İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beni googlede üst sıraya çıkaracak?

rohat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Friend " kelimesinde üst sıraya çıkara bilecek biri :)

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Arkadaşım bunlar böyle olacak işler değil... Belki böyle şeyleri uygulayacka programlar vardır..Ya da kendin yapacaksın,yapmaya çalışacaksın..
1) İçeriğin özgün olursa,
2) Metatag (etiket) kullanırsan,
3) Wordpress kullanıyorsan seo eklentileri indirebilirsin,
4) Kullandığın tema seo açısından iyi olursa,
zaten üstlere çıkarsın. Copy+paste ile yukarı çıksan bile bir süre sonra dalgalanma olur aşağılara inersin...

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
İş başlamadan önce bi miktar ödemenin alınması gereklidir ki işe başlayabilsin. Bu şekilde kaliteli bi seo danışmanı bulmanız biraz zordur.

İyi çalışmalar.

Dignified

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seo işini yapacak arkadaşta para harcayacak senin site için.Bunun için bence bi miktar ödemek zorundasın.

rohat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar komik geliyor biliyorum ama . kandırılmak çok kötü bir duygu o duygu tatmak istemiyorum :) bu arada saolun yorumlarınız için :)

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Arkadaşlar komik geliyor biliyorum ama . kandırılmak çok kötü bir duygu o duygu tatmak istemiyorum :) bu arada saolun yorumlarınız için :)

Eger bu islere girmissen tabiki arada böyle seylerde yasiyacaksin ve istediklerini elde etmek icinde parayi gözden cikaracaksin bu isler böyle yürüyor.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Yaptırıcağın Seo çalışmasına ödeyeceğin para ile, Alacağın aylık kaliteli linklerle kendini yukarıya doğru taşıyabilirsin. Domain Yaşınız, kullanılan domain içerisinde geçen kelime, buna benzer bir çok seçenek seo'ya etki etmekdedir.

Ama ben birşeyle uğraşmak istemiyorum derseniz, 30 günlük bir çalışma ile sitenizi bulunduğu konumun çok üst seviyelerine getirebilirim bunun ile ilgili analiz ve ücret bilgilendirmesini pm alabilirsiniz.

Beo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
x.xxx Tl bütçe ayırmanız gerekebilir.

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Neden Friend kelimesinde siralamaya girmek istiyorsunuz? Cok genel bir kelime ve tahmin edersiniz rekabet biraz yuksek ,ilk siradaki sitenin 131.678.495 adet backlinki var :)Fikir vermesi icin ekte ilk 20'ye giren sitelerin analizini gonderiyorum

rohat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gaddo hocam çok saolun :) zor bi kelime biliyorum :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Türkiye arama sonuçları için aşırı derecede zor olmasa gerek.
Ama yine de zor bir kelime.

rohat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyse arkadaşlar çok yorum yapıyorsunuz :D:D:D seo demek aslında bu siz gidin ufak tefek kelimelerde üst sıraya sıkarın diyin ben seocuyum Zaten buraya yapabiliyorum diyecek insan yok bunuda biliyordum şansımı dedim deniyim :D:D zaten kendim adım adım seo yapıyorum sitem için :)

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Ben bu başlığı tartışma amaçlı atmadım bilgi amaçlı atım imkansız bir kelime olduğunu biliyorum Türkiye sıralaması basit ben dünyayı istiyorum hem türkiyede kim friend yazıyor :D :D ama friend kelimesinde dünyada en az gülük milyonlarca insan belki giriyor zaten üst sıradaki sitenin değeri 500 milyon dolar :D :D ilk ssayfaya gelsem daha ne istiyim ki beni artık basında takip edersiniz :D :D ucuk kaçık bir site dahi olsa 1 ayda alexa patlama yaşar :D seo ya bayılıyorum şöhret para dev veri tabını ve milyonlarca üyelerinizin olmasında büyük rol oynuyor . harika bir şey biliyorum imkansız ama ben yapıcam bu yazım burda imzam olsun .')

Bizi de görürsün artık :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5