İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava100 Google Optimizasyonu

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E€ herkes bir google furyasındayken benim yapmamam ayıp olurdu.

Onun için bu sabah kalkınca (11 gibi kalktım :p) başladım hareket planı çıkarmaya ve yaklaşık 5-6 saatimi aldı :rolleyes: ama olsun değdi diye düşünüyorum.. artık diğer işlerime bakabilirim :) .

www.bedava100.com . Toplam optimize sayfa sayısını söylemiyim şimdi ama bikaçtane 10.000 ediyor :D

yorum ve önerisi olan varsa söylerse sevinirim.

W

W3BM4ST3R

Misafir
:D google abinin indexlemesini bekle şimdi oturup. hitin ya 2ye katlanır ya 3,4 misli düşer (atılırsan) :D

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş ya optimizasyonmu bu sence??
Yani kişisel yorumumu söliym değil :) Neden çünkü esenboga.html sayasında esenboğa ile ilgili bitek kelime varmı??
Ya herkes iyinet ve realisti karşılaştırıyo ancak realistin yaptığında hile yok fakat iyinet in yaptığı sanırım aynı durumda değil çünki birinde girilen sayfa istenilen veriyle birebir örtüşürken iyinette böyle bir durum söz konusu değil...

H

hitmp3tr_com

Misafir
atakan inşallah başarılı olursun.

walla googleyi iyinet ve realist sömürürken bu adamın bunu yapmasına karşı çıkamam.

ancak bu şekilde optimize ederken geleceği düşünmekte fayda var. google uzun vadede çok şeyler kazandırıyor.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehe sen tabi bazı şeyleri bilmeden söylediğin için...

bu siteye yaklaşık 10000 tane site girilmek üzere hazır bekliyor
valla benim kayıt canavarını bilen biliyor :D

+ o dediğin yerde bile karşına çıkan sayfa boş değil.
diğer sitelere backlink işte fenamı.
bedava100 e kayıtlı olan bir site minumumda 1000 backlink alıcak nedemek olduğunu bi düşün
gene ilave ediyim pr değeride şimdiki gibi kalmaz sanırım çünkü zorunlu olmamasına rağmen herkez logo ve text linkleri ekliyor. hit gönderenede öyle 1-2 hit gitmiyor ;) buda hit gönderenlere göre bir sistem.

hadi bütün yukarıdakileri kaale almayalım
optimizasyon olup olmadığına şöyle karar ver (sayfayı biraz incelediysen) google hit gönderirmi göndermezmi ?

ondan sonrada sakın şüphe etme ben sana esenboga ile ilgili şeyleri bulucam :D

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitmp3tr_com' Alıntı:
atakan inşallah başarılı olursun.

walla googleyi iyinet ve realist sömürürken bu adamın bunu yapmasına karşı çıkamam.

ancak bu şekilde optimize ederken geleceği düşünmekte fayda var. google uzun vadede çok şeyler kazandırıyor.

ewet konu bundan ibaret unu öncedendemiştim. Ben ne ilk olucam nede son sadece google ın bana verebileceği kadar yeri doldurucam okadar ;)

hitmp3tr_com aslında dün seninle konuştukya google için bişeyler yapıcam dedim sabah kalkınca hadi bi el atıyım dedim nerden geldiyse aklıma :)
iyide oldu...

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya önemli olan girilen sayfa ile sayfa içeriğinin uyuşması valla ben kolay kolay alakasız sayfa yapmamaya çalışıyom nede olsa google amcamla ilişkimizin ömrü uzun olsun istiyoz...
Bence sende mutlaka öyle yap yani sadece isim değiştirp aynı sayfayı koymak iyinet in yaptığının bi alt seviyesi olur en azından eklede şu linkleri öyle google in indexlemsii bekle ;)

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linkleri bu akşam gorunmez kategori yapıp atıcam. sadece bu aramalarda gözükecekler. o kısımları ayarladım bakalım şimdi dışarı çıkmam lazım dönüşte ona bakıcam :)

T

The_Best

Misafir
Optimizasyonunu inceledim gayet güzel, muhtemelen hitin %100 artar.

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
<meta name=ProgId content=Word.Document>
<meta name=Generator content="Microsoft Word 9">

Piyywwww : )

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi Bakima bu olduda yani işmi bu yapılan? Kaliteli websiteleri napıcak pr alamıycakmı? Şahsen ben ilgisiz birşey koymak istemiyorum siteme.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yaw hitiniz 100bin olsa ne yazar.kime ne faydası var.
turkcell gelipte size reklam mı verecek. :D Allah akıl fikir versin ne diyeyim

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google varken ben turkcell den reklammı alırım :)

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
feverinlove' Alıntı:
Bi sn google optimasyonu demek alakasiz birsuru sayfama koymak demek. Benim Sitem www.cherez.com mp3 ve eglence amacli. Gidip o zmn bi tane link koiim http://www.googleking.com/kamukurumlari.htm gibi bi sayfayi kendi sayfama gore degistirip? Bumudur optimasyon?

bu değil tabiki böyle googleda 1 sayfan daha fazla olmuş olur bi anlamı yok.
optimizasyon dediğin olayın özü bana göre arama motorlarının seni profilden önden arkadan sağdan soldan görebilmesini sağlamak.
kendi sitenin içeriğiyle tabiki

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5