İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ben ne iş yapıyorum

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet güzel bir konu...

bende hepsi var ben ne diyeceğim peki. webmaster desen basit görünüyor. internet reklamcılığı desen web sitesi ile uğraştığın anlaışmıyor sanki reklam alıp veriyomuş gibi görüntü veriyor. eee..
web tasarım + web grafik + internet reklamcılığı + webmaster (site yöneticisi)
çok zor tarifler.. hepsini bir arada toplayan 4 ü birarada paket varmıydı acaba :D

scrol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok guzel bi konu olmus bunuda zaman zaman dusunuyodum.

bende cep telefonlari icin sagdan soldan icerikler topluyorum kategorisel olarak ayiriyorum. resimlerini ekliyorum download sayfalari haline getirip birde wml mantigiyla asp sayfalari olusturup download etmelerini sagliyorum. herhalde kendime wapmaster diyebilirim. gecimimi bende 2-3 yildir bu sitelerimden sagliyorum

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz böyle tartışıyoruz ama dışardakiler çoktan isim takmışlar bile; sanal alemin kurtları diyorlar, haberiniz ola.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hek ile hiç bi alakamız olmadığı halde heker diyenler bile var benden söylemesi :)

U

Unigenclik.org

Misafir
he yaw, banada gelip soruyolar ne iş yapıyon çalışıyon mu diye. ne diyeceğimi şaşırıyorum bazen yok evde yatıyorum diyorum tip tip bakıyorlar, internet üzerinden çalışıyorum diyince o nasıl iş diyorlar . . .

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsim sorunu yaşıyorsanız, 1 akademik eğitim noktasına gidin eğitim alın sonra sertifika alın, kendinizide geliştirin hemde belgeli ünvan sahibi olmuş olun bu sorunda ortadan kalkmış olsun :D

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
he yaw, banada gelip soruyolar ne iş yapıyon çalışıyon mu diye. ne diyeceğimi şaşırıyorum bazen yok evde yatıyorum diyorum tip tip bakıyorlar, internet üzerinden çalışıyorum diyince o nasıl iş diyorlar . . .

sana katılmamak elde değil, adımız aylakçıya çıktı. daha öncedende yazdığım gibi okul dışında part time bir işe gireceğime bu işle uraşıyorum. fakat ne varki evdekiler bana parttime iş baskısını sürdürüyor. haftasonlarıamcam arıyor trafo bağlıcaz gel diye (lisede elektronik okudum da :)). kısacası evdekilere, akrabalarıma para kazandığım bir işim olduğunu anlatamıyorum. sanırım illa kazandığım paralarla eve gelmemi bekliyorlar...

onlar için şu anda evde vakit öldüren bir aylakçıyım :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sana katılmamak elde değil, adımız aylakçıya çıktı. daha öncedende yazdığım gibi okul dışında part time bir işe gireceğime bu işle uraşıyorum. fakat ne varki evdekiler bana parttime iş baskısını sürdürüyor. haftasonlarıamcam arıyor trafo bağlıcaz gel diye (lisede elektronik okudum da :)). kısacası evdekilere, akrabalarıma para kazandığım bir işim olduğunu anlatamıyorum. sanırım illa kazandığım paralarla eve gelmemi bekliyorlar...

hhehe sakın paraları göstereyim deme alışnca kötü oluyo:p parada vermiyolar sonra

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ClickBoy - NetMaster ;) ki Ben Bunu Tutttum...

Ama Bence En Güzeli ... İnternet Adamı ;)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

niçin üniversite okumayı düşünmüyorsunuz sertifika yerine? (anadoluda bir üniversitede bilg. mühendisliği gibi..)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
niçin üniversite okumayı düşünmüyorsunuz sertifika yerine? (anadoluda bir üniversitede bilg. mühendisliği gibi..)

şu anda mekatronik okuyorum, bu sene bitiyor inşallah. ne yapacağıma karar verebilmiş değilim tam olarak. ama web işlerini hobi olarak yapacağım kesin gibi :) bi yandanda maaşlı bir mesleğim olsun, mekatronikçi olucaz ;)

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anda mekatronik okuyorum, bu sene bitiyor inşallah. ne yapacağıma karar verebilmiş değilim tam olarak. ama web işlerini hobi olarak yapacağım kesin gibi :) bi yandanda maaşlı bir mesleğim olsun, mekatronikçi olucaz ;)

okudum boşa gitmesin adsense hobim olsun
okumadım harcanmayayım adsense işim olsun

:)

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"reklam sektöründeyim." diyebilirsin.

ben diyorum reklam işleri diye buda çok artistik bir meslek geliyor
reklamcılığı öğrenmek isteyen bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp hevesiyle meseleyi derinleştiriyorlar iş orda kopuyor zaten

-şimdi bi sitem var
-işte oraya koyduğum reklamlarla para kazanıyorum

(gibi cümlelerlede yetinmeyenler parayıda duyunca odaklanıyorlar dahada genişliyor konu)

-ne sitesi bu böyle neydi senin site?

bi snye telefon çalıyor diyip uzaklaşacaksın ortamdan :)

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fikrini yazan herkese teşekkürler...isimlerden bazıları kullanılabilir ama şöyle kameraman veya elektrikçi gibi 7den 70e herkesin anlayabileceği ve kafasında soru işaretleri oluşmayacak bir meslek adım olması için herhalde 10 sene beklemem gerekecek..

o zamana kadar ben ne dersem diyeyim insanlar için "yapıyor internette birşeyler" ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5