler işte... onu bunu bayan yaptı diyen webmasterlar; ben 100 den fazla webmasterla konuşmuşumdur bunca yılda. bayan olanlar, profesyonel ve amatör toplam 3-5 karşı cinsi geçmez. 1.si fazla ilgileri yok 2.si garipler bilgisayar konusunda :))) zaten bilgisayar yüksek okulları ve mühendislik fakültelerine bakarsanız karşı cins sayısı çok çok azdır. bu işlere merakı olan da yok denecek kadar az.
imzandaki mp3siteleri.com senin ise sen de o araba kuLLanmasını biLmedigi gibi webtasarımından da anLamayan kısımdansın o zaman erkek veya bayan.... Bunu şu sebeple söyLüyorum; önce kendimize bakaLım, sonra karşımızdakini yorumLayaLım... Birisi kötü derken kendimiz ondan iyimiyiz bir kontroL edeLim..

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BIRBEY,

O auto rank hazır scriptidir. tasarımına kasmam falan gerekmiyor. amacı belli. görevini yerine getiriyor. sen kendi http://www.100.gen.tr ne bak. indexu`yu azıcık değiştirseydin bari böyle mahfedeceğine default tasarımını. sonra gelip bunu yazsaydın. benim ne kadar webmaster olduğumu bilen bilir. seninki baya bir sallantıda. yoksa karşı cins misin. ondan mı gocunuyorsun :)

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada ek olarak lütfen eşin bu işi bıraksın. interneti çöpe çevirdiğini gördüm.

http://www.jelibom.com zaten phpnuke... yani bir de örnek vermişsin. öbürü de bingo.gen.tr mi ne ondan da kötü. yani arkadaşım senin eşin aynen o tarifime uyuyor. nasıl araba kullandığını görmek bile istemiyorum. he tabi azmi, sevdası ve kendini geliştirmek istemesi başka birşey. çok da güzel birşey. ama sonuç şu an için hiç de tatmin edici değil.

bana gelince çok güzel ve yüksek ziyaretçili referanslarım var ama bana ait olduğunun bilinmesini istemiyorum. beğenmediğin mp3siteleri.com un ne işe yaradığını kavrayabilmen için : http://extremetracking.com/open?login=mp3sites

bayanlar gitsinler yönetici olsun doktor olsun ne oluyosa olsun da site yapmasınlar. bir de trafiğe çıkmasınlar. lütfen... :D :D :D

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar..
benim bayan olup olmadigimi kimse kolay kolay bilmez,cunku hickimseye aciklamadim..cok eski ve yakinen tanidiklarim disindakiler haric..
Saatlerimi bilgisayar basinda hic gecirmiyorum genelde aksam ustleri uyumaya yakin 1 kac saat calisiyorum..bazen de hic girmedigim oluyor pc'e..disari cikmaya cok ozen gosteriyorum helede makyajima:)) bu arada guzellik uzmanlarinada gidiyorum :p bir kac siyah nokta falan cikmis yuzumde bilgisayarin ekraninda kendimi gordugumde strese giriyorum hemen kostum lazerle aldirmaya
sabah en erken 9 da en gec 11 de kalkarim..evet ilk isim pc dugmesine basmak sonra yuzumu yikamak oluyor cunku geri dondugumde hazir olsun diye:) sonra ilk yaptigim sey baglantiyi kurup dun kac kisi ziyaret etmis,ziyaretci defterine ne mesajlar yazilmis(gunluk en az 10-100 arasi hek kodlari ekleniyor) bunlar disinda..site mailini kontrol ederim kim ne istemis neden sikayet etmis,reklam aldigim tutarlara,gulsehrine ait olan yahoogruba goz atarim...en sonra referrerlerime bakarim kim nerden gelmis,hangi yeni caylaklar hangi isimle siteyi kopyalamis(bunlara ses cikartmam cunku zamaninda bende sizde boyle basladik)hangi guzel insanlar benden habersiz beni dost sitelerine almis vs. vs..bu arada sacim uzun aklim kisa degil cunku 2 aydir kisacik kestirdim..en az sizin kadar akilliyim:) basima ilk gelen virus,veya trojen gibi yeni tanistigim seylerle karsilasmadikca pc me kendim format atar,kendim programlarimi secer,kendim yukler hatta gunluk elime alirim supurgemi nerde bos gereksiz cop varsa erindemeden 3,5 program ve xp nin kendi temizlik aletlerile silerim..yani uzun lafin kisasi pc dende anlarim..
ha bu arada araba kullanmiyorum nasil yorum yaparsiniz bilemem ama sitelerim sunlardir..
http://www.gulsehri.com/
http://www.welcometurkey.net/
ilk basladiklarim tabiki free acemice isler 4-5 tane var onlari eklemeye gerek gormuyorum..cunku kendim tasarimindan degilde free hostlarin lanet reklam ve virus lerinden nefret ediyorum.. o yuzden kendim bile bakmiyorum genelde.
yorumlariniz olacaktir eminim cevaplamaya hazirim :D

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100.Gen.TR nin defauLt teması biLe mp3siteleri'ne 100 basar :D her ne kadar hazır script oLsa da webmasterim diyen insan biraz düzeLtir göze hoş geLecek biseyLer yapar, benim indexu teması iLe oynamama sebebim temanın ve sayfa düzenin gayet güzeL, hoş oLmasındandır, eger autorank kuLLansaydım (kuLLanmam zaten) emin oL ki birkac ekLeme yapardım en azından meseLa en basitinden sag ve soL bLokLara yeni ekLenenLer v.s. senin ne kadar webmaster oLdugunu kimLerin biLdigi seni ve biLenLeri iLgiLendirir, bu konudaki tartıştıgımız konu seni tanıyanLar iLe beni tanımayanLar degiL...

Karşı cinsmisin gocunuyorsun demişsin sen de ben de eLbette bir cinsin karşı cinsiyiz... Sen hâLâ benim demek istedigimi aLgıLayamamışsın o yüzden seninLe diyaLogu uzatmak istemiyorum, seLametLe :D

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet demistim ya ozamanda..bunu gecici koyuyorum degistirecem icerik yavas yavas hazirlandikca o iside hallettim..sen oyle diyince tamamen sogudum o yuzden:) bu daha ic acici renkler ve gifleri..

G

guajira

Misafir
~Aykut' Alıntı:
bayandan webmaster olmaz ! :D
Orda dur, biraz soluklan, sonra sözünü geri al. Şimdi yoluna devam edebilirsin:D

Gulsehri, Yeni sitenin hiti nasıl? Elimde siteni ekleyebileceğin yabancı directory adresleri var. 30-40 tane kadar. faydası olur sanırım:)

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet olmaz
webmastere olur:)
hani var ya hakime gibi bir cok ornek var:) baska aklima gelmedi siralayacaktimda :D

-------------------
valla ilk actigimda google 14 sayfasini almisti 3-5 kisi geliyordu.. son 1 aydir tum alt sayfalari sifirlamis sadece index var..birde gulsehrinden gecici suan pop-up actim 2 bini buluyor hiti :D cok yabanci travel sitelerine link ekledim ama iclerinden 1,2 tanesi almis gerisi link karsiligimis reddedildi cogu..verirsen iyi olur arada tektek eklerim onlarada..

G

guajira

Misafir
bi ara msn e gelirsen yollarım. şu an çıkacam ama:) okula gitmem gerek.

S

santoz

Misafir
ülen anıl

uslanmaz' Alıntı:
BIRBEY , peeehh...

hava gaz :)

Ulen ANIL yada uslanmaz tırtıkçı falansın marmaris.com u nasıl admin emailini hek ederek lüplettiğini dünya alem biliyo ama 40 yılın başı doğru laf etmissin.

Bu 100.gen.tr yada jelibom.com benim son yillarda gordugum en iğrenç siteler ya adama bak birde karısı grafiklerini yaptı diye çok mutlu olmuş kalite site olarak örnek vermiş. Kusucam 2 dk baktım dayanılmıyor bu kadarına da oha. Boşa dicem ama günahına girmiyim eşinin :)

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
santoz' Alıntı:
Ulen ANIL yada uslanmaz tırtıkçı falansın marmaris.com u nasıl admin emailini hek ederek lüplettiğini dünya alem biliyo ama 40 yılın başı doğru laf etmissin.

Bu 100.gen.tr yada jelibom.com benim son yillarda gordugum en iğrenç siteler ya adama bak birde karısı grafiklerini yaptı diye çok mutlu olmuş kalite site olarak örnek vermiş. Kusucam 2 dk baktım dayanılmıyor bu kadarına da oha. Boşa dicem ama günahına girmiyim eşinin :)

Senin gibiLeri tarif edecek bir terim henüz TDK tarafından tesbit ediLemedi. Ayrıca bana öyLe hek mack terimleri kuLLanma huyLanırım...

Ayrıca cok dikkatLi oL ve konusmaLarına dikkat senin günahına girmesinLer...

Senin gibi zavaLLıLar da böyLe konusuyorya ona canım sıkıLıyor meydan geniş nasıL oLsa dimi !!!

BayanLara şapşaL diyenLer internette chat ortamında iki bayan nicki görünce binbir şebekLik yapıp, şapşaLın soytarısı oLuyorlar bunun örneği çoktur... Ayrıca sitenin iğrencLigi senin bakış açına bağLı birşey, absürt içerik oLmadıgı için sizi pek sarmamıştır site, biz her türLü övgü ve eLeştiriye açık insanLarız ama adam gibi eleştiri, bu durumda senin sözLerini kâLe aLıp da seni adam yerine koymayacagım, seni adamdan sayıp cevap yazdıgıma sevin sen.

Ayrıca topLam 3 adet oLan hattaaa şu anda cevaplamakta oLdugumu çıkarınca 2 tane olan mesajLarında da usLanmazın referrerLıgını yapmışsın santoz=uslanmaz olmasın !!!

Bir de son söz oLarak santoz efendi madem iyi ve kötü siteLerden o kadar çok iyi anLıyorsun bizim siteLer seni kusturuyor, senin icraatLarını göreLim söyLe de insanı kusturmayan site nasıL yapıLıyormush ögreneLim !!! Sen simdi googLe benim der cıkarsın....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5