İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bestadhyip.com ödeme resimli

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günde %22 , 5 günde %110 kazandıran bir hyip sitesi.
Ben denedim ödeme aldım risk alabilenlerin refimden üye olması rica olunur.
Sitede başka planlarda mevcuttur.

Ref.li Link:
http://www.bestadhyip.com/?ref=610

ödeme ispatı:
th_bestathyip.jpg

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e-gold nasıl alınır?? nasıl açtırılır ?..biri yardımcı olsa bende zevkine oynamak istiyorum..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
en sonunda bende gircem bu hyip olayına :s biraz araştırıyımda

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu olay nedir arkadaşlar bir özet geçermisiniz?

mesela 1$ yatırıosun sana günde %22 verio 5 gün boyunca yani %110 oluo paranı 1.1 $ olarak çekiosun...ama paranı istedigin gün cekip tekrar da yatırabilirsin günde kazandıgın para artar tek zararın e-gold un kestigi para olur ama karın biraz daha fazla olmuş olur

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesela 1$ yatırıosun sana günde %22 verio 5 gün boyunca yani %110 oluo paranı 1.1 $ olarak çekiosun...ama paranı istedigin gün cekip tekrar da yatırabilirsin günde kazandıgın para artar tek zararın e-gold un kestigi para olur ama karın biraz daha fazla olmuş olur

1 $'ın %110'u 0.1 $'mı eder ??
anaparayla beraber 2.1 $ olarak çekilmesi gerekmezmi ?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
adamda zaten oyle demiş, %100 u kendisi eder, totalde 2.1$ olarak geri almasi gerekir.

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamda zaten oyle demiş, %100 u kendisi eder, totalde 2.1$ olarak geri almasi gerekir.

tmm ama burdaki sistem %110 faiz deil toplamda yatırdıgınızın %110 u alıosunuz tani art bi %10 luk pay

sizin dediginiz gibi 1 yatırıp 2-3 aldıgınız hyiplerde war ama hemen kapatıp kaçarlar
az verenler daha güvenilirdir isterseniz bi araştırmasını yapın

trader_77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım yanlış anlamada kimse bu kadar yüksek getiriyi sürekli veremez.1 dolar gitse hiç birşey olmazda.Buraya ciddi rakamlar yatırırsanız paranız büyük ihtimalle gidecektir.Bu şekilde haftalık bileşik getiri olsa zaten 1 yıl doldurmadan 1 dolarla bile dünyanın en zengini olunması lazım.Yani bu işi yaptıran adamlar dünyanın en zengin adamı ise sorun yok.Bu kadar yüksek getirirnin sağlandığı piyasa hangisi acaba?Şimdi sitesine baktım.Sol tarafta altın grafikleri var.Eğer fx piyasalarında altında işlem yapıyorlarsa orada kaldıraçtan dolayı %300 e yakın değişimler olmakta günlük.Yani heran batabilirler hiçbir güvencesi olmayan bir şey.Ayrıca sitede iletişim kısmında adres telefon hiçbirşey yok siteyi kapatsa hiçbirşey yapamazsınız.Ben olsam buraya 50 dolar bile yatırmazdım.:)

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım yanlış anlamada kimse bu kadar yüksek getiriyi sürekli veremez.1 dolar gitse hiç birşey olmazda.Buraya ciddi rakamlar yatırırsanız paranız büyük ihtimalle gidecektir.Bu şekilde haftalık bileşik getiri olsa zaten 1 yıl doldurmadan 1 dolarla bile dünyanın en zengini olunması lazım.Yani bu işi yaptıran adamlar dünyanın en zengin adamı ise sorun yok.Bu kadar yüksek getirirnin sağlandığı piyasa hangisi acaba?Şimdi sitesine baktım.Sol tarafta altın grafikleri var.Eğer fx piyasalarında altında işlem yapıyorlarsa orada kaldıraçtan dolayı %300 e yakın değişimler olmakta günlük.Yani heran batabilirler hiçbir güvencesi olmayan bir şey.Ayrıca sitede iletişim kısmında adres telefon hiçbirşey yok siteyi kapatsa hiçbirşey yapamazsınız.Ben olsam buraya 50 dolar bile yatırmazdım.:)

hyip hiç nbi zaman güvenilir olmamıştır zaten siz bu konuda pek bilgi sahibi olmadıgınız belli hyip RİSKtir ayrıca burda yüksek bi getiri yok hyip küçük paralarla oynanır büyük yatırırsan alır kacarlar we 5 günde %10 veriorlar sadece

trader_77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hyip hiç nbi zaman güvenilir olmamıştır zaten siz bu konuda pek bilgi sahibi olmadıgınız belli hyip RİSKtir ayrıca burda yüksek bi getiri yok hyip küçük paralarla oynanır büyük yatırırsan alır kacarlar we 5 günde %10 veriorlar sadece

İlk mesajını dikkatli okursan %110 yazıyor.%110 ne demek 100 dolara 110 dolar kar demek yani toplamda para 210 dolara çıkar.(Bunu ilkokulda matematik dersinde anlatırlar zaten.)%10 sada ilk mesajını değiştir.Neyse benim hyip le myiple işim olmaz haftada 1 dolar kazansam ne olur kazanmasam ne olur.

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende onu anlatmaya çalışıyom..%110 demek yatan anaparanın %110'u demek..
1 $ yatırdıysan, faizi 1.1 $ eder .. geri dönüşü 2.1 $ olmalı..senin dediğine göre şu sonuç çıkıyor: bu adamlar anaparaya konuyor bide %100'lük faize konuyorlar o zaman...
yani benim izah etmeye çalıştığımı 2 arkadaşta aynı çizgide anlatmaya çalışmış...
yıllardır FON-vadeli-BONO-Tahvil uğraşan birisiyim..eğer sizin dediğiniz gibi olsa; bugün
500 YTL'ye ayda 5 Ytl'ye yakın faiz veren tahvil 50 kuruş vermesi gerekirdi...
NİTEKİM 5 YTL CİVARI VERİYOR...parayı çekip çıkmak istersende 505 ytl olarak çıkıyorsun..

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
HYİP kesinlikle bulaşmayın derim 2 ay önce başlayıp geçen hafta bıraktım..

5 firmada denedim . Hyipler ancak 50 cent 1 dolar gibi yatırımlara geri ödeme yapıyorlar.

1 dolar 1 dolar yatırdıgım bir firma ise geçen gün ödeme yapmayı kesti.

kesinlikle girip elinizdekindende olmayın.

kaybettigim para yaklaşık 110 dolar 1 ayda.

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar size matematik anlatmak istemiorum ama ben %110 faiz weriolar demedim ki yatırdıgınızın %110 nu weriolar dedim faiz yok. 100 ün %100 ü kendisidir yani 100 (yüz) %110 da 110 dur yani %10 fazlası aanlatabildimmi zaten werdigim örnektede 1$ yatırıp 1.1$ alıosunuz dedim

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada ödemelerede devam ediyorlar alt üyeelrimde bende kazanmaya devam....

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Altın forex hikaye, hyiplerin %99u ponzi scheme (saadet zinciri)'dir. Üyeden aldığını üyeye verirler. Kısa vadede küçük yatırırsınız küçük kazanırsınız. Büyük yatırırsanız paranız admin'in cebine girer ;)

trader_77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar size matematik anlatmak istemiorum ama ben %110 faiz weriolar demedim ki yatırdıgınızın %110 nu weriolar dedim faiz yok. 100 ün %100 ü kendisidir yani 100 (yüz) %110 da 110 dur yani %10 fazlası aanlatabildimmi zaten werdigim örnektede 1$ yatırıp 1.1$ alıosunuz dedim

Sanırım fazla konuşmaya gerek yok ilk mesaj herşeyi net olarak anlatıyor.
erdemkh0.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5