İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

besturk.net webmasterine

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadasım seni ilk olarak tebrik etmek istiyorum. Siten bir anda ilk 5'e girdi. Bu başarının sırrını bize anlatabilirmisin? Sanırım hitler googleden geliyor. Yani siteni 1 ay öncesine kadar ben tanımıyordum. Herhalde kısa zamanda büyük çıkış yaptın. Helal olsun yani ne diyim :)

( Bu arada sitelerin başındaki > bu işaret çok kötü olmuş bence. Onun yerine bi gif koy veya - işaretini koy. Siteyi bozuyor benim fikrimce. )

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende dun farkettim daha dun gibi hatirliyorum sitenin acilisini,banner hazirliklarini..biz 2 sene olacak hala 90. larda surunuyoruz;) internetteki tum linkler eklendide yukseldimlere inanmiyorum.. hadi hayirlisi bakalim

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hemen kötülemeyelim ben googlede çok rastladım besturke. Ama şaşırtıcı yani bu kadar hit alması. Bu kullandıkları scripti satıyorlardı acaba script sayesinde böyleyse hitleri hemen alayım.

C

Closed

Misafir
silenceofdarkness' Alıntı:
vardir bir pislik yoksa mümkün mü hiç
Kesinlikle pislik olmadıgını düsünüyorum. Googlede ne ararsan ara cıkıyor Besturk. Banada iyi hit gonderiyor. Hadi Hiti sahte diyelim bana nasıl o kadar hit gonderiyor ? Helal olsun Besturk.

B

besiktaslim

Misafir
bu olay pislik değil gerçi googleda ok hızlı bir şekilde indexleniyor sayfaları ne backlink fazla nede bu tarz bişey var sadece google prim yapıyor.
gerçekten başarılı bir çalışma ben uzun zamandır takip ediyorum ve çok çok hızlı indexleniyor bunu sağlamak için başka bir taktik kullanmış olabilir.
herkez kendi yöntemini bulsun bu şekilde bence açıklamaması lazım.
olacağı söyliyim sonra altından biton şey aranacak.
tebrik ediyorum yanlız indexlenmesinin yanında daha üst sıralara çıkmak için bikaç eksiği var okadar

B

besturk.net

Misafir
Merhaba arkadaşlar sizi aydınlatmassam olmucak şimdi :)
Peki söylüyorum benim hitim şunlara bağlı...
1- Toplist konusunda çok tecrübeli olmam ( bugüne kadar 10-15 tane toplistim oldu içlerinde bayağa büyük olanlarda vardı kısacası bi toplist açınca başarıyı yakalıyorum örneğin bi forum açsam bu kadar başarılı olacağımı sanmıyorum. Besturk yeni olabilir ama ben yıllardır bu piyasadayım arkadaşlar)
2- Google [ iş indexletmede değil ;) ]
3- Üyelerden gelen hit
4- Sms olayı süper gidiyor onun sayesinde gerçekten güzel ve kaliteli kitleler alıyorum.
5- Sms işi dahada gelişiyor gönderen numara diye bişi yaptım yakında hizmete suncam siz ozaman görün :p

Umarım yeterlidir....
Saygılar...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Başarılarının devamını dilerim o halde. Sms olayıda iyi olacak gibi.

B

besturk.net

Misafir
Closed' Alıntı:
Hello from Germany

I´m looking for a php/mysql script which works like this
http://www.besturk.net .. its turkish, bur i think easy to understand

It´ll be a linkscript
-categorized
-Front page: All categories - listing the top10 refferer for each category
-user shall be able to post links with backlink generation -textual/banner code

Do you know a script like this?
will be wooooooooooonderfull to get something like that
i´ve looked all the link indexing/directory/topsites scripts... nothing ;-)

u can also contact me via messenger: yeon(at)hotmail.de

--------------------------------------------------
" its turkish, bur i think easy to understand" yazısını yazdırdım ya işte artık gözük açık gitmez benim amacım bu türkiyeyi biyerlere getirebilmek.Domainimdende fark etmişsinizdir. best ingilizce bi kelime ve yanında turk var ;) Bu arada scriptin ingilizce veriyonu yolda ;)

Ö

Ö T Ü K E N !

Misafir
besturk arkadası gerçekten tebrik etmek gerek

daha yeni açılan bi site olmasına rağmen besturk.net :taranan sayfa sayısı 68.300
iyinet.com 1.030

besturkun prsi 0 iyinetinki 6

besturkun 6 olduğunu düşünsenize ?

Beterin beteri var iyinete yüklenmeyelim :)

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten bencede tebrikler ; Süper bir çıkış yaptı arkadaş , inşallah dahada artar ne diyim ; azim ve çalışmanın ürünü :D

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ö T Ü K E N !' Alıntı:
besturk arkadası gerçekten tebrik etmek gerek

daha yeni açılan bi site olmasına rağmen besturk.net :taranan sayfa sayısı 68.300
iyinet.com 1.030

besturkun prsi 0 iyinetinki 6

besturkun 6 olduğunu düşünsenize ?

Beterin beteri var iyinete yüklenmeyelim :)

iyinet yaklaşık 143.000 ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5