İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ben ne iş yapıyorum

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende öğrenci olduğum için php asp gibi kodlama dilleri öğrenmeye fırsatım olmadı.Ama bir kodun nereye ait olduğunu ve ne işe yaradığını kestirebiliyorum.Script ve template editleyebiliyorum.İyi grafikerım diyebilirim.Görünüm konusunda iyi işler çıkartabilirim elimden geldiğince.

%80 sizinle aynı işi yapıyorum.Bilgisayar mühendisi olup yan meslek/hobi olarak aynı zamanda para kaynağı olarak bu işi yapmaya devam edeceğim.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işletmeci biraz güvensiz kaçtı.insanları işletiyor vari bi hava oluştu üzerimde :)

Admin veya yönetici sıfatı tam uygun sanırım.Sırf yöneticilği iyi olduğu için firmalardan para alan vasıfsız elemanlarca mevcut.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
biyolijide nedeniyodu karşılıklı etkileşime , mutailizim di galiba bizim yaptığımız o işte ne biz google sız ne o bizsiz:p

Buldun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Meslek

Bu isler Avrupada meslek haline gelmeye basladi.Almanya`da sadece seoculuk icin kurslar var hemde Odalar Birliginden (IHK) onayli belge veriyorlar.Nasip olursa gelecek ay bende baslayacagim.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
genel manada hepimiz webmaster'ız bence

bende az buçuk asp+html bilgimle hobi olarak uraşıyorum. harçlık çıkarıyoruz. üniden artı kalan zamanlarda part time işte çalışmaktansa bu şekilde hem sevdiğim bir hobimi yapıyorum, hem de part time işten alacağım paradan daha fazla kazanıyorum ;)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
genel manada hepimiz webmaster'ız bence

bende az buçuk asp+html bilgimle hobi olarak uraşıyorum. harçlık çıkarıyoruz. üniden artı kalan zamanlarda part time işte çalışmaktansa bu şekilde hem sevdiğim bir hobimi yapıyorum, hem de part time işten alacağım paradan daha fazla kazanıyorum ;)

aynen benim düşüncemde bu.Örneğin bir öğrenci boşta olduğu zamanlarda part-time işte çalışmayı ister.Alacağı maaş eğer vasıfsız ise en fazla asgari ücret kadardır.İyi hitli bir sitesi olan kişi aylık 1-2 milyar bile kazanabilir.
Hem severek yapar,hem para kazanır.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
soranlara e-ticaret diyorum. Açıkçası bundan başka bir kavram da yetmiyor durumu izah etmeye...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Anlamayan nedersen de anlamıyo zaten.Nasıl sorusu herzman vardi var olacak:)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google reklam yayıncısıyım dıyın basıt ve karızmatık :)
duyan vay be bu çocuk yapıo bişiler sanırım dıyıp nasıl yapıosun sen bakım bu reklam olaylarını anlat hadı der :p

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webmaster tam olarak karşılamamakla birlikte işe basitlik katıyor gibi.
Sanki dreamviewer ile iki üç tablo yapmak webmaster lığa denkmiş gibi.
Size tavsiyem işinizi net olarak anlatmayın kimseye, hiç ummadığınız kişiler dahi kuyunuzu kazmaya başlar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Google reklam yayıncısıyım dıyın basıt ve karızmatık :)
duyan vay be bu çocuk yapıo bişiler sanırım dıyıp nasıl yapıosun sen bakım bu reklam olaylarını anlat hadı der :p

aman abi naaptın sen herkeze söylersek biteriz biz:p

webmaster tam olarak karşılamamakla birlikte işe basitlik katıyor gibi.
Sanki dreamviewer ile iki üç tablo yapmak webmaster lığa denkmiş gibi.
Size tavsiyem işinizi net olarak anlatmayın kimseye, hiç ummadığınız kişiler dahi kuyunuzu kazmaya başlar.

+10010001001

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5