İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaş Tekrar İstiyor

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalnız belli bi yerden sonra artık cevap verememiş adamlar niye bu kadar üstlerine gidiyorsunuz yeter :)

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
büyük bir firma müşteri yazışmalarını yayınlıcak :) sende bunu yiceksin. hehehehe çok ilginç bi arkadaşsın sen manual.

son adam konusunda henüz mutabakat sağlayamadık eklediğim fotoya bi yorum yapsaydın çok güzel olacaktı :)
1- Yollayan kişi yayınlamış bunu zaten telsim yayınladı diye birşey söylediğimi hatırlamıyorum ?

2- http://forum.iyinet.com/444403-post46.html

Onlarda biliyolar komik duruma düştüklerini. şimdi diyecekler ki vay efendim biz yanlış yere başvuru yapmasaydık maç kesin iptal olacaktı :p sezon sonunda fenerbahçe kupayı alıncada şaibeli lig diye ötüp duracaklar.

sana tek tavsiye arada sırada haber okuman yada gazete filan, ağlayanla ağlamayanı (eğer bunun adı ağlamaksa) ayırt etmen açısından.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5