İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Besturk Böcü V.003 Halka Arz Ediliyor...

B

besturk.net

Misafir
Hit almasını istediğiniz sayfalarınızmı var?
İndexletin Besturk Böcü'ye Besturk'ün arama motorundan (yakında) ve google,yahoo,msn gibi arama motorlarından hit kazanın.

Not: Kullanımı son derece basittir..
http://www.besturk.net/cache.php

C

c4®

Misafir
PR değeri düşük olan siteler için ideal olabilir ama ; PR'si yüksek bir site zaten ; bence girmez - ki şahsi düşüncem -
Birde başlıkda kullandığın slogan ;) Halka arz ediliyor demişsin , dedim ne oluyor :D
Terimleri karıştırdın galiba..

B

besturk.net

Misafir
yok onu zaten espri amaçlı yazdım biliyorum o farklı bişi :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google Acılabilir Halka Ancak :D
Açıldımı Tam Açıldılar.

besturkteki olayı bi deneyim bakalım..

W

w0w

Misafir
Senin yazdığın mesaj arkadaşın yanlış telaffuzunu değiştirmiyorsa benimkide google ın büyüklüğünde değişim yapmaz.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Son zamanlarda bayginlik hissi veren bir konu. TDK onayli mesajlar yazmak zorunda degil insanlar. Guzel turkce konusmanizi baskalari takdir etsin. Herkes mukemmel degildir. Biz belki yazamiyoruz turkceyi sizin kadar iyi. Webmaster forumu diyoruz. Guzel Konusma ve Yazma Derneginde degiliz. Ama Konu aciliyor. 3-4 mesaj sonra yok herkes degil herkez, google'nin degil google'in. Turkce guzel konusan ve YAZAN arkadaslar , bu bilgi ve tecrubelerini kendilerinde tutsunlar. Ve biz onlari ne kadar guzel turkce yazdiklari konusunda takdir edelim. Her mesaja Dogan Hizlan edasiyla tekzip yazisi eklemesinler. Kendilerini tutamayanlar Antoloji.comdaki guzel turkcemizin orneklerinin sergilendigi sayfalarda sakinlessinler.

W

w0w

Misafir
Sen istediğin gibi yazarsın bende istediğim gibi doğrusunu gösteririm. Sen istediğin kadar öğrenme ben üstüme düşeni yapiyimde..

gothic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tarti$ilan konuya bakin ;o gogil? gugil? goooggggleee ??

P

postmodern

Misafir
Beştürk : Bol şans

Kaldırabileceğin yükün altına girmen dileğiyle...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw benim önbelleğe tıklayınca hala Kalpyeri gözüküyor. Tüm sitelerin önbellekleri farklı gözüküyor. Ayrıca beştürk bot siteme uğramıyor :p

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bocegin dayaniksiz cikti benim siteyi indexleyemedi :)

Dayanamadi hata verdi ...

Bi kontrol et istersen ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5