İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ben bunlara dolandırıcı demek istiyorum

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ona kalite derler..izhost kalitesi..verdiğiniz paraya uygun hizmet alırsınız.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama biraz araştırma yapılsa kaliteli ucuz yerler bulunabilir. Kalite diye o kadar çok para vermeye değmez.

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
izhost kazıkçı bi firma destekleri de öyle sanıldığı gibi değil yani.

onların fiyatları aşırı pahalı ve onlardan hizmet alan arkadaşlarım var.

benim site açılıyor onların ki açılmıyordu bi kere çok gülmüştüm

üstelik ping süreleri de benim 3 katımdı :D

arkadaş lafımı dinlmedi oraya verdiği para ile server kiralardım ben çok hızlı ve sadece ona ait.

birde sordukları zaman sunucularımız türkiyede diyorlarmış :D

kutver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.netservice.gen.tr
daha para vermeden sitemi açtılar
bw dolmuştu. ücret almadın bw'yi yeniden açtılar
db problemlerinde bayaa bir yardımları oldu.

öneririm.

Evocel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ona Bakarsan Turkticaret Birinci Gozukuyor Verdiğimiz Paraya Eziyet Aliyoruz Oda doğru: )

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KIZILKURT yanılıyorsun arkadaşım ben ilk domain ve hostingimi ordan almıstım 2002 yılında ve bu zamana kadar orda gördüğüm kalite ve hizmeti hiçbir firmada görmedim adamlar sadece tek bir alanda çalışmıyorlar bir cok alanda hizmet veriyorlar bazı firmalar gibi sadece hosting satışı veya domain satışı yapmıyorlar kaliteli bir firma olarak hizmet veriyorlar verdiğin paranın karşılıgını hizmet olarak alıyorsun tabi herkesin görüşü kendine

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla izhost müşterisini mağdur etmez o bir gerçek memnun değilsen paranı da geri öder ha pahalı mı pahalı bu tercih meselesi.. Param fazla ise izhosttan alırım..

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O şirketler birebir kurumsal pazarlama yapıyorlar yani şirketlere gidip ürünlerini tanıtıyorlar ve bir işyeri için o para çok değil. İzhost'un kurumlara yönelik hizmetlerinin iyi olduğunu biliyorum. Üstelik, ben daha önce kurumsal dolandırıcılık yaptığım dönemlerde İzhost'un bir kaç müşterisine denk geldim, adamlar şirketlerin çoğunu 2 ila 5 sene arasında bağlamışlar, ücretini peşin almışlar. Bende birebir görüşmeyle bir çok kurumu bağladım, bunun yararı çok ve büyük getirisi var. Tabii, ben ortalıktan yok olunca peşime düştüler, kurumsal vurgun dönemindeki ismim Ekrem Ünal'dı, beni arayanlara içten dileklerimle... :)

L

Limitsiz.Net

Misafir
izhosting kalite benim buna lafım yok ama o paraya bırak hostu biraz daha eklersen kendine ait makine alırsın bence cok pahalı

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Enis Okur' Alıntı:
O şirketler birebir kurumsal pazarlama yapıyorlar yani şirketlere gidip ürünlerini tanıtıyorlar ve bir işyeri için o para çok değil. İzhost'un kurumlara yönelik hizmetlerinin iyi olduğunu biliyorum. Üstelik, ben daha önce kurumsal dolandırıcılık yaptığım dönemlerde İzhost'un bir kaç müşterisine denk geldim, adamlar şirketlerin çoğunu 2 ila 5 sene arasında bağlamışlar, ücretini peşin almışlar. Bende birebir görüşmeyle bir çok kurumu bağladım, bunun yararı çok ve büyük getirisi var. Tabii, ben ortalıktan yok olunca peşime düştüler, kurumsal vurgun dönemindeki ismim Ekrem Ünal'dı, beni arayanlara içten dileklerimle... :)

enis kafayı yemişsin sen ya :) her türlü dolandırıcılık var sende :D

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla izhost fiyatlarına çok diyonuzda benim webservise ödediğim parayı duysanız bana da demediğinizi bırakmassınız :) Ama adama öle ya da böle güvniyorum biliyorum ki sitemi iyi bir şekilde host ediyor işi biliyor... Bir sorun çıkarsa sorun var kapıyorum demiyor sorun şurdan kaynaklanıyor diyip yeri gösterip önlem alın diyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5