İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava .in domain al kaçırma

pussaq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam 2. aşamada Id Document te number filan istiyor onu yapamadım yardım edermisin?

pussaq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar şu 2. aşamadaki pan numarasımı ne istiyor onu bilen yokmu??

sdesign

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Permanent account number" yani "Sürekli hesap numarası"

Daimi Hesap Numarası ( PAN ) Hint Gelir Vergisi Kanunu 1961 altında tanımlanabilir tüm tüzel varlıklara verilen benzersiz bir alfasayısal bileşimidir. Bu tarafından verilir Hint Gelir Vergisi Dairesi gözetiminde Dolaysız Vergiler için Merkez Yönetim Kurulu (CBDT) ve hemen hemen eşdeğerdir ulusal kimlik numarası . Aynı zamanda önemli bir kimlik kanıtı olarak hizmet vermektedir.

Bu sayı bu vergiye maaş veya mesleki ücretleri, satış veya belirtilen sınırların üzerinde varlık satın alma, bir banka hesabı açılması gibi finansal işlemler için neredeyse zorunludur.

PAN birincil amacı, tüm finansal işlemleri için evrensel bir tanımlama anahtar faktör getirmek ve dolaylı önlemektir vergi kaçakçılığı yüksek varlıklı bireylerin parasal işlemlerin takip ederek.

PAN eşsiz, ulusal ve kalıcıdır. Hatta arasında, adres değişikliği etkilenmez devletler .

Yapı ve doğrulama
Şöyle PAN yapısı: AAAAA9999A: İlk beş karakter harf, sonraki 4 rakamları, son karakter harftir
Her Assesse benzersiz PAN tanımlanır
PAN Yukarıdaki yapıyı takip etmezse, o zaman PAN geçersiz gösterilir
PAN dördüncü karakteri Assesse türüne bağlı olarak, aşağıdakilerden biri olmalıdır:
C - Şirket P - Kişi H - HUF (Hindu Bölünmemiş Aile) F - Firma A - Kişiler Derneği (AOP) T - AOP (Güven) B - Bireysel Vücut (BOI) L - Yerel Yönetim J - Yapay Tüzel Kişi G - Devlet

PAN Beşinci karakter ilk karakteri (A) dördüncü karakteri "P" veya bir "kişisel" PAN kartı, söz konusu soyad / kişi adı geçen, ve
(B) Şirket / HUF / Firma dördüncü karakteri "C" dir / AOP / BOI / Yerel Yönetim / Yapay Jurdical Kişi / Hükümeti'nin, "H" durumunda varlık / Güven / Toplum / Kuruluşun adı "F", "A", "T", "B", "L", "J", "G".

KAYNAK: wikipedia

Arkadaşlar Detaylı Bilgi için : wikipedia

Whed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düzgün bir url yazsaydınız keşke..

Whed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarım saat reklam izlerseniz çalışıyor tabi..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
refsiz link ekledim

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
konunu tekrar düzenledim.
böylesi daha mantıklı, insanları bekletmeyelim.

BoRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arkadaşlar 2 dolar verin sorunsuz alın :) ileride iyi bir site olursanız kapanır alınır vs , ucuz etin yahnisini biliyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5