İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaş Tekrar İstiyor

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Seninle tartışmak için cok gerilere gitmek lazım cocukluğa filan inip daha sonra kural hatasını, kuralları filan anlatmak lazım uzun sürecek :) Neyse, biz buraya birşeyler yazsakta yazmasakta başvuru yapılacak yine yazsakta yazmasakta kabul edilecekse edilecek edilmeyecekse edilmeyecek, kolay gelsin ;)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya yannız konuda bir yanlış anlaşılma var ağlama lafını sanırım bir beşiktaşlı ortaya attı

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ya yendiğimiz maçı tekrar niye düelloya çeviriyorsunuz, kendine güveniyorsa yener filan böyle garip şey mi olur :) Neyse ben kendi yorumumu yazdım, kural hatası zaten yok, olsa da maç erteletecek birşey olduğunu düşünmüyorum. Sivas maçından sonra gelip de buraya birşey yazmadığıma göre, burada Adnan Polat, Ali Koç, Yıldırım Demirören vs gibi insanlarla konuşmadığımıza, sadece kendi görüşlerimizi yazdığımıza göre, biz görüşümüzü yazdığımız da sen de bunu yaptın, o da bunu yaptı gibi garip şeyler yazmayın arkadaşlar. Sivasspor maçından sonra gelip de buraya dandana eden varsa ona hitaben konuşun. Ben birşey yazdığımda Fenerbahçe yönetiminin ne zaman ne yaptığı beni bağlıyor da benim mi haberim yok anlamadım ki.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
fenerbahce gözlükleri ile bakan arkadaşlara yaptık o yorumu, demekki seninde gözlüğün var ki alınmışsın :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gözlük konusunda mustafa doğan olayınada dikkatli bakmak gerekir. tarafsız bir şekilde topla alakası olmayan bir hareketin son adam tarafından yapılması kurallarda neyi gösterirmiş, ne yapılması gerekirmiş o konuda incelenmeli...

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Maçı izlemedin sanırım keyfinebak.com kezman'dı sanırım o an itiraz eden, pozisyonun hemen yanındaki adamı göstererek son adam olmadığını belirtti. Yani yoruma bile gerek yok sahada hakem gösterdi zaten niye sarı verdiğini ki bunun kural hatası ile hiçbir alakası yok. Hakemin vermediği yada sizin düşüncenize uymayan yorum hatası olabilir belki..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maçı izlemedin sanırım keyfinebak.com kezman'dı sanırım o an itiraz eden, pozisyonun hemen yanındaki adamı göstererek son adam olmadığını belirtti. Yani yoruma bile gerek yok sahada hakem gösterdi zaten niye sarı verdiğini ki bunun kural hatası ile hiçbir alakası yok. Hakemin vermediği yada sizin düşüncenize uymayan yorum hatası olabilir belki..

tamam tamam öyledir :) mustafa doğan takmasaydı çelmeyi o bir adım gerideki adam yakalıyacaktı doğrudur haklısın :)

http://www.youtube.com/watch?v=OiNDQKF0TMU

videonun 1.44 saniyesine bakarsan hatta tam orda durdur daha rahat anlarsın ne demek istediğimi :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Milliyet' Alıntı:
Bu, büyük bir kural hatasıdır.

:D Çok büyük bir kural hatası bu, 50 santim geriden ayak yerine elle başlatmaları gerekiyordu oyunu. Çok büyük bir hata gerçekten skore tesir etti :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fenerbahçelilere hafıza desteği lazım. 2 ay önce aynı sekilde "ağlayan" fenerbahçeydi. hakkını aramak ne zamandan beri ağlamak oldu ki?
bkz: fenerbahçe sivasspor maçı.
hala hatırlamadınız mı?
http://www.zaman.com.tr/webapp-tr/yazar.do?yazino=509625

Aradaki mantığı çözmek çok mu zor ya ?

Bir keresinde atılması gereken adam atılmadı, bu hatadır. Büyük bir hata bu dur.

Diğeride adamlar liste veriyor şu adamları oynatacağız diye, sonra başka bir onbirle çıkıyor. Hakan Şükür ü oynatacak galatasaray, adamlar ona göre önlem alır, yavaş adam seçer uzun olsun ister vs. vs. Ama sen çıkıpta Necatiyle falan başlarsan avantaj sağlamış olursun. Kaldıki bizimki kabul olmadı. Sizinki kabul olursa gider tek kale maç yaparsınız ;)

M

maiL

Misafir
tabi ya. yan hakem kupa maçında kart diyo orta hakem gördüm diyor bişey vermiyor. sarı kart verse 2. karttan oyundan atılacaktı. Bu saçma sapan konuşmalarınız kural hatasıysa, o zaman buda kural hatası 2 maçıda tekrarlatın. hem lig kupasını alalım hemde türkiye kupasını. bizim için sorun olmaz çünkü biz Fenerbahçeyiz.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mac iptal edilirse besiktas fark yer bence bosuna kasiyorlar fanatik bir galatasarayli olarak fenerbahcelilerin sampiyonlugunu tebrik ediyorum

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lig öyle bir hal aldıki, artık Fenerbahçenin hakkının yemeyen hakem eleştiriliyor...

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bjk taraftarı emzik hazırlamıştı sanırım maçtan önce..

noldu o emziklere ?

:D

M

maiL

Misafir
zoruna mı gitti. :D

o emzikleri boşuna siyah beyaz hazırlamadılar onlar :p

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demekki neymiş?

bjk yılda bi kere itiraz edicek bi sebeple karşılaşırken fenerbahçe 50 taneyle karşılaşıyomuş noluyomuş bjkde ağlamaya müsaitmiş... neymiş aslında olay ağlamak diil hakkını aramakmış... neymiş lafı söylerken sonrasınıda düşünücekmişiz..
iyi günler
iyi eğlenceler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5