İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Free forum Veriyorum!!

today_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar boşta forumum duruyo tabi free konunun doğru yer olduğunu bilmiyorum.. ölesine açtım siteleri kaldı öle :)

işte siteler

1-www.ftpboard.forumdayiz.biz ( 2 Mesaj 2 Konu Gönderen: 2 Üye. Son üye: CheF ) istatistikler böle siteeyi almak için iletişim :) [email protected]

My_X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana karşı riskli şimfi bu alan arkadaş o subdomain ile yasa dışı işler yapsa veya en basitinden domainini banlatsan googledan adsense den subdomaini geç ana domain bile banlanır. işte bu yüzden riskli.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Bedava" ile "free" birbirinden farklı şey mi?
Yoksa "free forum" diye bir terim mi var?

Bu tip "kişisel" host servisleri asla uzun ömürlü olamaz. Sistemin çarkını döndürebilmesi için çok ciddi üyeye sahip olması gerekir. O kadar üye için de yatırım gerekir. Yol yakınken vazgeç de üyelerin sonradan mağdur olmasın.
Yok, illa ben devam edeceğim diyorsan hiç olmazsa phpbb3 host ver. Yeni trend o. (Onun da bedava scripti var. mihalism miydi neydi unuttum)

today_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben böle çok site açmıyorum :) ben biliyorumki hiç risk yok ondan böle veriyorum :) forumu olmayan kişilere yardım amacıyla :D free beleş demek deilmi bedava forumla beleş forum hem aynı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5