İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava .tk alma#%100 Çalışıyor.(26.02.2011)

XiechenG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Edit:
Arkadaslar atropa.tk actigim birkac sene oldu. Gecenlerde yanlislikla sildim domaini yeniden ekledim. Transfer gercekten buyuk bir sorun ama hala birkac domain var .TK da ne silinmedi ne de para istemedi. Vede DOT.TK cooktan mevcut yani co.cc de bedavaya yaziyordu ama soradan paraya gecti ama .TK hala bedava devam ediyor.
Bazen yönlendirmede sorun çıkıyor.
Birkaç ay önce denediğimde webadam.com`a yönlendirmedi NSleri.
Şimdi denemiş değilim.

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yazdıkların için teşekkürler.Domain aldınızmı bilgilerinizi değiştiremiyorsunuz.Size kandırmak isteyen kişilere ve şirketlere kanmayın.

Sadecehosting üzerinden bilgilerimi gayet rahat değiştiriyorum.WHMCS ,AWBS sistem kullananlarda dot.tk registrar api 'ye özel eklemeler yapmak gerekiyor.Ayrıca dot.tk registrar ıyım.Hiç öyle bir sorun yok.Burdan bedavaya aldınız mı başınız göğe mi erdi parayla tescil ettirin güvenilir bir şekilde :p

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yaptığınız tam anlamıyla kul hakkına giriyor.".tk" şeklinde uzantı açmak için ICANN kuruluşuna büyük miktarda paralar ödemeniz ve sigorta yaptırmanız gerekiyor daha sonra devamlı çalışabilmesi için alan adlarınızın "Root Server" (Kök Sunucular) gerekiyor.Bunlar ucuz şeyler değil o nedenle parayla alın.Yurtdışında bedava ama size kontrol paneli sağlamıyorlar,hit sınırı koyuyorlar arasırada yükseltiyorlar.Yaptığınız tam anlamıyla günah.TK domain almak isteyenler dot.tk sitesinden bayileri öğrenebiliriler.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bırak liseliyi ilköğretimli bile bu işin boş iş olduğunu anladı ya :D

alsan ne olacak bedava domain? hamallığınla kalırsın alıverince elinden.

nuck3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Yaptığınız tam anlamıyla kul hakkına giriyor.".tk" şeklinde uzantı açmak için ICANN kuruluşuna büyük miktarda paralar ödemeniz ve sigorta yaptırmanız gerekiyor daha sonra devamlı çalışabilmesi için alan adlarınızın "Root Server" (Kök Sunucular) gerekiyor.Bunlar ucuz şeyler değil o nedenle parayla alın.Yurtdışında bedava ama size kontrol paneli sağlamıyorlar,hit sınırı koyuyorlar arasırada yükseltiyorlar.Yaptığınız tam anlamıyla günah.TK domain almak isteyenler dot.tk sitesinden bayileri öğrenebiliriler.

Avrupa lılara bedava olarak dağıtılıyor.

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O domainleri şimdi elinden toplayınca görürsün sen bedavayı !!!İlköğretimli bile anladı bu işin boş olduğunu :D bunu hangi webmaster dediyse ona katılıyorum.

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ne ayıbı ne kul hakkı. arkadaş göstermiş yolunu. isteyen alır bedavaya risklerinide kalbul eder. isteyen 1,25 e sadece hosting den yada 2.50 dolara daha.net ten alır. herkesin kendi keyfi bilir.

saol kardeş verdiğin bilgiler için

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
2 saat girmiyo siteye :D benim net ya sorun var yada onlarda kesın benım netedir :D

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
En son domain alacağınız firma dot.tk olsun arkadaşlar.Hatta onda bile sağlığınız açısından almayın domain.

Ofislerini ararsın aynen böyle konuşma geçer;

Görevli : Dot.tk nasıl yardımcı olabilirim
Müşteri: Bir domain hakkında bilgi alıcaktım.
Görevli : Tabi buyrun, dinliyorum.
Müşteri: xxx domainini almak istiyorum fakat sorun çıkıyor.
Görevli : Efendim burası dot.tk değil yanlış aradınız sanırım.
Müşteri: Nasıl dot.tk değil hanfendi web sitelerinde de aynı numara var.
Görevli :Taşındık biz ondandır, görüşmek üzere.

Devamları var farklı numaralardan :)

bizdevariz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ücretsiz alan adı ile uğraşıp boşaemek sarfetmektense iyi bi domain ve hostla yola devam etmek mantıklısı.

Snoppy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onay maili gelmedi bir türlü domain'i kaptırdık birdahaha alamıyorum aynı isimi.

NetSocial.Tk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Boş diyenler için söylüyorum bişey biliyomuş gibi konuşuyosunuz .tk nın diğer alan adlarından hiçbir farkı yoktur.Türkiye hariç heryerde de beleştir.Bedava varken para nie vermek isterler anlamış değilim zaten siten 90 günde 25 hit yapmıcaksa açma site.

http://www.videodukkani.tk/ şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım nslerde her hosta yönleniyor.
http://www.netsocial.tk/ - Şu anda butur a yönlü.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
yakında ağlarken de görürüz seni.sabret biraz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5