İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BEDAVA ÜYE İSTEYENLER İÇERİİİİİİİ

trkuzey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
FACEBOOK HAYRAN SAYFALARINIZA BEDAVA ÜYE İSTERMİSİNİZ

ABARTISIZ 5 GÜNDE 2000 ÜYE ÇEKTİM

İŞTE LİNK

http://forum.iyinet.com/facebook/150472-isinize-cok-yarayacak.html

2.LİNK

http://twiends.com/facebook

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Arkadaşım o sistemden gelen üyeler hiç bir işe yaramıyor,çoğu yabancı oldukları için aktif bile olmuyor hata bazıları kendiliğinden sayfada kaçıyor sadece görüntü kirliliği sadece şişirmelik onlar çok boş birşey değmez bence ama yinede sağol.

trkuzey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşım o sistemden gelen üyeler hiç bir işe yaramıyor,çoğu yabancı oldukları için aktif bile olmuyor hata bazıları kendiliğinden sayfada kaçıyor sadece görüntü kirliliği sadece şişirmelik onlar çok boş birşey değmez bence ama yinede sağol.

şurdan yola çıkarak yanıtlim yorumunu...

atıyorum senin hayran sayfan var ve içinde 10 bin kişi
bir paylaşım yaptın ne kdr beğeni alırsın üç aşağı beş yukarı 100 kişi hadi bilemedin 150 kişi diğer 9850 kişi nerde bilinmiyor.bazen bir kısmı var bazen yok..
diyelimki bir arkadaşımız sayfa açtı önermede kalttığı için bayağı zorlanacak hatta bir arkadaşını önerme yapacağı zmn üye sayısının azlığından utanacak belkide davet etmekden vaz geçecek..işte bu konumda
bu davet ile üye toplama devreye giriyor..akıllı biri çok kısa sürede hem buradan hemde kendi çevresinden çok kısa bir sürede sayfasını 2 -3 bin üyeye ulaştırabilir...

ben bu programı ve sistemi faydalı buluyorum

nefretten

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

bana tercuman olmussun vallaha.. aynennn öyle. koftiden üye toplamak isterseniz isinize yarar ancak..

agencc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet, pek işe yaramaz o üyeler, fakat yabancı ağırlıklı bir sayfa kurma niyetindeyseniz işinizi oldukça iyi görür.

exprc

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
sadece türkler tıklasın diye bir seçeneği var dikkat edin.. :) sistemde..
eğer türkler çoğalırsa güzel olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5