İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava100.Com - Bu Sayfaya Erişim Mahkeme Kararıyla Engellenmiştir!

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Sayfaya Erişim Mahkeme Kararıyla Engellenmiştir!

Bir Site Daha Mahkeme KurbanI oLdu..
yazIk Günah ya..

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alla Alla. Demin Girdim Mahkeme Karari İle Engellenmistir Diyordu.Simdi İse Açılmış :)

Garip Birşey..

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bedava100 ün ne günahı var yaw. geri zekalı herifler.

karar ver aga:D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
www ile girince Bu Sayfaya Erişim Mahkeme Kararıyla Engellenmiştir! bende de çikti.

Ancak www siz girince bir sorun yok ! Site açılıyor...

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben herhangibir problem görmedim iki türlüde

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşağıdaki mail muyap a gönderildi ve kısa sürede çözümlenecektir. çoğu kişi girebiliyor ancak 2 gün ile 1 hafta arasında siteye giriş türkiyeden kesilecektir. bu süre aşılmadan sorun çözülecek veya bedava100 de hali hazırdaki 15-20.000 yurtdışı ziyaretci ile yabancı sitelere özel toplist kurulacak ve mevcut sitelerde korunacaktır.

Dediğim gibi kısa sürede çözümü bulacağız ve türkiye girişi sorunsuz olacak..

Merhaba,

Kapatılan sitemin adresi : www.bedava100.com

Kapatılacağına dair bir mail veya herhangi bir bilgi iletilmemesini şiddetle kınıyorum.

Kesinlikle haksız kararınız ve yetkilerinizi kötüye kullandığınız için önce kararın iptali, sonrada verdiğiniz zarardan ötürü tazminat davası açacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizde herhangi bir mp3 bulunmamaktadır.

Mp3 bir dosya formatıdır ve dosya formatının yasal olmayan tipi olsa bilgisayarlar çalıştırmaz, ipod vb. cihazlar üretilmezdi. Sitemizde herhangi bir mp3 bulunmamaktadır sadece diğer 40 kategoride olduğu gibi müzik kategorisinde konu ile alakalı olan sitelerin sahipleri tarafından yazılmış tanıtımları yapılmaktadır.

Kullanılan Mp3'lerin yasal olup olmadığının kontrolü Müyap'ın (sizin) elinizdedir. Dağıtılan mp3lerin yasal olup olmaması bizi ilgilendirmemektedir çünkü Müyap gider bakar yasal yoldan satış yapmıyorsa o siteyi kapatır ama biz o siteye link veriyoruz diye kapatamaz çünkü bizim o dosyanın legal olup olmamasını kontrol etmemiz gibi bir sorumluluğumuz ve anlaşma imzalamışlığımız yoktur. Dünya üzerinde %45 pazar payı bulunan universal internet üzerinden mp3 dağıtımlarını serbest bırakmıştır ve dediğimiz gibi bizim bu dosyaları tektek kontrol etme şansımız veya zorunluluğumuz yoktur.

Ayrıca kazancımız vergilendirildiğinden elde ettiğimiz gelirde bellidir. Sitemizin işleyişi açısından 1 hafta kapalı kalması demek sitemizin yeni baştan başlaması demektir.

Çok acil cevabınızı bekliyoruz, Sizin sergileyeceğiniz tavıra göre yasal işlemler yapılacaktır.

Kolay Gelsin
İyi Çalışmalar
Atakan DEMİRKIR
ATY Internet Reklam ve Bilişim Hizmetleri
www.xxxxxxxxx.com
[email protected]
0216 xxx xx xx
0536 xxx xx xx

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sayfanın başındaki 3 site

Süper mp3 arşivi (yenİ)
türkiyenin en popüler ve en güncel mp3 sitesi. %100 Bedava 2300 1449
Bedava mp3 yükle sorunsuz
bedava mp3 bİnlerce mp3 full albÜmler bedava hızlı sorunsuz mp3 download en yeni albümler son çıkar şarkılar hızlı ve sorunsuz download %100 Bedava 2071 2256
Mp3 indirmek için tıklayın ( yeni )
sinirsiz mp3 : bedava mp3 indir : a-b-c-d-e-f-g-h-i-j-k-l-m-n-o-Öp-r-s-u-v-y-z ne ararsan burda %100 Bedava 1328 1946
Bedava mp3 indir
bedava mp3 indir a-b-c-d-e-f-g-h-i-j-k-l-m-n-o-p-r-s-u-v-y-z bedava son çıkan albümleri indir yükle dinle sınırsız ve şifresiz. indirmek için tıkla. %100 Bedava 1103 921

Kapatılan diğer sitelerinde kendi sunucusunda mp3 yoktu. Link vermişlerdi rapishare adresine. Seninkide link. Google aramalarında çok çıkıyorsan engellenmişsindir. Bunu maille çözebileceğini sanmıyorum. Mahkemeye vermen gerekir.

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Muyap harbiden işin suyunu çıkardı artık. Senin adına üzüldüm Atakan :( Cyberturk'ün dediği gibi mahkemeyle çözümlenir gibi geliyor bana da.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
mahkemede bile çözemezsiniz..
hadi çok güçlü hukuksal güvenceniz olsa bile 1 sene sürer davalar vs..
zaten bu süreçte kayıplar sizin zararınızdır + mahkeme masrafları vs..
üzüldüm. geçmiş olsun.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet benim kızdıgım şeyde mail attık vs.. deyip kapatmaları kime nereye hangi maile mail attıkalrı vahim.

site bendede acıldı ama dns ler güncellenince ttnet de herkeste aynı yazı cıkar

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3 siteleri fink atarken boyle yapıyolar ya deli oluyorum gidiyolar forum kapatiyolar toplist kapatıyolar ne kadar sacma bisey ya
toplist i neden kapatıyorsun guzel bi nimet sana bak muzik kategorisine illegalleri kapat :)

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ariza Bunlar Ya.. Ariza...

Almişlar Ellerine Yetkiyi.. Kafalarina Göre Site kapatiyorlar..
Yokmu Bunun Önüne Geçilebilecek Birşey Arkadaşlar..
Gün Geçtikce Adamlar İşi İyice Cıvıtmaya Başlıyacaklar..
Bu Sekilde Giderse İnanIn Ki Türkiye'de Site Diye Birsey Kalmayacak..
Yazık Günah ya..Bu İşlerde Ekmek Kazanıp Coluğuna Cocuğuna Ailesine Bakanlar Var ya..
Nedir Yani Bu Simdi.
Rezillik Resmen...Bunları Tek Tek Toplayıp İp'e Götüreceksin Kardesim.Yoksa Bunlar İflah Olmaz..!
Rezil Kepaze Herifler..( kisiler )

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ulaştırma bakanlığına toplu mail atılsa bu sorun ortadan kalkacak ama kimseye laf anlatamıyorum. Protesto ile olacak iş değil.

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bedava100 gibi sadece link veren siteleri kapatmalari zor bence. Ancak herturlu ihtimale karsi sitenin altinda soyle bir yazi yazarlarsa iyi olur "Bu sayfadaki linklerin iceriginden biz sorumlu degiliz" gibi bir yazi.

B

BenimBlog.com

Misafir
Türkiye'ye hosgeldiniz, acaba Google.com'u ne zaman kapatacaklar ne de olsa orda mp3 ararsaniz milyonlarca sonuc cikiyor.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet e uyarı maili gelmişti. demek ki link vermek bile yeterli sebep. derdini marko paşaya anlatacaksın...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu bencede neden muzik1 kapanmiyor acaba onlardami yurtdisindalar ben yurtdisindayim muzik dinletmeyi yapmak istiyorum kapanan domanime ama yarin basima ne gelir diye yapamiyom. Su muzik1 bildim bileli acik allah sonumuzu hayir etsin ne diyelim...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bizde taksim meydanında toplanıp protesto edelim. 100 kişi olsak yeter gibime geliyor. O zaman belki birileri görüp müdahale eder.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5